Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

jest o nich mowa w tym temacie. poszukaj pare stron wstecz.

jutro odbieram dfi dla biedaków wiec pobawie sie z wami chyba x300;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta dojechala, ale poszla juz do kogos na zastepstwo. jak wroci to ja przechwyce.

 

jutro odbieram dfi dla biedaków wiec pobawie sie z wami chyba x300;]]]]]

slyszalem, ze jakis lamus byl po dfi dla biedakow [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chyba pobawiłem : epox zmodowany, grafa jest, wsio niby ok. Piszę niby bo : cudowny nF2 wymięka przy 2 x 512 TCCD w dualu i tyle. Max stabilne co mam gdy kości działają w dualu to aż 200x10 a potem same zwiechy. Za to na jednej kości działa ładnie i wyżej, ale co z tego jak wyniki są po 500 punktów mniejsze niż na dualu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chyba pobawiłem : epox zmodowany, grafa jest, wsio niby ok. Piszę niby bo : cudowny nF2 wymięka przy 2 x 512 TCCD w dualu i tyle. Max stabilne co mam gdy kości działają w dualu to aż 200x10 a potem same zwiechy. Za to na jednej kości działa ładnie i wyżej, ale co z tego jak wyniki są po 500 punktów mniejsze niż na dualu :mur:

JAkto 500 Pkt nizsze niz na dualu?? :blink: Taka roznica??... no niemozliwe :? cos zbyt wielka roznica jak na K7 :? alebo to ja mialem zbyt szybkiego singla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial na dniach zakupic X300 do challenge'u, prosze podajcie mi linki do kart ktore polecacie i gdzie moge je kupic :D

 

Nie drozsze jak 90-100 zl :) .

 

Dzieki :-P

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chyba pobawiłem : epox zmodowany, grafa jest, wsio niby ok. Piszę niby bo : cudowny nF2 wymięka przy 2 x 512 TCCD w dualu i tyle. Max stabilne co mam gdy kości działają w dualu to aż 200x10 a potem same zwiechy. Za to na jednej kości działa ładnie i wyżej, ale co z tego jak wyniki są po 500 punktów mniejsze niż na dualu :mur:

A bios z 2T masz? Bo nF2 wymiękał przy jakichkolwiek 2x512 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bios z 2T masz? Bo nF2 wymiękał przy jakichkolwiek 2x512 :?

Eeee :blink: Przecież nie mam 15 lat i wiem, że nie bardzo się nF2 lubiał z 1T i 2 x 512MB. Oczywiście, że próbowałem na 2T i dupiatych timingach typu 2.5-3-3-11 i też nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe temat zdechł zanim sie rozkreciło.Wyniki podpiete pod oc-team który nie działa no super wszystko wygląda

OC Team bedzie dzialac ale nie mam po prostu czasu skonczyc :-|

 

Temat hmmm ja bym byl za kontynuacja i cos napewno jeszcze porobie ale jak grafe zmoduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC Team bedzie dzialac ale nie mam po prostu czasu skonczyc :-|

 

Temat hmmm ja bym byl za kontynuacja i cos napewno jeszcze porobie ale jak grafe zmoduje.

No ja czekam, bo moj wynik z nudow poprawilem juz pare razy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek do roboty ja juz cie draniu zmotywuje jak wpadne co ciebie z pałą........ panowie ruszcie sie bo moja karta stygnie ekhm,,, mrozi sie :D i czeka na V mody.....

 

P.s. Które stery najlepsze do 3DM01 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek do roboty ja juz cie draniu zmotywuje jak wpadne co ciebie z pałą........ panowie ruszcie sie bo moja karta stygnie ekhm,,, mrozi sie :D i czeka na V mody.....

 

P.s. Które stery najlepsze do 3DM01 ??

41.09

40.41

40.72

 

(to zalezy jak komu lezy :rolleyes: )

 

(oczywiscie do Gf podaje :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek do roboty ja juz cie draniu zmotywuje jak wpadne co ciebie z pałą........ panowie ruszcie sie bo moja karta stygnie ekhm,,, mrozi sie :D i czeka na V mody.....

dobra, dobra.... :D

 

Kszonio WALCZ !!! Niedlugo Cie podopinguje, jak tylko znajde chwile wolnego czasu na kupno X300 i benche ..."jestem w tym" na 100% :D .

