Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

ok pytanie czy wam sie tez tak grzeja gf2ti ? Moj sie tak nagrzewa ze nie da sie przytrzymac palca dluzej na pamieciach niz 5 sek, oczywiscie w trybie 3d

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEheh jeszcze 1Maja nie ma a moj Gf2Ti juz wyzional ducha :)... (tzn dziala ale miga jak glupi)... Przezyl szlif moda i Vgpu moda i... wlasnie on uszkodzil go... chyab cos ze schematu zle przeczytalem... :).. bo lutowane jest an 100% dobrze :]

 

Jesli ktos moze zweryfikowac to na ukladzie HIP6020CB gdzie powinienem przylutowac moda??:] B)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie kręce ale szlak mnie trafia ze wyswietla mi go jako x600se a nei x300se narazie ponad 10k w 2k1se bylo cos ok 8k wiec skok znaczny bez vmodow z chłodzenia nawiew na oryginalny radiator i 2 duze radiaxy na gorze pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Fuck a ja dalem do 21 Nozki :)... FB1 :] i moze przez to mialem 0,00v na core :P hehahe ALe chyba masz racje :)... Zaraz przelutuje i zobaczymy co z grafa :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że przeżye :)

kurde nikt niewie co trzeba wbiosie pozmieniac zeby miec nie x600se tylko x300se przeciez kary sa na tych samych rdzeniach wiec chyba wystarczy mieć bios od x300se z takim pamieciami jak ja ta sa hynix tylko ile ns to nie wiem :) może widział ktoś gdzieś biosy do takiej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan lub jak kto woli próźb

1.Możliwe v mody dla X300se

2.Gdzie dostane jakis bios ew czym oprocz rabita można edytowac i własciwie co czeba zmienic zeby zamiast x600 x300 wywalało

3.Niemiec jestes masz tą karte kurde no <lol>

Weź się nie stresuj i use google ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daron używałem i gowno znaczy nic z tego:/ szlak mnie trafia juz nikt nic niewie na temat tych kart? co to za shit ? jak ktoś znajdzie coś ciekawego prosze to wklejic chcaiłbm kucpic jutro co bedzie mi potrzebne do vmoda wiec go szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że do nozki 22(VSEN1) i masy.

Przelutowalem na 22 Pin.. ale jeszcze nie odalalem bo kolega musi przyjsc :)... bo mojego wc nie chce mi sie niegdy robierac wiec robie testy u niego na maszynie :)...

 

Ciekawe co z tego wyjdzie... Ustawilem sobie opor na 10k Ohm i obadamy :P.. chociaz miernik jakos dziwnie mi pokazuje :) pot ustawiony na 9,66 K Ohma... ale po przylutowaniu i dotknieciu masy i 22 pinu pokazuje mi 1,50 k Ohma :/ Ciekawe jak pokaze na kondzie po zalaczeniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy wstanie:)

Edit:

Mam pytanie do organizatorów czy moge brac udział w zabawie na tej mojej "x600"-[beeep]aX300se z po[beeep]ym biosem ? bo jak sie nieua nic zrobic to raczej kolejnej karty niekupie

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego wyjdzie... Ustawilem sobie opor na 10k Ohm i obadamy :P.. chociaz miernik jakos dziwnie mi pokazuje :) pot ustawiony na 9,66 K Ohma... ale po przylutowaniu i dotknieciu masy i 22 pinu pokazuje mi 1,50 k Ohma :/ Ciekawe jak pokaze na kondzie po zalaczeniu :P

Normalne :) Dobrze wszystko jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne :) Dobrze wszystko jest

Luke to 22 nozka a nie 21 :lol2: :lol2: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dobrze ze karta jeszcze sie uruchamia :rolleyes: B) juz mam wszystko ladnie przygotowane czekam na kolege az wroci :)

 

EDIT !!!!!!!!!!!!!!!!!

Podlaczylem do 22 Nozki i...

 

Karta sie uruchomila... napiecie 2,13v ale regulacji nadal nie bylo... moglem krecic sobie jak chcialem i zadnej roznicy nie bylo :/...

 

Wiec O CO BIEGA :)

 

Przedstawie na rysunkach Zrobione pomiary napiec... a wy mi powiedzcie co i jak bo sie Gubie :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

Potami moge sobie krecic do woli i niezaleznie czy nozka 21 czy 22 to zadnej roznicy :) (i karta sie jeszcze nie spalila) :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napewno pomiar z dobrego miejsca pociagneles?

