Skocz do zawartości
grzesiu

GeForce 6600 / GT cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem już co mam zrobić! Posprawdzam coś w BIOSie cos powłączam coś powyłączam. Moze się uda cos naprawić :(

 

 

 

heh mozliwe ze to wina zasilacza bo mam tylko 230v:D

nawet niewiem jakiej firmy bo nieskladalem tego kompa tylko go "odziedziczylem" :lol2:

na allegro kart niekupuje wole w sklepie :-P ........zawsze tak jakos pewniej :lol:

wiec widze ze szykuje mi sie zmiania mojego zasilacza:P B)

pozdr

Chyba pomyliły Ci się jednostki 230V czy 230W Edytowane przez zboras85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-Pasiak- wez sobie kup modecom 350W na 12V ma 18A ja go kupilem za 99 zl na allegro nowka sztuka nie jechana 36 miechow gwary a chodzi jak zloto, peaktycznie bezglosny (noise killer ) i ogolnie polecam go. bo rozumiem ze masz 6600/6600gt.

@Lenin2

podajcie jakis wgrac bios do tej karty GV-N66128DP AGP ?

wez sobie moze w FAQ'u poszukaj

tu masz z faqa jednego posta a poza tym juz w tym temacie byl poruszany watek zmieniania biosa i podkrecania karty wiec sobie poszukaj kilka postow wstecz ! :evil: <_<

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez sobie kup modecom 350W na 12V ma 18A ja go kupilem za 99 zl na allegro nowka sztuka nie jechana 36 miechow gwary a chodzi jak zloto, peaktycznie bezglosny (noise killer ) i ogolnie polecam go. bo rozumiem ze masz 6600/6600gt.

wez sobie moze w FAQ'u poszukaj

tu masz z faqa jednego posta a poza tym juz w tym temacie byl poruszany watek zmieniania biosa i podkrecania karty wiec sobie poszukaj kilka postow wstecz ! :evil: <_<

 

nie pytam jak tylko jaki bios w grac do tego modelu karty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: spoko:D

mysle ze sobie kupie ten zasilacz

co do karty mam niestety GF6600-palit'a-256ram-DDR no i h** taktowania podstawowe to zdaje sie 300/400(jetem na starym kiompie routera jeszcze niemam :D wiec niejestem pewien :lol: )@375/460(tez zdaje sie :lol2: )

chyba troche pooszdzecam i kupie GT albo moze jakiegos slabszego 6800 ale to inna bajka :lol:

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-Pasiak- wez sobie kup modecom 350W na 12V ma 18A ja go kupilem za 99 zl na allegro nowka sztuka nie jechana 36 miechow gwary a chodzi jak zloto, peaktycznie bezglosny (noise killer ) i ogolnie polecam go. bo rozumiem ze masz 6600/6600gt.

Ja mam Logic LC-B350ATX kupilem za 80zl nowka na 12V mam 19A :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy mozliwe jet ze mam takie male taktowanie przez bld w biosie?

znaczy sie na tym kompie szmat czasu siedzial radeon9200:D

tak pozatym jakis czas sidzialem na WinXp sterami ati i nvidy oczywiscie staralem sie wszytki stery do ati wykasowac ale jakis taki jeden został;)teraz jestem na nowym Xp tlyko tyle ze ten stary czaly czas jest zainstalowany-sie rozumie ze moge wybrac ktory uruchomic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logic LC-B350ATX kupilem za 80zl nowka na 12V mam 19A

no to ladnie :D ja sie na tym, nie znam takiego mi tu doradzili wiec kupilem i jestem w pelni zadowolony :] tym bradziej ze jest praktycznie bezglosny a wiatrak ma tam 12cm :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma haczyka. Kolo poprostu zaczol od ceny minimalnej. I kotos juz dal 200zl. A sprzedac ja chce pewnie okolo 400zl Jak masz tyle to bierz ;]

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fisher15 Ty masz GF 6600 powiedz mi jakich sterów używasz ?? Moje oryginalne od grafy są tak hu..kowe że są zamazania tekstu jak w Wordzie scrolluje stronę. Jakim Programem podkręcałeś grafę i czy na standardowym chłodzeniu czy dokupowałeś jakieś ?? Ja nie mogę podkręcić GPU powyżej 475 MHz :( a u Ciebie 510 !! :/

 

Edited:

a raczej 520 !! :)

Edytowane przez zboras85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zboras85 bie dziw się że masz mały wynik w 2k1 masz starego celerona 128KB cache 100fsb. Może ktoś mi powiedzieć jak się kręcą asusy 6600 pełno ich na allegro i tak myśle czy jakiegoś nie hapnąć i czy w ogóle jest jakiś bios 1,4v to tego asusa 6600nonGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zboras85 bie dziw się że masz mały wynik w 2k1 masz starego celerona 128KB cache 100fsb.

