Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że się da, tylko nie wiadomo , które jest wyłączone. Yoto pokazywał mi na XBX jak toto działa, wiec o szczegóły to do niego :)

Z poziomu biosu sie wylacza, czy jak ? Mozes cos wiecej powiedziec czy nie wiesz ;) Moze by sie dalo jakos pociagnac wiecej MHz na jednym jajku :unsure:

 

Patrzac w bios DS3 to opcji odpowiedzialnej za to nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koszt wysyłki 30zł co daje 910zł to ja wole dopłacić i kupić za 925zł w takim proline :D

 

Edit: Mr.Matrin był szybszy

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz niektórzy nie mają zaufania do takich magików jak ten na allegro (patrz ja :)). Dlatego wole zamówić w sklepie, który "wyszedł z garażu".

 

@Mr.Martin

Proline sprawuje się dobrze zamówiłem u nich pare rzeczy w tym E6400, przelałem kasę, a dziś czekam na kuriera. Jedyne co mi nie pasuje to ich spedytor SCHENKER, bo paczka powinna być wczoraj, ale dziś rano dzwonili . Pozatym zastrzeżeń brak

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saimek

Zaoszczędziłem je na czym innym :D , ale dobra koniec off topa :P

 

Ma ktoś może E6400 z serii SL9S9 MALAY, a Batch L625A427 pytam z ciekawości, a nie wróżki czy się dobrze się kręci. Już nie mogę się doczekać co pokaże tylko Geile do mnie trafią i jazda.

 

Edit: 25 tydzień z tego co widziałem zapowiada się coś koło 3,4-3,6GHz, a co będzie naprawdę zobaczymy

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może E6400 z serii SL959 MALAY, pytam z ciekawości, a nie wróżki czy się dobrze się kręci. Już nie mogę się doczekać co pokaże tylko Geile do mnie trafią i jazda.

A znajdziesz inne oznaczenia na E6400 (a i tak powinno być 9S9 - literówka)? Ja jeszcze nie widziałem i pewnie do rewizji B3 nie znajdę. Tak jak zwykle jeżeli chodzi o OC - loteria. Jedne sie kręcą lepiej, drugie gorzej. Podobno 25 tydzień kręci sie całkiem przyjemnie, a dla odmiany 24 słabiej. Ja mam 25 tydzień, ale na razie zero OC jako że walczę z temperaturą. Czapka taka krzywa, że ja pitolę. Jutro ją potraktuję papierem ściernym i temperatury spadną o jakieś 10 stopni. Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saimek

Zaoszczędziłem je na czym innym :D , ale dobra koniec off topa :P

 

Ma ktoś może E6400 z serii SL9S9 MALAY, a Batch L625A427 pytam z ciekawości, a nie wróżki czy się dobrze się kręci. Już nie mogę się doczekać co pokaże tylko Geile do mnie trafią i jazda.

 

Edit: 25 tydzień z tego co widziałem zapowiada się coś koło 3,4-3,6GHz, a co będzie naprawdę zobaczymy

 

moj 6300 OEM 26 tydzien robi 3.4 1.3625 BIOS prime stable, sprawdzalem kilka boxów z 26 i 27 tygodnia mialy nawet problem z zabotowaniem na 3.2GHz...

 

6400 25 tydzien sprawdzalem kilka sztuk, zaden nie byl stabilny na 3.4GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj 6300 OEM 26 tydzien robi 3.4 1.3625 BIOS prime stable, sprawdzalem kilka boxów z 26 i 27 tygodnia mialy nawet problem z zabotowaniem na 3.2GHz...

 

6400 25 tydzien sprawdzalem kilka sztuk, zaden nie byl stabilny na 3.4GHz

to ile masz V w cpuz pokazane?? sprawdzales miernikiem?? ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może E6400 z serii SL9S9 MALAY, a Batch L625A427 pytam z ciekawości, a nie wróżki czy się dobrze się kręci. Już nie mogę się doczekać co pokaże tylko Geile do mnie trafią i jazda.

OT

z geilem jest trudno wszyskim zapasy lepszyej seri ultra sie skończyły a producent podniósł ceny

identyczne info dostałem od znaku i koleśa od ktorego kupilem geile na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym spobie kupić do C2D E6400 + GIGABYTE DS4 + 2x1 GB Patriot 667MHz +Segate barakuda 160GB+Geforce 7600 GT ...zasilacz:

Seasonic S12-380 (SS-380HB Active PFC F3) <--- http://zenfist.pl/pID/229.htm

Czy on mi wystarczy (380W) ,czy to troche za mało na taki sprzęt

na podkręcaniu niezbyt mi zalerzy ...

Prosił ym o szybka odpowieź bo jeszcze dziś chciałbym sobie go zamówić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym spobie kupić do C2D E6400 + GIGABYTE DS4 + 2x1 GB Patriot 667MHz +Segate barakuda 160GB+Geforce 7600 GT ...zasilacz:

Seasonic S12-380 (SS-380HB Active PFC F3) <--- http://zenfist.pl/pID/229.htm

Czy on mi wystarczy (380W) ,czy to troche za mało na taki sprzęt

na podkręcaniu niezbyt mi zalerzy ...

Prosił ym o szybka odpowieź bo jeszcze dziś chciałbym sobie go zamówić :D

 

lekko starczy zamawiaj sprzet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...