Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat do CB sie przyzwyczajaj. To spotka perdzej czy pozniej kazdego procka. To poprostu kwestia dodawania do procesow kolejnych "ulepszaczy". Akurat w tym przypadku winne jest SOI.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze troche nie na temat, ale planuje kupno zasilacza... czy kazdy zasilacz ktory kupie teraz bedzie dzialal pod te plyty glowne ? :)

 

znaczy mam na uwadze chieftecha tego z odpinanymi kablami albo Hiper HPU-4B580 Modular..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze troche nie na temat, ale planuje kupno zasilacza... czy kazdy zasilacz ktory kupie teraz bedzie dzialal pod te plyty glowne ? :)

 

znaczy mam na uwadze chieftecha tego z odpinanymi kablami albo Hiper HPU-4B580 Modular..

tak, nie na temat.

 

dlaczego mialby nie dzialac............ intel nie mialby na tym zyskow wiec pewnie zostaje stara norma

 

Czy którys z producentów planuje wypuscic płyty z AGP pod Conroe ?? Domyslam sie ze jezeli beda plyty z AGP to pewnie od Asrocka, ale moze macie jakies info ??

w tej chwili info na temat jakichkolwiek plyt jest znikoe, ale pewnie jakis "biedny" producent, typu asrock wypusci jakas taka plyte, ale niesadze, aby bylo ich zawiele, bo ten standard odchodzi w zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XS jest do wzięcia Conroe E6700 (10x266 4MB cache) za 1100$

jak by ktoś chciał ...

ja 2 poprosze :P ;)

 

ceny zaporowe "dość" ale to ES sa (chyba) a ceny jak FX z półki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee co to było te woodcrest ?? jakiś rdzeń ?? nie słyszałem :/

AFAIR Conroe dla serwerów :]

 

 

ciekawe czy conroe podzieli los woodcresta ?

jak sadzisz? :)

A co jest z Woodcrestem nie tak?

 

 

 

 

EDIT: demek mnie wyprzedził :P

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy którys z producentów planuje wypuscic płyty z AGP pod Conroe ?? Domyslam sie ze jezeli beda plyty z AGP to pewnie od Asrocka, ale moze macie jakies info ??

Zapowiedziany jest jak slusznie zgadles Asrock na uwaga 865G z obsluga conroe ddrI i wolnym slotem AGP ;)

 

Wszystko to fajnie , ale kurde kiedy bedzie jakas plyta z obsluga SLI.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma to są normalnie alchemicy - połączenia mają iście zaskakujące ;)

 

Grunt, że ludzie są z tego zadowoleni :wink: w końcu o to chodzi (a tak w ogóle to robią chyba trochę na złość Intelowi, który zapewne by się bardziej cieszył gdyby ludzie kupowali ich najnowsze chipsety).

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziany jest jak slusznie zgadles Asrock na uwaga 865G z obsluga conroe ddrI i wolnym slotem AGP ;)

 

Wszystko to fajnie , ale kurde kiedy bedzie jakas plyta z obsluga SLI.

Mnie tylko jedno dziwi na jakiego czorta oni robią takie komba. Szkoda czasu i pieniędzy na takie wynalazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...