Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

ze strony http://sharikou.blogspot.com/

Cryptography X2 szybszy od conroe 8.2 %

STREAM X2 szybszy od conroe 4.3 %

 

Fajnie , ale ile osob na tym forum zajmuje sie kryptografia w sposob profesjonalny by zauwazyc te roznice ? Obstawialbym , ze wiekszosc posiadaczy tego sprzetu bedzie zajmowac sie na nim zwyczajnie graniem lub w niektorych przypadkach obrobka grafiki.

 

PS. Ale za to fajnie by bylo jakby w amd dalo sie polaczyc anty-HT i 4x4 dwa dwurdzieniowce w jednym kompie + mozliwosc wykorzystania dwoch rdzeni jako jednego szybszego to byloby cos ;)

PS2. Chociaz mi to chyba bedzie wszystko obojetne bo lykne sobie spokojnie 945 17x200 i bede czekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No właśnie ja też pc pod gre jedyną:Counter-Strike:Source, czy teoretycznie będzie super procek do CS'a ?JA też zawsze AMD mialem. Chyba raz mialem pentium (wtedy taktowany 50Mhz :D ) mam go jeszcze gdzies :P

 

 

W Angli z tego co wiem jest drogo jak dla Nas.

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też pc pod gre jedyną:Counter-Strike:Source, czy teoretycznie będzie super procek do CS'a ?JA też zawsze AMD mialem. Chyba raz mialem pentium (wtedy taktowany 50Mhz :D ) mam go jeszcze gdzies :P

OT Mode ON:

To zapuść na nim SPI :twisted:

OT Mode OF

 

IMHO Conroe będzie dawał niezłego kopa w CS'ie co można wywnioskować z testów robionych w innych grach.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to taka wielka różnica czy będzie 50fps czy nawet 100 pod conroe? :| Będziecie zmieniać kompa dla kilku klatek więcej w jednej grze, których i tak nie zauważycie? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w tej chwili podobny sprzet i wcale tak pieknie nie pomyka :) do css musi byc swietny procek: ale dobra nvm juz wrocmy do conroe :D z niecierpliwoscia czekam na kazda nowinke zwiazana z tym procesorem. Co sadzicie o nowym fatal1ty pod intela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod CSS to wezmie dajcie sobie spokoj z conroe bierzcie jakiegos amd pod 939 a zaoszczedzony 1000 zeta wydajcie na grafike pokroju 7900gt albo 1800XT i bedzie pomykac.

w cs wieksza role gra proc.

zobacz wyniki kart po pewnym pulapie poprostu sie zrownuja

ze wzgledu na procka

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jakbym kupił conroe to bym kupił 7900Gt.... Mam wyniki conroe z CSS gdzieś, ale już nie pamiętam, ale wiem że wyglądało słodko :D

 

 

@Sarkazz

Ten link już był, chyba ze ja go nie tu widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wiekszosc od razu mysli, ze chodzi o conroe - a tak nie jest

uprzedzajac pytania - o allendale tez nie :P

 

mamy zgadywac czy sam powiesz? :D

 

intel extreme costam costam costam?

albo poczekaj wkleje liste wszystkich procow jakie sa i wtedy zapytam:F

eee a jak to nie procesor?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...