Skocz do zawartości
surix

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950 U

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie nacieszylem tym FX'em :] ...dwa razy sie odpal i zdechl :lol: :lol: :lol:

 

bedzie wymiana na leadtek'a 6800le @ 16/6 bez doplaty :wink:

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy ktos z forumowiczow moduje biosy kart graficznych?

Pytam bo chcialbym swoja karte podkrecic ale cos niebardzo sie chce podkrecic obecne ustawienia na ktorych karta chodzi stabilnie to

466MHz-772MHz ,pamieci sa hynixa (HYDU28322 AF25) z tego co sie dowiedzialem maja 2,5ns i karta powinna sie dac wiecej podkrecic a nie chce na karcie zalozone jest chlodzenie Arctic Cooling NV Silencer 3rev.2 . Jest to model MSI FX 5900XT 128DDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cieniutko pokręciłeś... :-P Jaki zasilacz? Pamięci powinny na luzie te 830mhz pociągnąć bo jak pisałeś mają 2.5ns, co do Gpu to różnie bywa....

zasislacz to Tagan tg380-u01-380W, procek AMD ATHLON 2800+XP BARTON podkrecony do3200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przekroczysz 7k :D bez problemu....

surix niezle teksty dawales kiedys w komentsach o fx na dawnym tweaku.

wiem ze lubisz ta karte ale ....

Teraz dopiero zalapalem twojego nicka :-))

tutaj masz lagodniejszy ton :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

surix niezle teksty dawales kiedys w komentsach o fx na dawnym tweaku.

wiem ze lubisz ta karte ale ....

Teraz dopiero zalapalem twojego nicka :-))

tutaj masz lagodniejszy ton :-)

pzdr

wydoroślałem ^^ pozatym ta karta kiedys kiedy wyszedł r300 nie była zła, miała bardzo podobna wydajność do R9700 i prawie wogóle nie odbiegała od tych kart, tylko że teraz wiadomo co się dzieje jak karta będzie musiała przetworzyć ps 2.0..... Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydoroślałem ^^ pozatym ta karta kiedys kiedy wyszedł r300 nie była zła, miała bardzo podobna wydajność do R9700 i prawie wogóle nie odbiegała od tych kart, tylko że teraz wiadomo co się dzieje jak karta będzie musiała przetworzyć ps 2.0.....

ale w komentsach do artow na dawnym tweaku dawales niezle okraszone

lacina kuchenna teksty :-) naprawde duza zmiana :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w komentsach do artow na dawnym tweaku dawales niezle okraszone

lacina kuchenna teksty :-) naprawde duza zmiana :-)

pzdr

Dawne czasy.. :razz: pisze się głupoty jak się było trollem neo+ :lol: :lol: Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karciocha fajna ale jednak to jest NV35 - trochę kuleje w nowszych grach.

Mam monitor LCD 19 cali panoramiczny to granie w 1024x768 mija sie z celem.

FarCry śmiga ładne w 1440x900 część detali na srednie a część na wysokie ale za to FEAR to już porażka - dla 30fps-ów to trzeba dać 800x600.

Zastanawiam się nad 6800XT i odblokowac potoki ale to najpierw musze poczytac wątek o tej karcie - kusi mnie też na 6800GS ale jak na mój komp to szkoda tyle kasy pakować w AGP i to jeszcze na Athlonie XP.

 

PS.A jak podoba się prezentacja karty w aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doszedł :? a później wogóle o tym zapomniałem i już się nie odezwałem..... :-P aha i przyślij ok :rolleyes: , pytanie jeszcze.. czy bede mógł je gdzieś umieścić żeby ludzie mieli łatwy dostęp do nich? :) pzdro

 

@pietach

imo bdb opis :D

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doszedł :? a później wogóle o tym zapomniałem i już się nie odezwałem..... :-P aha i przyślij ok :rolleyes: , pytanie jeszcze.. czy bede mógł je gdzieś umieścić żeby ludzie mieli łatwy dostęp do nich? :) pzdro

 

@pietach

imo bdb opis :D

Biosy zostały wysłane! Dobrej zabawy życzę!

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biosy zostały wysłane! Dobrej zabawy życzę!

Pozdrawiam!!!

Dzięki za te biosy ;), mam pytanie czy można zwiekszyć V na gpu biosem? Bo tam tylko wersje z low voltage są :D Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te biosy ;), mam pytanie czy można zwiekszyć V na gpu biosem? Bo tam tylko wersje z low voltage są :D

Jest tez katalog Normal GPU Voltage ;) proponuje zająć się biosem z tego katalogu-390_700. Najwięcej jest tych z Low GPU Voltage bo najwięcej kombinowałem z obniżaniem napięcia. Mozna zmieniać napięcia ale nic ponad 1.4V nie uzyskasz edytując bios... nawet jak ustawisz 1.5 V - bo takie jest ograniczenie sprzętowe. Pełne FX5900 miały inny układ odpowiedzialny za regulacje napięcia. Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...