Skocz do zawartości
nieo

Brud Na Lakierze W Acerze ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy użytkownik acera wie, że jest on pomalowany matową farbą metaliczną. Czasem lubię sobie pocpykać w jakieś FPP i jakby to powiedzieć... pobrudził mi się lakier :lol: . Chodzi o to, że z czasem pot i łuszczący naskórek z dłoni "wżarł" się w lakier. Próbowałem już mydła, płynu do mycia naczyń nic nie działa. Może ktoś z was miał podobny problem i wie jak to zmyć nie niszcząc lakieru...

Tutaj fotka skromnej jakości, na której niezbyt dobrze niestety widać to zjawisko

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy użytkownik acera wie, że jest on pomalowany matową farbą metaliczną. Czasem lubię sobie pocpykać w jakieś FPP i jakby to powiedzieć... pobrudził mi się lakier :lol: . Chodzi o to, że z czasem pot i łuszczący naskórek z dłoni "wżarł" się w lakier. Próbowałem już mydła, płynu do mycia naczyń nic nie działa. Może ktoś z was miał podobny problem i wie jak to zmyć nie niszcząc lakieru...

Tutaj fotka skromnej jakości, na której niezbyt dobrze niestety widać to zjawisko

Dołączona grafika

spróbuj płynem do mycia szyb :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. Ja bym spróbował pastą taką jak do lakieru w aucie.

Nawet drobne zdarcia lakieru na obudowach maskuje pozdro.

Jestem podobnego zdania. Tu lakier i tam lakier - powinno zadzialac.

Ostatecznie pasta scierna - tez do samochodow. Tylko tu juz bym uwazal, bo mozesz zetrzec zbyt duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szorowałem, szorowałem i wypolerowałem lakier wokoło brudu a ten i tak nie zszedł... przy okazji nieźle podrapałem go w kilku miejscach ;/. Kurde, ale nerwa przez ten szajs złapałem!!! Zaraz wywale złom przez okno!!! Żeby plastkik farbą malować i to jeszcze pod nadgarstkiem!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj... za duzo wymagasz to chyba nie jest najswierzy sprzed skoro ma jeszcze naklejke z p4 ;)

Polerowac lakierowany plastik to byl bardzo madry pomysl :lol:

Chyba tajemnic poliszynela jest fakt ze wiekszosc platikow jest lakierowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...