Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

płyta 800

pamieci 500

procek 1300

 

wychodzi 2,6k (badaxe,grpro,e6600)

O/C i pamieci za 500 zl, hmmmmm troche bedzie z tym srednio IMO no i niezapominajmy o chlodzeniu jakims ciekawym to kolejne 150-200zl

 

Ale musze przyznac ze to i tak mniej siana niz wczesniej myslalem i Twoj rozrachunek tez ma sens

Edytowane przez sew_server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500zł masz 2x512 800mhz więc jak średnio z o/c ? :)

a chłodzonko to większość już ma w aktualnym kompie zapewnie [;

Ja tam licze

Proc 800zł

Pamięci 500-800zł (zależy czy wezme 2x512 czy 2x1gb czy może 4x512)

A płyta to jeszcze nie wiem ale 500-700zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O/C i pamieci za 500 zl, hmmmmm troche bedzie z tym srednio IMO no i niezapominajmy o chlodzeniu jakims ciekawym to kolejne 150-200zl

 

Ale musze przyznac ze to i tak mniej siana niz wczesniej myslalem i Twoj rozrachunek tez ma sens

500 zł to sa d9 ktore zrobia 450mhz cl4 w spi przy 2,3v (selekty, tak przykladowo oczywiscie) 2x512

 

dobra chłodzenie - azot jest tani, a kontener lezy i czeka.

 

//

 

Hanu: dobre 2x512 nie jest złe.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieli dostepne te procki w apollo czy tylko sie pojawily w cenniku?

to co teraz, czyli

 

24. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB 		  szt. 	779.00638.52 		dodaj do koszyka	  25. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz 2MB 		  szt. 	939.00769.67 		dodaj do koszyka	  26. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.40GHz 4MB 		  szt. 	1309.001072.95 		dodaj do koszyka	  27. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6700 2.67GHz 4MB 		  szt. 	2159.001769.67 		dodaj do koszyka

wszytkie z czerwonym xem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co teraz, czyli

 

24. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB 		  szt. 	779.00638.52 		dodaj do koszyka	  25. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz 2MB 		  szt. 	939.00769.67 		dodaj do koszyka	  26. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.40GHz 4MB 		  szt. 	1309.001072.95 		dodaj do koszyka	  27. 	[775] Procesor Intel Core 2 Duo E6700 2.67GHz 4MB 		  szt. 	2159.001769.67 		dodaj do koszyka

wszytkie z czerwonym xem

czy sa jeszcze w jakis innych sklepach te procki?

 

bo widze ze ceny DUZO atrakcyjniejsze od koputronikowych ;)

 

 

779 vs 912

939 vs 1053

1309 bd 1684...

 

nfc :)

 

sa jeszcz ejakies sklepy polskie gdzie mozna zamowic?

 

o w znaku tez sie pojawily... tylko ze ceny blizsze komputronikowych.. roznice kilkudziesiecio zlotowe...

Edytowane przez p0rNfLaKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Sam nie wiem co z tymi ramami :| Chce 2*1GB ale nie weim czy 800Mhz czy 667 !? Niby różnica jest niewielka, a w cenie jak to się ma?

Goodramy 667Mhz 2*1GB to ponad 500zł, 800Mhz 2*1Gb to jakieś 800zł. Różnica jest w cenie spora... Za to 300zł mam zasilacz JUŻ.

 

Cena E6600 jest spox na apollo ;) I to przed premierą sklepową :D Na początku sierpnia wysyłam do hurtowni zapytanko ile by kosztował zestaw przeze mnie wybrany, byleby tanio :P

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Robie to co każdy + Counter-Strike (przewaznie zadna inna gra) czyli chyba 667 biore :D Ale jak to będzie? Będzie stałe 667 i mam timingi zmniejszać? Za bardzo na kreceniu ramów sie nie znam :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten materiał na Anandzie to najchęniej (osiągalny) zobaczyłbym u siebie zestaw:

E6400 + Biostar TForce 965 (mając nadzieje, że nowe biosy pozwolą na trochę lepsze o/c) + 2GB DDR2 GR 667 z oc tak na poziomie 850MHZ

 

BTW: Ładne pamięci w cześci Value mieli czemu w naszym pięknym kraju o takie ciężko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja u siebie widze E6600 jeżeli cena już jest 1300zł na Apollo, jakiegoś Asusa/Dfi, 7900Gt, 2*1GB GR 667Mhz - tak ja to widze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja przeczytalem ta recenzje na anandtechu i chyba jednak skusze sie na asusa.... i 6400 procka...

bo skoro sie jako tako kreci fsb, to i tak bedemial conajmniej tyle mhz co e6600....

chyba ze infinity bedzie dostepne w polsce do konca miesiaca albo ten biostar... jest juz gdzies? bo jakoswatpie zeby to nastapilo szybko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a ja sie zastanawiam nad tym czykupic e6600 i tansza plyte glowna w stylu gb ds3, czy moze 6400 i asusa, ktory bez zadnych teoretycznych problemow wyciaga te fsb 300, co juz rowna go z prockiem 6600... czyli teoretycznie wychodzi na to samo, tylko ze dostaje bardzo stabilna plyte... plus jakies bajerki...

zreszta teoretycznie chyba 6400 powinien wiecej sie krecic procentowo.... tak przynajmniej z reguly jest.

 

wiec co lepiej zrobic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

widze ze juz wiecej sobie licza niz komputronik , a tak wogole to i tak nikt tam z forum nie bedzie kupowal bo caly sprzet przebrany i zwykly kupic tylko padaczki bedzie mogl trafic

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klik!

 

chlopaki tutaj przegieli juz konkretnie :)

 

Jak podasz realna cene to bedziesz bogiem :) kazdy podaje cen yz kosmosu poniewaz nikt jeszcze oficjalnie ich nie podal (polscy dystrybutorzy)

Mozna ustalic cene nawet 200zł ale co z tego skoro dyskusja rozchodzi sie o towar niedostepny...

 

Co do przebranego sprzetu, widzial ktos kiedys uzywanego oryginalnie zamknietego BOXa intela ? LOL

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przebranego sprzetu, widzial ktos kiedys uzywanego oryginalnie zamknietego BOXa intela ? LOL

hmm no niby nie, a OEMy? A pamieci? a wszystko inne? Kowalski nie sprawdzi czy cos bylo uzywane czy nie... A nawet jesli jest w opakowaniu, patrz moje GR PRO, to widac, ze bylo otwierane, naklejka nie trzyma sie tak mocno jak powinna, hmm wplywu oczywiscie na sam towar to nie ma ani na gwarancje, bo przeciez przy uzywaniu otwieram je, ale sadze, ze jest to nie fair wobec ludzi, ktorzy nie wiedza, ze w takim sklepie ktos selekcjonuje rzeczy.

I nie chodzi mi tutaj o to, ze zarabiasz na tym, ale o to, ze Kowalski moze nie wiedziec, ze doplacajac te 50zl dostanie cos o wiele lepszego...

 

http://sklep.gral.pl/~piter/komputer/selekcja.JPG ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...