Skocz do zawartości
camilos

Jakie Inne Funkcje Będą Miały Komórki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się to osobiście nie podoba, bo włosy będa wchodziły do wyświetlacza i telefon łatwo się może popsuć :D A dla kobiet pewnie jeszcze szczotka do włosów i lusterko, chociaż lusterka już są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niektórzy traktują ten temat jako "postfuckernie". Nie potrzebujemy dyskusji nt. szczoteczek do zębów, golarek, czy spłuczek do kibla! Więc powstrzymajcie troche swoją fantazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nazwałbyś swoją zabawkę telefonem komórkowym, czy raczej PDA rozbudowanym do smartphona?

Ja bym to nazwal PDA z modulem GSM ;)

Fakt niestety jest taki ze problemem sa baterie a raczej ich brak. Wymusza to stosowanie bardzo wolnych procesorow OMAP, majacych niski pobor mocy i ekranow niskiej rozdzielczosci 320x240. W innym wypadku PDA z modulem gsm dzialalby 30 minut :)

Jedyne to co moze cieszyc to MDA 4 PRO - ma vga i procka normalnego ale.. to jest wielkie i paskudne.

BTW nie uzywam telefonu od pol roku. Wiecie jaki to komfort psychiczny ?;) stacjonarnego tez nie mam.

Wystarcza mi w zupelnosci PDA B)

i jeszcze jedno BTW - jak sie patrzy w ekran VGA dluzszy czas to potem zwykle telefony wydaja sie cholernie ulomne - nic nie widac na tych malych ekranach o tragicznej rozdzielczosci. Nie umialbym uzywac telefonu.. chyba ze z poziomu pda i przez sluchawke BT.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

i jeszcze jedno BTW - jak sie patrzy w ekran VGA dluzszy czas to potem zwykle telefony wydaja sie cholernie ulomne - nic nie widac na tych malych ekranach o tragicznej rozdzielczosci. Nie umialbym uzywac telefonu.. chyba ze z poziomu pda i przez sluchawke BT.

Mialem to samo, jak w Polsce ze strachu przed lodzkimi dresami przerzucilem sie tymczasowo na N3100. Az sie patrzec na ten ekran nie chcialo... I ta zawrotna predkosc dzialania o swietnym odswiezaniu nie wspominajac... Cos cudownego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...