Skocz do zawartości
R@V

Co Wybrac (karty Graficzne)

Rekomendowane odpowiedzi

WLasnie mam taki dylemat wiem ze za pewne gdzies tytaj na forum znajde odpowiedz ale liczy sie dla mnie w miare szybka odpowiedz mianowicie jaka karte z tych co wymienie polecili byscie mi ktora bedzie najlepsza:

 

Geforce 5500

Geforce 6500

Geforce 7300GS

Radeon 9600pro

Radeon x600pro

Radeon x1300pro

Radeon X550

 

nie mam za duzo siana wiec wybor padl na te karty :) zmieniam mojego radeona 8500 na ktoras z tych i wlasnie dlatego pytanie takowe ktora bedzie najlepsza.

 

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz kasy i jakie złącze, od razu powiadam że 5500 i 6500 odpadają.

 

No wlasnie sianka nie duzo tak mniej wiecej jak te karty stoja :)

 

zlacze AGP X8

 

Domyslam sie ze niektore z tych kart o chyba 1300 nie ma na agp ;/ chociaz gdzies widzialem ze pisalo AGP ale nie jestem pewien :) siana mam tak ok 250zl to nie duzo co prawda no ale to do komputera gdzie w sumie az tak duzo nie gram bo mam drugi jeszcze :) ale tamten okupowany ciagle jest wiec ciezk osie dorwac :) wiadomo dzieciaki chca grac :)

 

wiec siana mniej wiecej 250zl i sie zastanawiam jeszcze nad 6200 o tylko tego 128 bit bo sa tez 64bit podobno mozna je modowac do 6600 i prawie maja takie wlasnie same osiagi tam lekko slabsze :) sam nie wiem wlasnie co wybrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez sie tak zastanawialem nad 9500pro ale wiecie jak to jest ;] kupie na allegro bez gwarancji bo w sklepie juz dostac nie mozna itp :) stare karty juz ladnych pare lat maja :)

 

Wiec wole cos nowszego nawet tego Geforca 6200 i sprobowac zmodowac do 6600 :) moze sie uda :)

 

Tak sie wlasnie zastanawiam :) a moze radka 9600 pro ? mialem kiedys i dosyc dobrze sie sprawowal ;] a moze zna ktos moze strone gdzie mozna zobaczyc test owych kart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item95416721_sapphire_r9...t_za_189z_.html znalazlem cos takiego od tej samej osoby tylko ze o 70 zl taniej tylko widze ze ma 4 potki w opisie, a w tej za 270,- pisalo w opisie ze mozna modowac na 8 potkow

Tej nie bierz, bo nie pisze nic o modowalności. Weź tą 2 jak pisał Grzechu ;).

 

Edit: Warto będzie.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko lipa ze 1mc-a gwarancji ale wkoncu jak sie nic nie zepsuje w ciagu miesiaca to juz nie powino sie zepsuc, jak patrze po allegro to za 300zl jest 9700 pro ale na 128bitowej szynie a za 350 zl dopiero na 256bitowej wiec kupujac tego radka zaoszczedze jakie 80zl, na tej aukcji http://allegro.pl/item95416721_sapphire_r9...t_za_189z_.html daja 3mc-a gwarancji wolal bym u niego kupic bo o 2mc-a dluzsza i taniej o 20 zl, co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item94674204_ati_radeon_...a_do_9700_.html

 

 

ta chyba bedzie najlepszym rozwiazaniem ;] jezeli sprzedawca wspomina mozliwosc odblokowania 8 potokow to faktycznie powinna byc za ta cene dla mnie super :)

 

Dziekuje za takie zainteresowanie tematem :) na kolegow z tweak zawsze widac moge liczyc :) juz nie raz potrzebowalem pomocy i zawsze ja otrzymaem :D dziwki raz jeszcze panowie :)

 

ps. Chyba ze jeszcze macie jakies ciekawe propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...