Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam sobie ten wątek, większość rozumiem, ale nie zawsze :D. Mam pytanie, jeśli "Conroe będzie mógł pracować w płytach z chipsetami i945, i955, i965 i i975, jednak pod warunkiem, że będą one wyposażone w moduł regulacji napięcia VRM 11.", to czy będę mógł do takiej płyty głównej wstawić Pentium D ?? Podstawka jest jedna i ta sama, a procesor przecież za jakiś czas można wymienić na Conroe :D. Może średnio zrozumiale, ale postarajcie się mi na to pytanie odpowiedzieć, bo to by była baaardzo ciekawa oferta.

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czyżby komputronik miał zamiar prowadzić przedsprzedaż,ciekawe jakie będą ceny bo jak narazie nie ma tam żadnego procka(chociaż jest napisane że są dwa)

Pozdro

Ps.Camilos tak pentiumy będą działać na nowszysch płytach pod Conroe

Edytowane przez skaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś gość z laba dał linka..

 

tego tyż :

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30071

swoja drogą polewacie sie z pclaba a tam same hackery :lol:

też sie normalnie do tego dostać nie moge..

A więc ceny jak narazie nie zachęcają ale raczej na 100% zmaleją one i to nie mało po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za 2MB będziesz musiał zapłacić 2x mniej, to zupełnie się nie opłaca kupować Conroe... Pod warunkiem że 6300 będzie się ładnie podkręcać. W końcu to kończy się i tak na absurdalnych wartościach FPS 200-300... Do gier potrzeba stale ponad 60, już 100 jest luks... A kiedy wyjdą gry które będą potrzebowały czegoś więcej niż podkręconego E6300 żeby działać płynnie? Pusta, niewykorzystana wydajność... Co za różnica czy masz 280 czy 300 FPS... Lepiej wydać więcej na kartę graifczną.

I co - wracasz do domu i puszczasz SPI? OC to zabawa na tydzień, potem zostaje ci pusta, niewykorzystywana wydajność... no i pare screenów do siga... pf.

nie jeszcze jest zabawa nad przerabianiem chldozenia, FC, azot, mozna puszczac spi, 3dmarki i wiele innych. codziennie jak wracasz do domu to grasz?

 

a co do ceny conroe w komputroniku to skoda gadac :lol:

 

//

 

dokladnie o to mi Sarkazz chodzi, z kolei widzisz kszonek ty lubisz patrzeć na PI ja wole grać w obliviona, w końcu nei po to mam zamiar wydać tyle pieniędzy na to żeby oglądać kilka cyfer.

a dla mnie bezsensem jest patrzecie w fpsy w grach :P

 

EOT

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze jest zabawa nad przerabianiem chldozenia, FC, azot, mozna puszczac spi, 3dmarki i wiele innych. codziennie jak wracasz do domu to grasz?

 

a dla mnie bezsensem jest patrzecie w fpsy w grach :P

:lol2: Jaki koleś... Nie wiesz, ludzie grają 1 na 8 miesięcy, i tyle przez godzinę. WOW puszczać spi i 3dmarki, jesteś moim bogiem jeśli chodzi o sensowne wykorzystanie komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Jaka cena, śmiech na sali. Kupują za 180$ i wołają 1400zł... To dolar teraz po prawie 8 zł jest?

a skad wiesz ze kupuja za 180$ intel nie podal jeszcze oficjalnego cennika conroe ale jezeli cena bedzie taka jak w kompuszrocie to zbyt wiele osob tego proca nie kupi tymbardziej ze mobaski sa tez bardzo drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Jaki koleś... Nie wiesz, ludzie grają 1 na 8 miesięcy, i tyle przez godzinę. WOW puszczać spi i 3dmarki, jesteś moim bogiem jeśli chodzi o sensowne wykorzystanie komputera.

od gier jest konsola, ja na codzien mam kompa do gg,net,muza, a jak mi sie nudzi to zawsze mam osobne systemy aby cos odpalic, zawsze jest co robic, mozna sie winbondami pobawic, pokrecic potencjometrem i wycisnac max z gpu na ac, itd.

 

Z grania wyrosłem juz dawno i nie widze sensu w graniu kompletnie. Wiem ze conroe kupie, ale tylko i wylacznie po to, zeby go zamrozic i pobawić sie spi. Tyle.

 

eot

 

Jestem bardzo ciekaw ile komputronik sobie krzyknie za e6600 :D bo to jest w tej chwili chyba najbardziej interesujacy model, bo tego z szyna 800 jeszcze nie bedzie jakis czas.

 

//

 

Toche dupnie: x6800 ma odblokowany mnoznik... fajnie... szkoda ze max to 12 :lol:

 

a skad wiesz ze kupuja za 180$ intel nie podal jeszcze oficjalnego cennika conroe ale jezeli cena bedzie taka jak w kompuszrocie to zbyt wiele osob tego proca nie kupi tymbardziej ze mobaski sa tez bardzo drogie

w zasadzie to oni woigole nie kupuja :P bo nie maja skad :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol cene dowalili- e6300 za 1400 ziko...przy takich cenach to to będzie dość ekskluzyny procek...

2206510[/snapback]

Witam ;-) !

Moze juz to widzieliscie ale.... http://www.allegro.pl/item112945294_intel_...ghz_64_bit.html

Jakiś magik he he...Skąd oni to juz mają??? POZDRAWIAM

Cena niby dużo niższa od tego z komputronika ale ja myślałem ze za 100 zł wiecej juz bedzie e6600 :/. Chyba trzeba czekać do premiery i potem miech na obniżki bo inaczej bedzie bardzo lipnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiscie i to ma byc pewnie konkurencja dla amd :) daj spokoj takich cen nie bedzie, bo intel mowil na konferencjach ze procesor ma byc dostepny dla kazdej warstwy spolecznej biorac pod uwage model conroe. Z taka cena jak ty wrozysz to intel nie mialby szans nawet biorac pod uwage wydajnosc to i tak cena odstraszylaby wiekszosc.

Edytowane przez h1jack3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiscie i to ma byc pewnie konkurencja dla amd :) daj spokoj takich cen nie bedzie, bo intel mowil na konferencjach ze procesor ma byc dostepny dla kazdej warstwy spolecznej biorac pod uwage model conroe. Z taka cena jak ty wrozysz to intel nie mialby szans nawet biorac pod uwage wydajnosc to i tak cena odstraszylaby wiekszosc.

Myslisz, że mówił o naszych rodzimych warstwach spolecznych :lol: czy o warstwach w USA? NIe oszukujmy sie Conroe nie bedzie tak tani jak wszyscy sie napalali, zreszta juz komputronik pokazal ile ma kosztowac ( odjolbym od ich ceny 150zl). Watpie rowniez aby szybko stanial, bo czy x2 szybko stanial? nie.

 

btw:

6300 - cena z komputronika - 150zl + dobre mobo (800-900zl) ~ 2050zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...