Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba zobaczyc w jakiej rev jest ta mobo intela w ab i abc data.

 

tylko widzisz problem w tym ze jesli ja jako normalny klient (nawet stały bardzo dobry klient) podejde do sklepu i poprosze o sprowadzenie mobo o konkretnej rev to sie na mnie wypna bo nikt ani u dystrybutora ani w magazynie nie rozroznia rewizji.... i podejrzewam ze wielu userow ma taki sam problem... gdyby go nie bylo juz dawno mialbym MSI X975 2B :)

 

Edit - no i mam Asusa P5W Deluxe u siebie w miescie - najnizsza cena w kraju bodaj :

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=4635

Edytowane przez Yacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit - no i mam Asusa P5W Deluxe u siebie w miescie - najnizsza cena w kraju bodaj :

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=4635

 

uwazalbym na nich. wczoraj mieli 7600gt od gainwarda za 370pln a pozniej napisali, ze maja wiecej zamowien niz towaru i anuluja zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

przeicez odrazu bylo wiadomo ze to na 100% pomylka .kazdemu sie zdarza . czego ty sie spodziewales? 370zl za 7600GT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że mowa o kentsfield'ach ;) W takim razie jest to płyta "przyszłościowa" :)

Poza DVD LG żadenego sprzętu nie miałem dłużej niż rok :wink:

Może to DFI Infinity 975 ,ale wyjdzie tyle samo co za Asusa

 

Asus P5WDH LGA775 socket for Intel Core2 Duo, Core2 Extreme and next generation Mulit-Core CPU,więc chyba chodzą 4-rdzeniówki?

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazalbym na nich. wczoraj mieli 7600gt od gainwarda za 370pln a pozniej napisali, ze maja wiecej zamowien niz towaru i anuluja zamowienia.

Hym dziwne... wiesz ja mam ich 200 m od domu wlascicela znam osobiscie i zawsze byl to BARDZO rowny typ - a z tymi 7600GT faktycznie heca ! to byly 7600 ? bo myslalem ze albo 7600 GS albo 6600GT :D myslalem ze najnormalniejsza literowka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym dziwne... wiesz ja mam ich 200 m od domu wlascicela znam osobiscie i zawsze byl to BARDZO rowny typ - a z tymi 7600GT faktycznie heca ! to byly 7600 ? bo myslalem ze albo 7600 GS albo 6600GT :D myslalem ze najnormalniejsza literowka :)

 

jak wroce do domu to moge wkleic potwierdzenie zamowienia, ktore pozniej mi anulowano :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie tez plytka ASROCK CONROEXFIRE (dostepna juz w AB, za 245 zl netto) zapowiada sie calkiem fajnie ale nadal to ASROCK jakby nie patrzec jedni chwala a drudzy wieszaja psy, trzeba bedzie poczekac na jakies testy. Ale jak narazie moim faworytem jest P5W DH i chyba wlasnie w nia zainwestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzimy , ze link do niej byl 3-4 strony temu :D Chociaz mogl sie troche zakopac pod fascynujaca dyskusja o aibenchu :D

A tego asrocka to nie wiem moze odwaze sie potestowac jakby mi sie udalo ze 200 gdzies skombinowac ;) Tylko wolalbym najpierw zobaczyc ile da sie wycisnac z conroe na stockowym napieciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysl i prosbe do MODERATOROW.

 

Aby 14. lipca zamknac ten topic, walnac go nizej i zalozyc i przykleic nowy o Conroe, tutaj wiecej OT niz samego tekstu, poza tym z konkretnych infortmacji to jest tylko data premiery i cena... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit - no i mam Asusa P5W Deluxe u siebie w miescie - najnizsza cena w kraju bodaj :

2216466[/snapback]

Ja mam taki pomysl i prosbe do MODERATOROW.

 

Aby 14. lipca zamknac ten topic, walnac go nizej i zalozyc i przykleic nowy o Conroe, tutaj wiecej OT niz samego tekstu, poza tym z konkretnych infortmacji to jest tylko data premiery i cena... ;]

Nigdy nie rozumialem takich zachowan............. co to komu przeszkadza, przeciez jak sie korzysta z szukajki to i tak najpierw wyskakuje najnowsze info...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysl i prosbe do MODERATOROW.

 

Aby 14. lipca zamknac ten topic, walnac go nizej i zalozyc i przykleic nowy o Conroe, tutaj wiecej OT niz samego tekstu, poza tym z konkretnych infortmacji to jest tylko data premiery i cena... ;]

i co to zmieni?

pzreciez i tak wiekszosc osob oglada pare ostatnich stron...

nic to nie zmieni. Nastepny temat tez zostanie zasmiecony i co wtedy (a na pewno zostanie)? kolejny temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwróccie uwage na kolegę Weelkoo(ostatni post) jak sie zabawia Celiną ;-)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=199474&st=30

 

[hwbot] 43838 - Celeron @ 3294MHz | 7800GT @ 500/1200MHz [/hwbot]

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9001590

chyba pomyliles temat.... kogo TUTAJ obchodzi cfeleron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem i jak to jest wynik zrobiony na celinie to mamy WR na 7800GT ......,;-)

nie mam zwyczaju wchodzic do linkow w ktorych nie spodziewam sie zobaczyc nic ciekawego.

stad wyniknal moj blad :)

jakbys napisal ze to conroe to wtedy.... :P

sry my bad.

respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie, ze celofan jest w cudzyslowie. i niby 40k na celofanie na 3,2ghz?? ja na D930@4,3ghz na x1900xt mialem ok 35k. wiec myslcie troche, niektorych ludzi obowiazuje NDA :P

hehe :) to macie trochę mocniejszą grafę i ponownie CelerONa baRdzo unikalneEgO :)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9001617

 

a tamten wynik to nie WR :) są lepsze ale na SLI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) to macie trochę mocniejszą grafę i ponownie CelerONa baRdzo unikalneEgO :)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9001617

 

a tamten wynik to nie WR :) są lepsze ale na SLI :)

tylko 50% szybciej niz ja na x1900xt 700/8x0 i z prockiem na 4g :) zamien sie ze mna za tego celofana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny oficjalnie potwierdzone

 

Either way, one thing not likely to have a positive effect on earnings is the prices, they are listed as $999 – X6800, $530 – E6700, $316 – E6600, $224 – E6400, $183 – E6300.

 

The older models, the ones that they will still make up 87% of mainstream desktop and 100% of non-mainstream desktops - the ugly ones that dress Emo if you follow market segments - by the end of Q3, and 76% by the end of Q4 will see huge drops too. They will be $163 for the 945, $133 for the 915, $113 for the 820, and the lowly 805 'channel stuffer' is at $93.

E6300 - $183 * 3,2 (kurs dolara) = 585 zł , mam sie spodziewac ceny takiej, czy wyzszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6300 - $183 * 3,2 (kurs dolara) = 585 zł , mam sie spodziewac ceny takiej, czy wyzszej?

do tego 22% podatku, marza dystrybutora, zarobek sklepu, koszty transportu do kraju. mozesz doliczyc ~50% do tego co ci wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...