 

W zasadzie to tam V jest programowane na nożkach 3, 4, 5, 6 i 7... można tam regulacje zrobic ale trza ciac i podpinac scieżki. Raczej trudne do zrobienia :P

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke to 22 nozka a nie 21 :lol2: :lol2: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zacytowałem, ze powiedziales (tak wywnioskowalem), ze podpioles pota ustawionego na 10kOhm do nozki 21 lub 22, a pokazuje ci 1,5kOhm...to napisalem, ze normalne, o to mi chodzilo.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak Luke napisał mi przedchwila co i jak z modem wiec tak to wyglada

Dołączona grafika

Tylko zonk bo kazał mi podpiac pod 9 nóżke i niewiem o ktora tu chodzi a 2 to ze do vgpu miał byc jakis kontroler RT9214 i ni jak go niemoge znaleźc mozecie mi powiedziec mniej wiecej gdzie tego szukac ?

reszte juz sobei zrobie bez problem:)

edit:

ten kontroler co zaznaczony na zdieciu u mnie na karcie opisany jest lm 324M niewiem czy to cos zmienai

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelutowalem na 22 Pin.. ale jeszcze nie odalalem bo kolega musi przyjsc :)... bo mojego wc nie chce mi sie niegdy robierac wiec robie testy u niego na maszynie :)...

 

Ciekawe co z tego wyjdzie... Ustawilem sobie opor na 10k Ohm i obadamy :P.. chociaz miernik jakos dziwnie mi pokazuje :) pot ustawiony na 9,66 K Ohma... ale po przylutowaniu i dotknieciu masy i 22 pinu pokazuje mi 1,50 k Ohma :/ Ciekawe jak pokaze na kondzie po zalaczeniu :P

pokazuje Ci 1,5K bo masz rezy połaczone równolegle , ot to:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak Luke napisał mi przedchwila co i jak z modem wiec tak to wyglada

Dołączona grafika

Tylko zonk bo kazał mi podpiac pod 9 nóżke i niewiem o ktora tu chodzi a 2 to ze do vgpu miał byc jakis kontroler RT9214 i ni jak go niemoge znaleźc mozecie mi powiedziec mniej wiecej gdzie tego szukac ?

reszte juz sobei zrobie bez problem:)

edit:

ten kontroler co zaznaczony na zdieciu u mnie na karcie opisany jest lm 324M niewiem czy to cos zmienai

Nie chciałbym być bardzo niedobry, ale biorąc się za mody raczej należy znać podstawy elektroniki. Jak nie wiesz jak policzyć która to jest dziewiąta nóżka, albo chociaż nie możesz spojrzeć do manuala danego kontrolera to wybacz, nikt za Ciebie modów robił nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazuje Ci 1,5K bo masz rezy połaczone równolegle , ot to:D

Olac ile pokazuje...a le nie dziala :/... jutro z rana przylutuje do 20 nozki... bo wg schematu to chyab am tylko mogloby byc :/...

 

Pozyjemy zobaczymy... Ps zaznaczylem na obrazku co pomierzylem i ile ma v i mysle ze to napiecie jest jakies normalne :P... reszta z kosmosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

tak to ma byc? wiem tępy jestem ale co ja na to poradze chce wiedziec zaczym cokolwiek bede lutował

Edit:

Wynik ktory zrobilem teraz:

Dołączona grafika

Stock to 324/250 i 8616 pkt w 3dmarku2k1

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się biore za tego vmoda w długi weekend:)

dużo na tej karcie daje skok pamięci bo gpu dało mi teraz 100pkt wiecej skok o jakies 40mhz a pamięci niechca isc wyżej narazie:)

edit

Luke czyli ten vmod dobrze i nózki dobrze przeliczone?

Wie ktoś jakie jest napięcie na mem gpu bo szukałem punktu pomiarowego znalazłem 2 takie możliwe miejsca gdzie 1 to 1.25v 2to 1.23v :/ wiec raczej nie to

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olac ile pokazuje...a le nie dziala :/... jutro z rana przylutuje do 20 nozki... bo wg schematu to chyab am tylko mogloby byc :/...

 

Pozyjemy zobaczymy... Ps zaznaczylem na obrazku co pomierzylem i ile ma v i mysle ze to napiecie jest jakies normalne :P... reszta z kosmosu :)

Wątpie żeby 20 nozka cos dala, lepiej juz znalezc tego rezka co jest pomiedzy fb1 i vsen1 i tam rownolegle pota do niego przylutowac.

Jak dla mnie 22.

BTW. do ilu pota skrecałeś? Może go za slabo skreciles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby 20 nozka cos dala, lepiej juz znalezc tego rezka co jest pomiedzy fb1 i vsen1 i tam rownolegle pota do niego przylutowac.

Jak dla mnie 22.

BTW. do ilu pota skrecałeś? Może go za slabo skreciles?

Mialem od 10K Ohm do 0K Ohm i zadna roznica :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...