 

Narka

piotres

no o taki dopingmi chodzilo! lubie czuc oddech na plecach, ewentualnie chuchac na kogos :D

 

wogole to mam pierwsza wolną sobote od paru miechow, wiec trzeba by to jakos wykorzystac na male o/c..... wczoraj sie bawilem behapięć, ale jakos tak sie nedznie kreca, za cieplo im chyba :(

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo, to powiem tak:

nic mi nie idzie, ale wynik zroblem zeby nie bylo ze nic nie bylo ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

tylko 14766, potem poprawiłem na 14930 i długo walczyłem o jakies punkciki zeby sie przebic na ac przez 15k, ale nie dalo rady, moze jak bedzie chwla to sie zobaczy.

 

Potrzebuje:

- czasu [;

- lepszego procka

- jakiegos gazu aby karte zapuścic na FC

no i:

- VMODA.... karta az sie prosi, bo pasywnie robi 20 mhz mniej niz na 2x delta 120 mm :D

 

pozdro i gonic, motywowac, dopingowac ;)

 

//edit

 

jako ze nigdy nie bawilem sie specjalnie markiem 2k1, a jest to moja pierwsza akrta ati na ktorej go odpaliłem to nie zdziwie sie jak cos zle ustawilem czy co...... wogole do na dżiforsach to jeszcze cos wiem, mimo ze 3d mnie jakos specjalnie nie pasjonuje.

 

Jak zrobie lepszy system to moze bedzie lepiej bo ten to taki na szybko... jakims cudem mark mi nie chodzil na windzie od pi ;) troche za bardzo pocieta.........

 

//edit2

 

oto orb z wynikiem 14930 ;) screena mi sie nie chcialo robic, bo za duzo babraniny z okienkami....

 

//edit3

 

tak jakby przydalby sie link do tego orba ;)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8987973

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jakiegos gazu aby karte zapuścic na FC

no i:

Kombinuj, konbinuj ten gaz :P Mój sempronik się doczekać nie może aż go skombinujesz... mam nadzieje że do lipca sie uwiniesz :wink:

sry za OT :)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 cze 2006, 06:20:

 

Kombinuj, konbinuj ten gaz :P Mój sempronik się doczekać nie może aż go skombinujesz... mam nadzieje że do lipca sie uwiniesz :wink:

sry za OT :)

cos sie wymysli ;)

 

//

 

foty karty:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

//edit 6 cze 2006, 06:44

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8988988

 

zaraz wyjde z siebie..... usiadlem wczoraj na chwilezeby przebic sie przez te15k i po 6godzinach stwierdzilem ze rezygnuje.... eghrrrr..........

 

(tak btw to fajny numer ma ten orb ;) )

 

//edit 7 cze 2006, 11:48

 

no i udało się:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8989683

 

;)

 

zrobilem jeszcze 2k3 i 2k5, na jakis mniejszych taktach (tylko jeden run kazdego benchmarka):

2k1-14600 (14 miejsce na ORBie)

..2k3-4035 (6 miejsce na ORBie)

..2k5-2024 (6 miejsce na ORBie)

 

hmmmm, potrzebuje lepszego CPU do 2k1 :P nad 2k3 i 2k5 jescze popracuje i bedzie dobrze [;

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, ktos sie wogole planuje jeszcze bawic X300 ?

 

Planuje finalnie zakupic to X300 ...tylko czy bedzie z kim konkurowac (Thx Kszonek, dawaj dalej :-P ) ?

 

Jaki jest termin konczacy "konkurs" :lol: ?

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam X300 na serwisie, ale raz jest w zastepstwie u klienta jak ja mam czas ie bawic a jak jestem zawalony praca to karta jest na miejscu, wiec nie marudz, bo do konca terminu na 100% bede mial wyniki z nij :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...