Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Tego drugiego kolor identyczny jak w p5ld2 ;)

 

Mam nadzieje, że będą stały po ~450 zł... będzie dobrze :)

 

Edit: drugiego, nie pierwszego ;]

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy Asus jest przepastny i chojnie wyposażony. Cena zapewne oscylować będzie w granicach 800-900zł

Ogromny plus za brak wentylatorków. Oby tylko standardowe chłodzonko wystarczyło do mocarnego OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kutwa... P5B ma tylko jedno IDE... :( czyli albo dodatkowy kontroler, albo zmiana dysków na SATA :/ A tego sporo mam niestety...

 

BTW demek, jak robiliście WRy to chipset był wciąż passive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy Asus jest przepastny i chojnie wyposażony. Cena zapewne oscylować będzie w granicach 800-900zł

Ogromny plus za brak wentylatorków. Oby tylko standardowe chłodzonko wystarczyło do mocarnego OC.

pewnikiem z 300$ na starcie ...

mobo dostępne za jakieś 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: demek, mój nick pisze się z dużej litery :P wiem, upierdliwy jestem ;)

hmmmm ryba swiruje ze zmałej, to jest rudne do zapamietania! ;)

 

ciekawe jak bedzie z max fsb dla tych "gorszych" asuskow..... i ile mniej $...

 

No i narobił ten Conroe. AMD aż u Niemców się zapożyczyło, aby doinwestować swoje fabryki: http://www.idg.pl/news/93967.html

idg zawsze pisze nie o tym co trzeba :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet pasty nie zmienialiście?

zmienialismy bo sciagalismy ten radiator zeby zobaczyc jak duzy jest chipset a potem zeby mobo wysuszyc

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2158214[/snapback]

Juz zaczynam zbierac fundusze na to cacko. Pierwszy Asus - moja nastepna plyta :)
Też już raczej wiem, co mi znajomi jadący do Stanów na Work&Travel po wakacjach przywiozą... Ze 3 procki - do potestowania OC i zostawienia najlepszego, reszta na handel + RAM porządny siakiś, też x3 dla pewności :D... Bo jednak mobo/grafa to kawał pudła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dopóki nie będą przebrane? :D

 

Mi siłą rzeczy zostaje czekać do października, jak się powroty zaczną... No ale cena też do tego czasu raczej nieco inna będzie...

 

Kurde, aż trochę szkoda teraz, że znowu do Hameryki nie jadę... w ubiegłym roku to w dużej właśnie na sprzęcie zarobiłem... No i dla siebie zabawki też zawsze jakieś były :D. Chyba że w wakacje dadzą mi w Toyocie nowe Lexusy potestować, to przestanę narzekać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie super core duo to bedzie moj nastepny procek :D

 

kiedy ogolnie maja wejsc te procki, jakas przyblizona data?

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cukiereczki, po prostu cukiereczki (piszę o bohaterze tego tematu i o mobaskach asus'a) :D Już Pentium M przywrócił mi w pełni wiarę w niebieskich, ale Conroe dosłownie jest 8cudem krzemowego świata ;)

 

Dawno nie było premiery cpu, który by tak znacząco wyprzedzał rywali na rynku (a64 vs axp/p4 też mocno górował, ale nie aż tak jak core duo vs. reszta świata na chwilę obecną).

 

Już wiem, że czeka mnie wiele nieprzespanych nocy pod koniec roku- nowe vga z dx10 plus ten intelek o to zadbają. I pysk mi uśmiecha na samą myśl o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli znajac zycie w polsce gdzies w sierpniu :>

 

do tamtej pory itak nie kupie plyty, bo nie mam procka na 775 (a na 478).

a do tamtego czasu na pewno wieeele plyt wyjdzie ;)

 

osobiscie jestem fanem abita (pierwsza moja plyta ktora byla bezawaryjna i nadal zajebiscie dziala...)... no ale wszystko zalezy od opinii i recenzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory, najważniejszy dla mnie link w tym temacie - wiadomo, czego spodziewać się po "prockach dla ludu" (czyt. tańszych). Core@~2G = FX60@2.6G. O ile nie wyjdzie, że test jakiś lewy, to ja już nie mam wątpliwości, co na wymienić Pentium D. Dzięki demek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cukiereczki, po prostu cukiereczki (piszę o bohaterze tego tematu i o mobaskach asus'a) :D Już Pentium M przywrócił mi w pełni wiarę w niebieskich, ale Conroe dosłownie jest 8cudem krzemowego świata ;)

 

Dawno nie było premiery cpu, który by tak znacząco wyprzedzał rywali na rynku (a64 vs axp/p4 też mocno górował, ale nie aż tak jak core duo vs. reszta świata na chwilę obecną).

 

Już wiem, że czeka mnie wiele nieprzespanych nocy pod koniec roku- nowe vga z dx10 plus ten intelek o to zadbają. I pysk mi uśmiecha na samą myśl o tym :D

 

ooo ja zapomnialem o kartach dx10...

ale w sumie, to zanim gry zaczna w praktyce uzywac dx10 to moj 7900gtx ktorego planuje kupic chyba przetrwa te poltora roku (po pol roku planuje drugie 7900gtx, jak ceny jego spadna....).

jak myslicie?

a moze kupic 7900GT (spora oszczednosc) i poczekac na dx10? albo w ogole po pol roku kupic 7900gt SLI? :) a dopiero pozniej na odchodne dx10 karte?

 

eh czemu jakies "przelomy" sa caly czas ze trzeba nonstop zmieniac sprzet zeby byc "na czasie"...

 

chyba odpuscic mozna sobie dx10... za 2 lata po prostu wymienie cala platforme i bede happy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze isc do roboty zeby zarobic przez dwa miechy troche sianka :rolleyes: w miedzyczasie pozbyc sie swojego sprzetu.

 

ciekawy jestem czy bedzie loteria z tymi prockami, jeden pojdzie wyzej drugi nizej...

ten najtanszy model 1.83GHz chyba bedzie calkiem oplacalny i krecliwy ;-) choc 2.13 moze lepszy ze wzg. na wyzszy mnoznik

 

dwa jaja @ 3GHz i wiecej to bedzie to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo ja zapomnialem o kartach dx10...

ale w sumie, to zanim gry zaczna w praktyce uzywac dx10 to moj 7900gtx ktorego planuje kupic chyba przetrwa te poltora roku (po pol roku planuje drugie 7900gtx, jak ceny jego spadna....).

jak myslicie?

a moze kupic 7900GT (spora oszczednosc) i poczekac na dx10? albo w ogole po pol roku kupic 7900gt SLI? :) a dopiero pozniej na odchodne dx10 karte?

 

eh czemu jakies "przelomy" sa caly czas ze trzeba nonstop zmieniac sprzet zeby byc "na czasie"...

 

chyba odpuscic mozna sobie dx10... za 2 lata po prostu wymienie cala platforme i bede happy ;)

7900gt po o/c jest ciekawza propozycja od gtxa@oc, bo poleca pewnie podobnie, a cena inna.....

 

EOT

 

Jestem ciekaw jak bedzie wygladac premiera: tn po jakim czasie proce pojawia sie u nas, no i jak bedzie z plytami, bo yonahy przyszly szybko, ale plyt ani widu ani slychu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...