Skocz do zawartości
kobe2005

[grafa]ktory 9600xt

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem po raz pierwszy w życiu przeskoczyc na radka i zastanawiam sie nad dwoma:

pierwszy

drugi

 

ktorego polecacie z tego co wyczytalem to jeden to jest zmodowany 9550. Zaznaczam, ze nie znam sie na radkach i oczekuje waszej pomocy, moze wy wybierzecie cos lepszego za ok 250 zeta

 

Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugiego nigdy bo w opisie jest napisane: "Wyselekcjonowane karty serii 95xx, działające jako 9600XT, RV360!". Ten drugi to narmalny 9600 XT, ale ja bym na Twoim miejscu wolał kupić co najmniej 9500PRO 128/256 lub 9700PRO 128/256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy to prawdziwy 9600 a ten drugi to 9550 z wgranym biosem

 

za ta kase dorwiesz 9700 przy dobrym szcesciu a jak nie to 9500/Pro za tym sie rozgladaj bo maja 8potokow a na 4potokowych kartach ciezko dzisiaj pograc w bardziej wymagajace tytuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wg mnie zmiana z 5200 Ultiamte który nieźle się podkręca przy wydawaniu kasy na 9600 XT jest bynajmniej bezsensowna. Lepiej nieco poczekać i dozbierać nieco finansów i ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> X1600 PRO albo 6600 GT. No chyba że wolisz poczekać na 7600 GT pod AGP ale czy będzie tego (przynajmniej ja) nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma szynę 256 ale u tego pana to sie praktycznie nic nie moduje :P ale @pajak28 pojechałeś ;)

Ma szynę 128bit, a PROCESOR GRAFICZNY 256 bit ;).

"Karta jest oparta na 256 Bitowym procesorze R300 (taki sam jak w 9700pro) posiada 8 potoków renderujących oraz 128 Bit szynę pamięci. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...