Skocz do zawartości
sender28

Zniknęło Mi Prawie Pół Dysku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem z dyskiem wrócił. Mianowicie stwierdziłem że pogram sobie w Call of Duty 2. Wkładam plytke do dvd i zaczyna sie kręcić i nagle bluescreen i reset. Oczywiście po resecie standardowy juz SYSTEM BOOT FAILURE!!Więc zresetowalem go jeszcze raz i poszedł az do momentu jak ma sie pokazać ekran ZAPRASZAMY. i zamiest tego czarny ekran był. Potem włączyłem system w atybie awaryjnym i komp. sie włączył(dyski C i D działaly poprawnie ale oczywiscie E był uszkodzony i nie dalo sie wejsc)To wszedłem przez bootowalna plytke Paragon Exact Image 7 i dysk C oraz D były w całości tylko E był "Invalid" . To go usunąłem i sformatowałem na nowo. Zresetowałem kompa i poszedł bez problemu jak naprawiłem tą partycje. Popatrzyłem sobie na własciwości dysku E i tu SZOK!! tylko 7,42GB a powinno być ok 25GB!! Myślałem ze pominąłem jakis obszar dysku ale wszystko ok..... Poprostu wsiąkło mi pół dysku!! Teraz mam TOTAL SIZE 22.5GB!! I wszystkie programy do zarządzania partycjami pokazują tyle łącznie z fdiskiem i instalatorem XPka. Dysk juz poprostu ledwo żyje. Bo to juz druga z nim podobna akcja(tylko tydzien wczesniej nie bylo tego ze zagralo mi czesc dysku) Musze kupić nowy a kasa bedzie dopiero za miesiac. A potem oddać ten na gwarancje czy mozna jakos odszukać tę część dysku. Nie wiem co juz myslec o tym mam, poprostu dvd wsadziłem do napędu(ktore juz kilka razy uzywalem) I teraz ma jeszcze pytanie: bo dysk kupowalem na Allego i gwarancja sprzedawcy wynosiła 1 miesiac a reszta była świadczona bezpośr. przez producenta. Gdzie moge sie dowiedzec jak mam sie obejsc z tą gwarancja. ?? Prosze o pomoc bo juz ma dosc tego dysku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...