Skocz do zawartości
erbs

Malowanie szczegółów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu zamieżam pomalować swoją budę na czarny mat.

Mam tylko jeden problem, a mianowicie chcę zostawić "wystające" znaczki na obudowie /power, hdd, sleep, reset../. Ma ktoś może jakiś patent na to jak zrobić, żeby nie zamalować tych znaczków :?: Pragnę je zostawić gdyż uzyskam fajny efekt. Dodam, że będę malował spray'em.

Poniżej zamieszczam zdjęcie tych "szczegółów" /jeden z nich zaznaczyłem gwiazdką/.

Dołączona grafika

A tak ma to mniej więcej wyglądać po pomalowaniu:

Dołączona grafika

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Tutaj /jak zawsze/ zamieszczam linki jakby coś nie działało.

http://members.lycos.co.uk/erbs/img/buda.jpg

http://members.lycos.co.uk/erbs/img/buda%202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sa to wystajace szczegoly to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> papier cierny i przejechac ze dwa razy i beda biale

:arrow: wedlug mnie najlepszy i najprostrzy sposob. nie trzeba bawic sie w obklejanie tasma itp. rzeczy. po prostu - papier scierny w reke i juz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sa to wystajace szczegoly to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> papier cierny i przejechac ze dwa razy i beda biale

:arrow: wedlug mnie najlepszy i najprostrzy sposob. nie trzeba bawic sie w obklejanie tasma itp. rzeczy. po prostu - papier scierny w reke i juz ;)

taaaa, a potem jak zetrze farbe okarze sie ze starl farbe ale razem z tymi wystajacymi elementami,

 

Tasma i tylko tasma !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

taaaa, a potem jak zetrze farbe okarze sie ze starl farbe ale razem z tymi wystajacymi elementami,

 

Tasma i tylko tasma !!!

:arrow: zalezy jak sie do tego zabierzesz. dla chcacego, nic trudnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...