Skocz do zawartości
CICHYCKM

Hp Nx6110 Czy Maxdata Eco 4000a(i)?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przymierzam sie do zakupu laptopa. Mam dość ograniczone fundusze wiec początkowo wybór padł na nx6110 w najskromniejszej wersji. Zapowiada się całkiem interesująco. Ale jak zawsze jest jakieś ale.... Mianowicie brak wyjścia TV-OUT, mało portów USB (i jeszcze do tego kiepsko ustawione). Po kilkudniowych poszukiwaniach znalazłem kolejnego kandydata, mianowicie laptop MAXDATA 4000A lub 4000I (też minimalna konfiguracja). No i teraz mam nadzieje uzyskać od Was jakieś wskazówki co do wyboru. Marke HP znam, natomiast MAXDATA jest mi obca. Może jest wsród Was jakiś użytkownik modelu 4000A lub 4000I. Byłbym wdzięczny za jakiś opis, wrażenia itp. Znalazłem test w necie, ale wole uwagi od użytkowników niz suche relacje. Wiem że Hp ma mocniejszą grafike ale to akurat nie jest dla mnie takie ważne.

Test jest tutaj:

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...a_Eco4000A.html

 

Mam nadzieję że mi pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najmniej :-) Te co zaproponowalem szacuja sie w granicy 2200-2300zl. Asus wiem ze jest ok ale niestety cena za wysoka.

A ja bym proponował :

Aristo Smart 210

+512 MB RAM

+TV-out , 4xUSB

+ bateria 4400 mAh (więc czas będzie zbliżony do opisu ze sklepu)

przy pracy biurowej to lepszy bedzie Aristo . Cudów się nie należy spodziewać ale powininien byc ok (jak na taki budżet).

:-P.

recenzja

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie - teraz to juz calkiem nie wiem co mam robic :) Z testu wynika ze nawet jest ok poza dzwiekiem ktory szumi. Ale jak wspominalem to test a ja wole opinie uzytkownikow. Wiec jesli ktos posiada Aristo Smart 210 to zapraszam do dyskusji o jego wadach i zaletach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...