Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

~750zł przy zakupie 1000 sztuk to cena prawie jak za barszcz! Myślę że w Polskich hurtowniach cena uplasuje się gdzieś koło 800 zł. Niceeee

 

Z tabelki wynika że pojawią się jakieś nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominjacie o 22%vatu.... kurcza nie dosc ze wat jes togromny to jeszcze w tym tygodniu podwyzsza akcyze na browca zey pani kalata miała na wizazysztke i była kasa na becikowe... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ceny jeszcze nie ustalili.

Na pewno? Bardziej to wygląda na wycofanie, ponieważ są jeszcze "?" oprócz "-". Modele z fsb 266 zostaną zastąpione 333. W sumie szkoda, przydałaby się jeszcze jedna obniżka E6600, E6700, niestety zamiast tego mamy niepotrzebne quad core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje E6600 z mozliwością O/C przynajmniej do 3Ghz

 

z tego co wiem to najlepsze sa do 32 tygodnia ale sa juz niedostępne

 

Jedyne co znalazłem to właśnie E6600 SL9ZL L645 G567 - czyli 45 tydzień 06 ale jak rozpoznać rewizję w tym zapisie?

 

czy dojadę chociaż do 3GHz na P5B Deluxe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czego się orientuję to każdy E6600 uzyska 3GHz i musiałbyś mieć wyjątkowego pecha aby nie uzyskać takiego zegara :)

 

pozdro

ale czy zapis który podałem com może mówić o teretycznych mozliwościach o/c i gdzie szukac w zapisie info o rewizji procy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6600 SL9ZL L645 G567 - czyli 45 tydzień 06 - z podanych przez ciebie info mogę powiedzieć tylko, że jest to rewizja L-2, która pobiera trochę mnie papu od B-2, a co do OC to nie mam pojęcia, te 3GHz musi zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6600 SL9ZL L645 G567 - czyli 45 tydzień 06 - z podanych przez ciebie info mogę powiedzieć tylko, że jest to rewizja L-2, która pobiera trochę mnie papu od B-2, a co do OC to nie mam pojęcia, te 3GHz musi zrobić :D

 

L2 jest lepsza od B2 ? pobiera mniej prądu to lepiej czy gorzej :blink:

 

czy moze juz barc te nowe juz z 07??

Szczerze mówiąc az sie boje kupować E6600 po przeczytaniu kilku informacji o jakis błędach procesora :(

Czy procki z 07 juz są poprawione i jak sie to ma do O/C :mur:

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po podbiciu napięcia z Ninja Scythe na ile polecę ???? przy 45 tygodniu

Heh nikt wróżką nie jest... I Ci nie powie ile poleci dana sztuka procesora w tym wypadku twoja.

Ale co do 6600 to wyraźnie użytkownicy piszą że 3000MHz zrobi

(choć nie musi) a wyżej jest już loteria... Tak to już jest. Kup a po testach się pochwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nikt wróżką nie jest... I Ci nie powie ile poleci dana sztuka procesora w tym wypadku twoja.

Ale co do 6600 to wyraźnie użytkownicy piszą że 3000MHz zrobi

(choć nie musi) a wyżej jest już loteria... Tak to już jest. Kup a po testach się pochwal.

coś czuję że po testach to sobie w bańke puknę :cry:

moze E6420 bedzie bardziej bezpiecznym wyborem ? Już zupełnie nie wiem co wybrać...... moze coś z 2mb cache na L2 :mur:

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że po testach to sobie w bańke puknę :cry:

moze E6420 bedzie bardziej bezpiecznym wyborem ? Już zupełnie nie wiem co wybrać...... moze coś z 2mb cache na L2 :mur:

Dżizys, chłopie, skończ wreszcie truć dupę o to samo w trzech różnych tematach. Przeczytaj po 10 stron wszystkich głównych tematów o intelach i pooglądaj sygnatury, to będziesz wiedział, co ile może polecieć. Nikt Ci dokładnego przepisu nie poda, Intele są o wiele bardziej "losowe" od niektórych AMDków, gdzie serie można było w ciemno kupować. Trafisz na dobrą sztukę, to ostro pokręcisz; nie trafisz, to nie - innej opcji nie ma. Albo kup sobie celerona, jak boisz się kasę "wtopić" - będziesz miał święty spokój.

 

Odesłałbym do działu Co Kupic, ale jak już widze Twoje kolejne (czwarte?) identyczne pytanie w nowym temacie, to mnie skręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

L2 jest lepsza od B2 ? pobiera mniej prądu to lepiej czy gorzej :blink:

 

czy moze juz barc te nowe juz z 07??

Szczerze mówiąc az sie boje kupować E6600 po przeczytaniu kilku informacji o jakis błędach procesora :(

Czy procki z 07 juz są poprawione i jak sie to ma do O/C :mur:

Bierz E6420 i kręć. Tańsze a wcale nie gorsze. 3.2 robi każdy (wiekszość na def. V). Czego wiecej chcieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie też się zastanawiam nad wyborem procesora, myślałem o E6600 ale chyba wybiorę E6420.

Znalazłem TESTY, a czy może mi ktoś powiedzieć czy płyta ASUS P5N32-E SLI PLUS będzie dobrym wyborem?

Przy okazji doradźcie jakieś pamiątki 2x1GB, mogą być TAKIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam.

Właśnie też się zastanawiam nad wyborem procesora, myślałem o E6600 ale chyba wybiorę E6420.

Znalazłem TESTY, a czy może mi ktoś powiedzieć czy płyta ASUS P5N32-E SLI PLUS będzie dobrym wyborem?

Przy okazji doradźcie jakieś pamiątki 2x1GB, mogą być TAKIE?

Zestawik 1 klasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości człowieku, litości.

WIELKIE dzięki za pomoc! Może przynajmniej powiesz, na której stronie jest info na ten temat. Nie wszyscy są na bieżąco tak jak Ty i maja tyle czasu, aby wszystko śledzić. To jest twój fach i sprawy, którymi zajmujesz się, na co dzień. Nie chcesz pomóc to nie pisz takich tekstów. Mam tylko parę godzin na podjęcie decyzji. Gdyby na rynku były osiągalne procki do 32 tygodnia to bym [gluteus maximus] nie zawracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja to się tak zastanawiam.

 

Wcześniej miałem P4 Northwooda 3.0 @ 3.6

Obecnie jest to C2D E6400 @ 3.0

 

Ba, nawet ramu mam nie dość, że 2x więcej to i DDR2 (1000MHz)

 

I teraz tak :

 

na Pentiumie 4 mogłem sobie włączyć rozpakowywanie WinRaRa, torrent, skaner antywirusowy, kopiowanie pliku(4GB) , muzyka w tle i spokojnie mogłem grać np. w Pro Evolution Soccer.

 

Teraz jest tak, że chodzi mi torrent, winamp i kopiowanie pliku(4GB) i wiecie co ? Nawet ten tekst który tutaj teraz piszę mi laguje :| Nie mówiąc o tym co się dzieje jak włączę PES.

 

Wprost zapytam -> WTF ? Wszyscy tak macie ? :|

 

EDIT : Dodam, że oczywiście wszelakie CPU Testy C2D przechodzi znacznie lepiej niż P4. Ale co mi po testach jak użytkowa wydajność siada ? Jeszcze wyjdzie, że zamienię C2D na P4. :lol:

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej obstawiam system skopany ;]

Konkrety. :P Może złą tapetę ustawiam ? ;) Bo to jest chyba pierwsze co robię po reinstalu systemu (poza sterownikami oczywiście). ;)

 

A na serio, to tak jak mówię, po reinstalu też nic. :|

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...