Skocz do zawartości
Paszczu

Kwiat polskiej młodzieży na TVP 2 :(

Rekomendowane odpowiedzi

A Panowie Mendy powinni palowac gnoji po nerach z calej piczy a nie rozkladac rece! U nas kolo akademikow to strach chodzic bo oberwiesz od nastoletnich dresow, stracisz zeby, komorke, mpmana i co tam jeszcze masz. A gliny co na to? Ze sa nieletni i ze nic na to nie poradza, ze trzeba poczekac az dojda do 18-stki! Curva, jakby taki pirdolony smarkacz gimnazjalista sikal krwia przez tydzien po takiej policyjnej akcji to by wiecej lapy na studenta nie podnosil... :evil:

Wrrr, ponioslo mnie :x.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze taki sqrv.ieli jak ci z programu lub takie dresy napadajace np. na michalaka najlepszy przyklad..potrzeba nam supermana albo jakiegos spidermana kurde.....:)

Mam leprzy polysł ... <font color="#FF0000">[ciach!]</font> , moze zlozymy sie wszyscy po trochu i zorganizujemy czerwone brygady.Lepsze to od supermana - jest tego pelno i jest zorganizowane , ma cicha aprobate panstwa - stosunkowo niedrogie i bezlitosne ;] .

Troche nie trafiona nazwa ale w pełni popieram, oczywiście niektórzy uważają takie metody za powrót starego ustroju, ale gdyby w każdym mieście po kilkunastu takich gnojków "zaginęło" w tajemniczych okolicznościach to od razu by się spokojniej zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo-przywrocic kare smierci

Secundo-wieksza wladza dla policji

Po trzecie;]-ludzie, wiecej odwagi, oni sa silni bo sa w grupie, my tez powinismy sie laczyc i lac ich a nie oni nas!. Dlatego tez nie powinismy sie bac paru drechow tylko lapac za co sie da i palowac bo lbie az do krwi.

 

A te lolki z poprwawczaka to bagnet, i postawic na rynku, tak na pokaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze "śmieci wyrzucić" nie brudząc sobie rąk więc tłuc pałami niema co. Kara śmierci, likfidacja "znikomej szkodliwości społecznej", redukcja kosztów utrzymania więźnia co było wspomniane wcześniej i Tryb expresowy spraw karnych. Paszczu popieram.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze ciach!e w grupach. Raz 10 drechow obskoczylo mnie i kumpla, jemu na 200 zeta strat oszcowano mi zajebali prawie przeterminowany mieieczny i karte tel z 0 impulsami, ale taki drech sam do ciebie nie podejdzie chyba ze ma z 2m i widac ze jedzie na sterydach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programu nie oglądalem, ale wyobrażam sobie mniej wiecej...byly juz takie programy. Jedyna rada to lać takich 12 h na dobe a jak sie obudza to znowu, no niewiem albo powszczepiać im jakies mile :P wirusy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byla powtórka. Najlepszy był cytat

"Ja sie Nieba niespodziewam. Pójde do piekła, zakrece Szatana i będę rządził..."

I widać po nich, żadnych wyrzutów sumienia... Mało, oni są z tego dumni...

Już widzę jak ich reputacja wzrośnie po odsiedzeniu wyroku... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...