Skocz do zawartości
mechl!k

Ati Radeon 9550 Cz. III

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odp. Faktycznie można grać. U mnie chodzi płynnie w rozdziałce 800 na 600 z efektami na medium bez cieni.

 

Dzięki za odp. Faktycznie można grać. U mnie chodzi płynnie w rozdziałce 800 na 600 z efektami na medium bez cieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ta karte (Gigabyte 128/128) podkrecona z 250 400 na 332 450 bo potem juz sa artefakty. Mam wlaczone san andreas i gram w nie na rozdzialce 1024:768 AA:3 i liczba detali na low bo na medium juz zwalnia. Karta podkrecona Ati Tray Tools. Libcza FPS w grze to MAX 33 i czesto spada ponizej 20 gdzie wskaznik zmienia kolor na czerwony. I mam pytanie czy jesli zaloze na ta karte lepsze chlodzenie (rdzen i pamieci) to czy bedzie sie ona lepiej krecic?I czy z tym san andreas to normalka czy cos nie tak?Chcialbym zeby sie wypowiedzili Ci ktorzy grali na tej karcie z takimi wlasnie detalami jak ja. Karta dziala w AGP 8x bo plytka to Gigabyte K8ns, procek Sempron 3100+ 1.8Ghz@2119mhz. Pozdrawiam

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przynzać że słabiutko Ci się kręci. narazie zamiast zmiany chłodzenia lepiej daj nawiew z jakiegoś wiatraka, nawet domowego i zobacz co się będzie, bo jeżeli dalej nie będzie się kręcić to chyba wyjściem byłaby zmiana biosa na innego, z innego GB (tzn. od kogoś komu się lepiej kręci B-) ) a potem Vmody bo karta musi być niedowolotowana

 

btw. co masz za pamiątki??

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie słabo ci się ta karta kręci u mnie na stanardowym chłodzeniu karta wyciąga 440GPU i 520MEM, w SA dało się grać w 1024:768 AA2 i detale na max draw distance też max. Czym podkręcałeś grafe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety wiatrak nic nie dal. Rdzen jest zimny a pamieci cieple i nie chce sie dalek krecic :( Pamieci to hynixy najprawdopodobniej piatki bo pisze na nich 5. Nie wiem co robic bo chcialbym miec wiecej fps-ow. A boje sie tego olowka troche :( Bios, no niby dobre wyjscie ale trzeba vmoda zrobic noi jeszcze w razie czego miec karte na pci:( Doradzcie cos ;) Oczywiscie podkrecana Ati tray tools.

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołówek się da zmazać i masz zamaskowanie ;] Inna metoda to lutowanie, a z tym może juz być troszke gorzej :) Ze swoich doświadczeń GTA SA lepiej wygląda na AA:2 + high ;] Mi na r9550 @ 500/450 nie zwalniało wogóle ;]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ołówkiem połączyć jakieś 2 dupsy i tyle ;] Połączyć = zamalować ;] Najlepiej ołówek 6b się do tego nadaje [; A dokładnie o które chodzi itd to mnie sie nie pytaj bo nie miałem GB tylko Sapphira gdzie ołówkowego moda nie było :( :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. No czyli z tego co piszesz to nic trudnego w takim razie ;) Ale zauwarzylem jeszcze cos nie ten teges. Na pudelku od karty mam napiszane 128mb no a jak zgralem bios bo chcialem go oblukac to pisze 256 :? Slyszalem gdzies nie jest dobrze jesli ma sie duzo pamieci a malo bitow 256/128 :? Nie wiem juz teraz nic..... Mam sie martwic?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaBiT zawsze tak pokazuje. Ja kiedys na karcie 256mb mialem podane 512mb. Taki drobny blad. Poza tym ilosc pamieci na karcie to sprawdzisz albo ogladajac oznaczenia na pamieciach karty albo sprawdzajac np w Everescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. No luz everest pokazuj 256 ;) Ale zmienilem sterowniki na omegi te najnowsze i teraz karta idzie spokojnie na 400 450 a nie jak wczesniej 332 i 440 i leci w gore ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj gigabyte chodzi na sterach orginalnych catalystach 6.4 i wyciagnalem z niego 436/520 mhz chyba niezle jak na orginalnym chlodzeniu?(jak dam wyzej taktowania to nie ma artow ale boje sie ze karte spale, a tak dziala stabilnie juz 1 tydzien)

 

PS co do hereos V to gra dziala mi w wysokich detalach w rozdzialce 1024x768 wiec spokojnie mozna grac :D

a GTA:SA wszystko max AAX4 i rozdzialka 1280x1024 bez zadnych zwolnien i zadnego przycinania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a GTA:SA wszystko max AAX4 i rozdzialka 1280x1024 bez zadnych zwolnien i zadnego przycinania :D

wlacz aby ci pokazywalo ilosc fps wtedy powiedz ile masz jak masz jakas akcje... obstawiam ze ok 15. na tej grafie ciezko wyciagnac z gta sa wiecej jak 40fps i to na takich detalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam ;)

mój radzio smiga teraz na 418/535 i jak dam mu więcej to zazwyczaj sie restartuje... lub sie zawiesza.. artów nie ma :/

czy to może być wina że brak mu prądu ?? bo wydaje mi sie że poszedł by wyżej .... ponieważ jakoś za specjalnie sie nie grzeje. Na radiatorze mam wiatraczek 40x40 i na pamiątkach radiatorki ;) także powinien dać rade wyżej

i jeszcze prośba czy moglibyscie podrzucić link do tego moda ołówkowego, może coś pomoze....

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...