Skocz do zawartości
Ituriel

Nowe nazwy blokow Mate'a

Rekomendowane odpowiedzi

...

benek - nie mieszaj .. nikt tu (raczej) nie dybie na nagrode ;] ...

ja bym dybal - gdyby to byl duzy radiator miedziany np 150x100x40 z "ladnie" zaprojektowanymi listkami, a dokladnie kwadratowymi (w przekroju) pinami i wykonany z 1 kawalka miedzi :!:

 

a tak napisalem cos na rozluznienie atmosfery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] Moze bedzie jakas taka nagroda niespodzianka.

wez nie podpuszczaj - bo sie wycofam z mojej deklaracji :P

jak liczylem ile by mnie kosztowal kloc miedzi na taki radiator to zwatpilem (biorac pod uwage ze potrzebuje w najdluzszym miejscu 15cm a musial bym kupic 100cm), a ile potem "strugania" :( a Ty mnie podpuszczasz - nieladnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze nazwy angielskie brzmia ladniej od polskich i sa zarazaem bardziej chwytliwe, ale faktem jest tez to ze musza by c 1 (max 2) wyrazowe bo inaczej to wychodza jakies dziwne rzeczy, mogloby byc w nich tez cos zwiazanego z woda, i niech bedzie nazwa producenta w nazwie zeby bylo jasne np. mate stream, mate tide, mate power, mate superior (dla najbardziej wydajnego bloku na przyklad), wiem ze to nie sa moze najlepsez nazwy ale perezentuja moja idee :), dobra czekam na ankietke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze nazwy angielskie brzmia ladniej od polskich i sa zarazaem bardziej chwytliwe, ale faktem jest tez to ze musza by c 1 (max 2) wyrazowe bo inaczej to wychodza jakies dziwne rzeczy, mogloby byc w nich tez cos zwiazanego z woda, i niech bedzie nazwa producenta w nazwie zeby bylo jasne np. mate stream, mate tide, mate power, mate superior (dla najbardziej wydajnego bloku na przyklad), wiem ze to nie sa moze najlepsez nazwy ale perezentuja moja idee :), dobra czekam na ankietke

Mi sie podobaja twoje nazwy :D.

PS:Ale mate juz mnie wkurza kurna ostatni raz sie pytam kiedy beda dostepne te chlodnice po 75 zyli? Sorry ze tutaj, ale na GG niedostepny :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszytkim za wypowiedzi... SUPER., ze mnie rozumiecie. albo i nie :) W kazdym razie chcę własnie identyfikacje. Wiem, że na forumie wszyscy znają moje bloczki i mówią Bloki od Mata i wiem ze to dzieki wam wypłynęlem troche i jakoś rozkreciłem biznesa... :) Chwała Wam wszystkim za to :) Ale oprócz drogich forumowiczów.. jest jeszce rzesza innych potencjalnych userów ktrzy nie sa na żadnym formum i powiedzenie Blok od Mata znaczy to samo dla nich co Blok od jakiegoś kolesia. Nie znają mnie, nie rozawialiśmy na forum... i predzej do nich trafi nazwa Crystal aniżeli Blok od Mata I stad to całe zamieszanie z nazwami. Nie chciałem i nie chce zachecać żadnego z Was do zakupu... bo każdy ma swoje zdanie. Ja mogę doradzać cokolwiek i udzielać jakiś tam rad. W końcu troche z tą wodą mam do czynienia. Wiem ze zmiena nazw nie przysporzy na forum ani sympatyków ani wrogów (może?) bo sami wiecie jakiej jakości są moje wyroby, ale chcąc sie rozwijać nie mogę polegać tylko na Was. Muszę trafiać też do innych i miedzy innymi jest ta zagwostka ze zmianami nazw. heh rozpisałem sie. Przygotowuję już zestawy nazw wypoeicie sie jako w sumie znajomi bo precież żedziej albo czesciej spotykamy sie na łamach tego forum. I dlatego to Was poprosiłem o pomoc. Nie miejcie wiec mi tego za złe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały.. sory ale cały czas jak sie rozpisuje to jakoś mi to umyka. Chcłodnice po 75zł... kiedy to obiecywałem. Moze niedługo uda mi sie miec w dobrej cenie nagrzewnice od Lublina :) A w ofercie aluminiowe małe ostatnio spadły o 70zł w dół. do 119zł. Ale mam tyle roboty w pracy, że troche mi sprawy firmy usiadły i nie mam czasu sie tym zając. Ostatnio pracowałem nad nowymi pojemnikami i też odpuściłem chcłodnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...