Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

z infinity to jakaś dziwna sprawa jest - coolaler niby zrobił super fsb (screen z posta 6x600) ... a potem nagle cisza, Dumo nie może 400fsb na niej dobić (może zrobić 400fsb - ale wtedy pamięci poniżej fsb !!!)

Ja bym osobiscie nie patrzył na dokonania coolalera - on dostaje przedprodukcyjne modele sprzętu i mogą one mieć niewiele wspólnego z tymi dostępnymi później w sklepach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu o kompetentnych sprzedawcach ;) Bylem dzis na gieldzie komputerowej pytam sie kiedy beda asrocki z obsluga conroe na co koles sie mnie zapytal a co to? :) Powiedzialem ,ze nowe procki intela ktore maja premiere za miesiac , wiec wtedy dowiedzialem sie ze asrock pewnie wyda plyty pod niego za jakies 3-4 miechy :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu o kompetentnych sprzedawcach ;) Bylem dzis na gieldzie komputerowej pytam sie kiedy beda asrocki z obsluga conroe na co koles sie mnie zapytal a co to? :) Powiedzialem ,ze nowe procki intela ktore maja premiere za miesiac , wiec wtedy dowiedzialem sie ze asrock pewnie wyda plyty pod niego za jakies 3-4 miechy :D :)

jak to na giełdzie - masa jełopów (aczkolwiek sa tez w miare ludziska, ale rzadko) Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No na giełdzie to tak zawsze... mi raz koleś pokazał jakiąś starą wielką karte grafiki i gadał cały czas 128bit :P Ja mówie czy ma 128MB ram i ile potoków a on "128bit" :D Troche OT zrobiłem ...

 

A wiadomo coś na temat "pełnego" DFI ? Jakies Lanparty ultra-D na conroe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś na temat "pełnego" DFI ? Jakies Lanparty ultra-D na conroe?

alez pewnie ze widomo................ było w temacie, było o lanparty, były obeazki z roadmap DFI, było wszytko, teraz niech ktos mi powie po co po premierze zakladac nowy temat jak co chwile to samo jest..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jaki chipset narazie "wydaje" sie najlepszy do conroe? DUżo o RD600 słysze no ale...

 

Zastanawia mnie napis" Perfect for Conroe?" ;)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Fakt kszonek to nie są celsjusze :P Ja tam sie za bardzo nie interesuje tym za 999$ , E6600 ma się kręcić ładnie i mi wystraczy bo to dla mnie max co moge miec :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt kszonek to nie są celsjusze :P Ja tam sie za bardzo nie interesuje tym za 999$ , E6600 ma się kręcić ładnie i mi wystraczy bo to dla mnie max co moge miec :/

to sa celcjusze, tylko jak kazdy wie (a wie?) liczink w smartguardianie sie "przekreca" przy subzero, i prawdziwa tem to liczba przeciwna do roznicy 255-wskazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No to tego nie wiedziałem akurat :P Nie korzystam z takich programów :D Jezełi 975 ma być najlepszy to będzie to "pełna" wersja INfinity !? COś spod stajni DFI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wsiem i wobec :

Żeby nie było wiecej głupiego gadania, teorii spiskowych i magii ala Harry Potter, wklej tutaj to co ci wysłałem icon_biggrin3.gif

cytat by MaSell :D

 

Stosunek czestotliwosci cpu do szyny, inaczej mowiac mnoznik icon_biggrin3.gif.

 

Zakladajac, ze mamy 7:1.

 

Przy fsb 1MHz, procek bedzie mial 7MHz

Przy fsb 2Mhz, procek bedzie miał 14MHz

Przy fsb 266Mhz, procek bedzie mial 1866MHz

 

Ehhh czemu z najprostszymi rzeczami wszyscy maja najwiekszy problem (nie mowie tu o Tobie icon_wink2.gif )

 

pozdro

z tym wałem w sklepie komputrowym to nieźle Wam wyszło ... ja nie wiem czy nie macie czasami jednak podstaw do roszczeń wobec tego czegoś za niezrealizowane Asusy.. ciekawie by wyglądał pozew zbiorowy za coś takiego :D ... ale trzeba przyznać ... tam pracują ludzie, których szef powywala i nie bedą mieli na utrzymanie rodzin :P .. a to, że widocznie nic a nic na sprzęcie się nie znają to inna bajka :D

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

apropo czego ten cytat o mnozniku i fsb O_o

na prośbę MaSella .. nie było mnie przez łikenda ale wyszedłem z założenia, że lepiej późno niż wcale ... MaSell pisał o tym kilka... naście postów temu :P Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wsiem i wobec :

cytat by MaSell :D

z tym wałem w sklepie komputrowym to nieźle Wam wyszło ... ja nie wiem czy nie macie czasami jednak podstaw do roszczeń wobec tego czegoś za niezrealizowane Asusy.. ciekawie by wyglądał pozew zbiorowy za coś takiego :D ... ale trzeba przyznać ... tam pracują ludzie, których szef powywala i nie bedą mieli na utrzymanie rodzin :P .. a to, że widocznie nic a nic na sprzęcie się nie znają to inna bajka :D

 

Pozdrawiam

apropo czego ten cytat o mnozniku i fsb O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...