Jump to content
nieo

Brud Na Lakierze W Acerze ;)

Recommended Posts

Każdy użytkownik acera wie, że jest on pomalowany matową farbą metaliczną. Czasem lubię sobie pocpykać w jakieś FPP i jakby to powiedzieć... pobrudził mi się lakier :lol: . Chodzi o to, że z czasem pot i łuszczący naskórek z dłoni "wżarł" się w lakier. Próbowałem już mydła, płynu do mycia naczyń nic nie działa. Może ktoś z was miał podobny problem i wie jak to zmyć nie niszcząc lakieru...

Tutaj fotka skromnej jakości, na której niezbyt dobrze niestety widać to zjawisko

Dołączona grafika

Każdy użytkownik acera wie, że jest on pomalowany matową farbą metaliczną. Czasem lubię sobie pocpykać w jakieś FPP i jakby to powiedzieć... pobrudził mi się lakier :lol: . Chodzi o to, że z czasem pot i łuszczący naskórek z dłoni "wżarł" się w lakier. Próbowałem już mydła, płynu do mycia naczyń nic nie działa. Może ktoś z was miał podobny problem i wie jak to zmyć nie niszcząc lakieru...

Tutaj fotka skromnej jakości, na której niezbyt dobrze niestety widać to zjawisko

Dołączona grafika

spróbuj płynem do mycia szyb :rolleyes:

Bardzo ciekawe. Ja bym spróbował pastą taką jak do lakieru w aucie.

Nawet drobne zdarcia lakieru na obudowach maskuje pozdro.

Jestem podobnego zdania. Tu lakier i tam lakier - powinno zadzialac.

Ostatecznie pasta scierna - tez do samochodow. Tylko tu juz bym uwazal, bo mozesz zetrzec zbyt duzo.

chcecie potraktować tą plastikową obudowę Acera specyfikiem do lakierów samochodowych?

czy wyście zgłupieli!

o specyfiku do okien mówiłem poważnie, bardzo fajnie wyżera brud z plastiku

szorowałem, szorowałem i wypolerowałem lakier wokoło brudu a ten i tak nie zszedł... przy okazji nieźle podrapałem go w kilku miejscach ;/. Kurde, ale nerwa przez ten szajs złapałem!!! Zaraz wywale złom przez okno!!! Żeby plastkik farbą malować i to jeszcze pod nadgarstkiem!?

Nie przesadzaj... za duzo wymagasz to chyba nie jest najswierzy sprzed skoro ma jeszcze naklejke z p4 ;)

Polerowac lakierowany plastik to byl bardzo madry pomysl :lol:

Chyba tajemnic poliszynela jest fakt ze wiekszosc platikow jest lakierowana ;)