Skocz do zawartości
mlun

GTS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na PIII 800 MHz miałem 2900 a więc nie masz "porażającego" wyniku. PS: Nie lubię się powtarzać ale to forum ma taką ciekawą funkcje "SZUKAJ". Jest naprawdę BARDZO , ale to BARDZO ciekawa i naprawdę warto z niej skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyc dobry.... ja na tym co w podpisie mam po 4200 ( ale juz po podkreceniu..... ) ........ wez sobie sciagnij jakiego editora do biosow i podkrec go tak do 215core 370 mem ( bez zadnych dodatkowych chlodzacych pasci bedzie ci chodzil .... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle, ze jak mialem gts-a 32 mb to na p4 2.3 ghz a gts @230/385 max wyciagalem 4800 z groszami. 5k nigdy nie przekroczylem, wiec jak na p3 to mysle ze wynik jest spoko (nawet jak na p3 1.2 ghz). W koncu jest na sdramach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debatujecie o jego wyniku a z  tych danych które podał, niewiele można powiedzieć, może mieć PIII 500 MHz, a może i 1 GHz. mlun podaj więcej szczegółów.

 

 

Faktycznie rozpedziłem sie i zapomniałem napisac,mam 700.Dzis reinstalowałem winde i na czystym systemie dawał 2700 a na 800 to było 3000 z hakiem(ale mam kondensatory popuchnięte i na 899 nie da się pracować bo sie restartuje) :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyc dobry.... ja na tym co w podpisie mam po 4200 ( ale juz po podkreceniu..... ) ........ wez sobie sciagnij jakiego editora do biosow i podkrec go tak do 215core 370 mem ( bez zadnych dodatkowych chlodzacych pasci bedzie ci chodzil .... )

Tak u mnie juz przy 370 pojawiają sie kropki kreski i inne badziewia.Moze to wina karty(a dokładnie producent mam Creativa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...