 

Tak też myślałem że to procek mnie hamuje :( pierdzielony dziad :mur: i następna inwestycja się szykuje :( myślicie za ile moge go opchnąć na giełdzie ??i kupić jakiegoś p4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyjsciem TV-out na karcie MSI 6600GT VIVO. Karte podlaczam przez zwyklego chincha do telewizora. Do momentu zaladowania sie Wina wszystko jest OK, gdy Win zaczyna sie ładować nagle obraz na TV staje sie monochromatyczny. Dodatkowo jest zbyt mocno rozciagniety, ale gdy przelacze rozdzielczosc monitora na 1024x768 to obraz sie miesci.

Korekcja kolorow, kreatory obrazow nic nie daly. Gdy odinstalowalem stery i to obraz byl dobry, kolorowy czyli problem lezy gdzies w mojej nieumiejetnej konfiguracji :/ jakies rady co można zrobic? probowalem tych kreatorow, zmieniania na rózne PAL i NTSC ale na nic, caly czas mam czarnobialy obraz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyjsciem TV-out na karcie MSI 6600GT VIVO. Karte podlaczam przez zwyklego chincha do telewizora. Do momentu zaladowania sie Wina wszystko jest OK, gdy Win zaczyna sie ładować nagle obraz na TV staje sie monochromatyczny. Dodatkowo jest zbyt mocno rozciagniety, ale gdy przelacze rozdzielczosc monitora na 1024x768 to obraz sie miesci.

Korekcja kolorow, kreatory obrazow nic nie daly. Gdy odinstalowalem stery i to obraz byl dobry, kolorowy czyli problem lezy gdzies w mojej nieumiejetnej konfiguracji :/ jakies rady co można zrobic? probowalem tych kreatorow, zmieniania na rózne PAL i NTSC ale na nic, caly czas mam czarnobialy obraz :/

 

 

jeżeli chodzi o rozdzielczość to normalne :) => Wyjście telewizyjne ma rozdzielczość tylko 1024x768 !!

(narazie) Więc musisz się przyzwyczaić. Co do monohromatycznego obrazu posprawdzaj w ustawieniach telewizora i posprawdzaj alternatywne podłączenia. Nie wiem jak dokładnie to wyjasnić ale u mojej dziewczyny jets tak samo np. na Wejściu EURO1 jest monochromatyczny a na EURO2 już kolorowy :) POZDRAWIAM

Edytowane przez zboras85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o rozdzielczość to normalne :) => Wyjście telewizyjne ma rozdzielczość tylko 1024x768 !!

(narazie) Więc musisz się przyzwyczaić. Co do monohromatycznego obrazu posprawdzaj w ustawieniach telewizora i posprawdzaj alternatywne podłączenia. Nie wiem jak dokładnie to wyjasnić ale u mojej dziewczyny jets tak samo np. na Wejściu EURO1 jest monochromatyczny a na EURO2 już kolorowy :) POZDRAWIAM

telewizor ma juz swoje lata i prawde mowiąc niewiele jest tam ustawień poza standardowymi typu kontrast, nasycenie ale to nie ma wpływu, nie ma też zlacza s-video ani ja nie mam kabla TVout-SCART (nie wiedzialem że takie są ;) ) bede musial jakieś jeszcze inne kable wykombinować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

chłopaki co lepiej wziac pod wzgledem o/c na PCI-E

 

Gigabyta pasywnego czy asusa pasywnego ??

 

Bo mam 280zł na grafe a w tej cenie to chyab te grafy sie mieszcza :wink:

 

Jes bios do Asusa na pci-e z 1,4V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sorki jak to pytanie powinno być w innym temacie, ale chodzi o 6600 GT więc umieściłem je tutaj :) :

Jaka powinna być optymalna temp. (w stresie) rdzenia procesora graficznego? I jaki jest mniej wiecej prog do ktorej ta temp. może dobić aby nie uszkodzic karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sorki jak to pytanie powinno być w innym temacie, ale chodzi o 6600 GT więc umieściłem je tutaj :) :

Jaka powinna być optymalna temp. (w stresie) rdzenia procesora graficznego? I jaki jest mniej wiecej prog do ktorej ta temp. może dobić aby nie uszkodzic karty?

Moja Gigabyte 6600GT + wentylator w stresie ma 90 stopni i chodzi normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...