Skocz do zawartości
Barty

Nowe Zasilacze Chiefteca

Rekomendowane odpowiedzi

Zasugerowałem się odpowiedzią Luk 1999 o wtyczce 2 pin. Jak jest 2 pin zasilający, to nie ma kontroli obrotów.

 

A temat znam dobrze, bo sam mam takie rozwiązanie...

 

A z tym wentylatorem to jest tak, że zasilająca jest 2 pin, ale kontrola obrotów jest na osobnym kablu, specjalnie do tego poprowadzonym.

 

Nie chcesz czytać, to nie czytaj. Było dużo o tym, ile takie zasilacze muszą wytrzymać i w jakich warunkach. I że wystarczają mu bardzo niskie obroty wentylatora. Do tego bardzo dużo osób trzyma takie PSU właśnie na takich bardzo niskich obrotach i nie mają najmniejszych problemów, w tym i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 obrotow to jest prawie nic i wentylator "nie ma sily" wydmuchiwac powietrze z zasilki i dlatego jest letnie (taka moja teoria ;p)

ok, ja Cie nie zmuszam, ale jak dla mnie mozesz dalej tkwic w niewiedzy. Ja nie napisalem tego ze ja sprawdzam jak to jest, ja to napisalem ze tak mam bo WIEM ze tak moze byc. Ale jak Ciebie na sile przekonywac nie bede, sam musisz wyciagnac wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chce miec 100% pewnosc bo jak by sie jakims cudem przegrzal zasilacz to przeciez gwarancji juz nie bede mial przez ta nieszczesna plombe.

 

EDIT

Kij z ta plomba, dzisiaj w pokoju mialem 28 stopni, a zasilacz w idle halasowal jak suszara. Wyjme ta plastikowa szybke, a jak to nic nie da to juz nie wiem co mam zrobic :/

 

EDIT 2

Zerwalem plombe :/, wyjalem ta plastikowa szybke, a zasilacz jak wyl tak wyje.

 

Mam acutake 120, czy taki wentylator nada sie na fanswap ( przeplyw powietrza wynosi niby tylko 33,32 m3/h, a np fander przy 700 obrotach ma az 52,6)? Nie bedzie za slabym wentylatorem?

I czy robiac tego fanswapa to wystarczy wlozyc wtyczkie od wentylatora w w to zlacze dwu pinowe?

 

Poproszeo szybkoa odpowiedz.

PS aktualnie (idle) powietrze wydmuchiwane przez zasilacz ma 38 stopni

Edytowane przez kurniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...