Skocz do zawartości
Gość

Zestawik Do Oceny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Planuje zakup podanego nizej zestawu. Bylbym wdzieczny za sugestie i opinie.

 

MOBO AsRock K8 939DUAL (ULi M1695)

RAMY Patriot 1024MB (2x512MB) CL2.5 KH [PSD1G400KH]

CPU AMD Sempron 3000+ Venice /Socket 939/ oem

WENTYL DO CPU Arctic-Cooling Freezer 64 Pro (socket 754,939)

OBUDOWA Thermaltake Soprano (black)

ZASILACZ Chieftec 350W (350-101) 12cm Fan

 

Calosc za 1418zł. Akurat starczy mi na przesylke:)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostaję ze starym GF`em 6200 z powodu braku siana:( Jak dostanę ten zestaw do domu to opcham stary komputer i pomyślę nad grafą. Jednak narazie zostaje ten GF:(

BTW. gdzie i za ilę mogę dostać tego GF`a o którym piszecie?? Kumpel ma podobny zestaw (inna obudowa i zasilacz) z Radeonem X800 GTO2. Która karta będzie lepsza??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostaję ze starym GF`em 6200 z powodu braku siana:( Jak dostanę ten zestaw do domu to opcham stary komputer i pomyślę nad grafą. Jednak narazie zostaje ten GF:(

BTW. gdzie i za ilę mogę dostać tego GF`a o którym piszecie?? Kumpel ma podobny zestaw (inna obudowa i zasilacz) z Radeonem X800 GTO2. Która karta będzie lepsza??

Nie można porównywać kart z PS3 ze "starszą generacją" ;) Ten Radeon niedługo nie będzie się nadawał do grania ;)

GeForce 7600GS w Apollo jest za niecałe 500 zł, a wersja GT 700-800 złotych (modele 256MB 128Bit).

 

@ -=KAX=- mnie wyprzedził :) :) :) @

Edytowane przez Venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wszystko fajne, ale zasilacz mógł byś brać fortona 350W z mocną linią 12V (nie pamiętam oznaczenia ;]), tańszy a dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...