Skocz do zawartości
surix

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950 U

Rekomendowane odpowiedzi

yuucOm dlaczego masz taki słaby wynik ?

Właśnie sie o to Was pytam :P. Nie wiem, może przez proca nie kręconego ? sam nie wiem. Oblokaj log z 3dmarka03, który dałem powyżej. W cpu testach mam fatalne fpsy, może przez to taki wynik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie Ci na testa na deflautowych ustawieniach karty to sobie porównasz.

Wielkie dzieki :). Napewno sie przyda. Podaj jeszcze loga całego (wiesz to z poszczegolnymi testami-results details) i bedzie super :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego robię na cpu deflaut

co to ma kurde być ?!

To wynik na 390/700 ? bo jak tak to masz nawet mniej ode mnie (bo miałem 4814) :/. Też masz karte od gainwarda ? Powiedz jakich sterów używasz ?. Zrób na 390/700 karte a procka ustaw takiego jakiego miałes po co. I wtedy zobaczymy czy to dużo zmienia.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę mam od Leadteka, testowane 390/700 na sterach 71.89.

Zawsze wynik 5K-5,2K miałem na deflaucie !

Moze nomy bulit 3dmarka03 coś zmienia bo ja miałem na starty procu też powyżej 5k;e. Poczekajmy na testy surixa. Sciagne bulit 320 i zobacze testy (mam 360).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być :P

hmm sam nie wiem co mam zle ;) w sumie to mam tylko 200 pkt różnicy w 390/700. Podkręce proca to sie obloka all :) jeszcze stery dam takie jak Twoje. Jeszcze dziwniejsze jest to ze w logu z 390/700 mam lepsze wyniki we wiekszości testach niż Ty a mam mniejszy score (4814);/. Ja uzywam bulit 360 może to sprawia jedna różnice ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero z budy wróciłem <_< mam juz testy 3dmarka :-P

Instaluje CS:S :)

Zainstalowane licznik pokazał: 91FPS

no to 2 fps mniej niz u mnie (czli zadna różnica) ;d też na 390/700. Czyli coś zssypane mam z 3dmarkiem ;d. Macie pewnośc ze cpu test jest nie wliczany do ogolnego wyniku ? Bo Ty masz ponad 700 a ja mam lekko ponad 400.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij <Esc> w czasie pierwszego CPU Test, to się przekonasz.

Ok juz wiem. Tylko czemu w CS:S mamy prawie te same wyniki (ja nawet min lepszy) a w 3dmarku mam o 400 pkt mniej ? W takim wypadku czemu tutaj koleś o identycznej co ja karcie mam wynik o 700 pkt lepszy ? Sciągne b340 i nowe stery i zobaczymy czy to coś zmieni.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wynik proca jest jakiś słaby :? tylko 400 cos nie tak, mamy prawie identyczny sprzęt poza procem i mobo, nawet ram taki sam ale 3000+ to powinno byc podobnie

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten "koleś" :-P ma zmienione chłodzenie, czystą Winde, bardzo dobrą MOBO (w kategoriach AGP i P4) i "odpowiednią", powszechnie znaną metodę przeprowadzania testów :lol:

Tez mam zmienione, mam czystą winde normal mobo ale nie znam właśnie tej "odpowiedniej i powszechnie" znanej metody przeprowadzania testów. Jaka jest ta metoda zdradź mi :P

 

Szykuje sie z oc czyli format + zmiana biosu itp syfy i wtedy zrobie testa :P. Teraz nie mam czasu. Nie doś ze sesja coraz bliżej to zaczyna sie coś duzo ważnejszego ot tego.... czyli MISTRZOSTWA ŚWIATA :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis OT sie wkradł :-P

 

@yuucOm

 

Rozwiązałeś problem z 3dmarkiem?

Niestety nie. Nadal mam mało pkt ;). Zmienie bios i podkrece procka i zmienie stery od gpu ale niestety dopiero po sesji ;). Dzikie jeszcze raz za pomoc i zainteresowanie. Napisze jak zmienie all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalwałem sobie nowe (czyli starego w sumie :P) win xp na innej partycji (po linuxie) i zainstalowałem all stery i jest juz git :D. Teraz mam 5340 pkt w 3dmarku 03 na 390/700 :). Narescie bede mogł robić fajne testy. Pełne możliwości oc lada dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalwałem sobie nowe (czyli starego w sumie :P) win xp na innej partycji (po linuxie) i zainstalowałem all stery i jest juz git :D. Teraz mam 5340 pkt w 3dmarku 03 na 390/700 :). Narescie bede mogł robić fajne testy. Pełne możliwości oc lada dzień :D

Ten wyniczek jak na standard jest OK, możesz bez problemu uzyskiwać więcej pkt. bez świadomości że tracisz te 300 na starcie :)

 

ot:

Narazie czekam na ic7 mam oferte ale narazie lipa :-| , jak kupie to pokręce, może znacie kogoś kto ma ic7 do opchnięcia :-P :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wam karty grzeją ? U mnie jak gram to 96c mam :P I to bez oc ! ;d

Dobrze że zalmana vf-700alcu kupiłem :D Czemu PP jest taka wolna :|

 

Surix, fajne faq napisałeś ale chyba nie tylko Silencer jest dobrym rozwiązaniem co do tej karty ;)

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...