Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Styknie tylko trwałos tej lutownicy jest niska.Nie trzymaj jej długo właczonej...

Polecał bym salomona.. ale cena jest duzo wyzsza ale trwałośc duzo wyższa (samego grzejnika jak i grotu).

Kumpel ma salomona to nie wyłaczał jej prawie wcale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja niemam 100zł na lutownice:/ najbardziej to by mi sie widziala jakas stacja lutownicza ale brak kasy :/

nie masz kasy, to sie nie bawisz w to, proste ? na forum nie wywala sie takich smutow :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja niemam 100zł na lutownice:/ najbardziej to by mi sie widziala jakas stacja lutownicza ale brak kasy :/

Tak jak Kwazor pisał, tania kolba styknie, sam mam bardzo podobną i dało radę nią v-moda zrobić :). IMO do sporadycznego lutowania nie potrzeba kupować stacji lutowniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lutuje sporadycznie:) ale co sie da pistoletową to taką właśnie lutuje a kolbe gdzieś znalazłem tylko gdzie kupić gROt do niej może u "ruskich" na targu?

Proponuje w sklepie z elektronika. o_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ja chyba kupie jakąs x300 a pchne to moje x300(jakox600) bo to denerwuje moze dam orba pozniej ale tak jak mowie jako x600ofkors

taki szybki wynik :

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8964255

Bez vmodow i przy taktach : 474/294 (plan bez vmoda jeśli zostane przy tej karcie a czekam na odpowiedz prowadzących konkurs) to 490-500/300-310

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Pacjent nazywa sie GF2GTS ze stajni Creativa:

 

1 operacja to oderwanie radiatora przyklejonego na stałe (zamrazacz w akcji)

Dołączona grafika

 

 

Po zamrozeniu klej dalej nie puscił to trzeba to potraktowac lepiej czyli nożem creativa :

Dołączona grafika

 

To co zobaczyłem po oderwaniu radiatora... (nic dziwnego ze GPu mi 200 Mhz nie wytrzymywało...)

 

Dołączona grafika

 

 

No to jaaazdaaa na całego :

Dołączona grafika

 

Tył karty :

 

Dołączona grafika

 

Wyniki w 3dm2000 (2001 nie chiał zastartowac domagał sie DX8.1 a dx9 mam )

Dołączona grafika

 

Wynik prawie bez artów.. i zadnych V modów a dopiero pojda w ruch ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w 3dm2000 (2001 nie chiał zastartowac domagał sie DX8.1 a dx9 mam )

Tak jakbyś nie wiedział to wystarczy łatke zainstalować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za całe 15 zł 2Ti od Prolinka :) Czekam na przesyłkę i czas zacząć coś działać.

 

 

Pozdro.

 

 

btw. może Ravena odwiedzę z grafą i coś się wspólnie uszykuje :lol:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej

 

3dm2001 SE :

Dołączona grafika

 

GPU 262 (pozniej wali artami)

Mem 403 Mhz W czasie testu spryskwane ciekłym propanem :D (znikały arty )

 

Niedługo V mody i jazda na maxa .. (tylko w power strip skonczyly mi sie prawie skale :D )

 

Stery : 53.01

 

Cpu 200Mhz*10...

 

Hary86 dzieki za podpowiedź.

 

Niestety nie jestem wstanie zrobic Rega on line bo musze wyciagac wszystkie karty z portow by załozyć parownik..

Zapisane info o wyniku mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamrażaczem ja potraktowałem by skruszyc klej trzymajacy radiator.

 

Nie patrz na te -67C bo oni chyba z kosmosu wzieli tę wartość.

 

To jest zamrazacz firmy AG chemia czysty R290 czyli propan. -35C na luzie daje.

Jest tez zamrazacz firmy Micro chip electronics : Czysty R134A -27 C..

 

Dołączona grafika

 

Tym napelniałem FC z małą iloscia R134A..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To jest zamrazacz firmy AG chemia czysty R290 czyli propan. -35C na luzie daje...

Sory za głupie pytanie, ale gdzie coś takiego można kupić ? :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mode on OT :

Coś czuje w moczu ze niektorzy zacza benchy na zamrazaczach :D na 2 benchy starczy

 

P.s Uwaga zadnych fajek i otwartego ognia.... rowniez wietrzenie intensywne pokoju jest wskazane !!

 

Mode off OT.

 

Micro chip Electronic 20zl (w drogawym sklepie )

AG chemia 17zł w tanszym obok...

 

EDIT : wykrakalem :D nie nie przewodzi pradu tylko uwaga na skropliny wody.... (u mnie sie obraz lekko kaszanił)

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak doszła grafa, działa, teraz siedzi w AGP. Ale .... od dłużeszego czasu prześladuje mnie pech. Po zmianie kompa zostałem bez proca, potem dzięki pewnej hurtowni sprzętu komp. mam proca na jakiś czas, no to w końcu wygrałem kartę za 15zł i ucieszony ogólnie, że sobie pokręce w weekend. I co kurde ? Wczoraj wieczorem padł mi dysk, zostałem obecnie bez dysku :cry: Piszę z linux-a live cd, więc benchy szybko nie będzie raczej.

 

 

Mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak doszła grafa, działa, teraz siedzi w AGP. Ale .... od dłużeszego czasu prześladuje mnie pech. Po zmianie kompa zostałem bez proca, potem dzięki pewnej hurtowni sprzętu komp. mam proca na jakiś czas, no to w końcu wygrałem kartę za 15zł i ucieszony ogólnie, że sobie pokręce w weekend. I co kurde ? Wczoraj wieczorem padł mi dysk, zostałem obecnie bez dysku :cry: Piszę z linux-a live cd, więc benchy szybko nie będzie raczej.

Hmmm telepatia? Odpalam dziś kompa a tu cisza, wentyle sie nie kreca, nic sie nie dzieje :blink: . Bawie sie wtyczkami itp (moze cos niedociska :P ) ale nic to niedaje. Co dziwne, komp chodził nieruszany w zaden sposob juz z tydzien. Pomogło podlaczenie wentyla od zasilki @ 12v (wczeniej 7v). ODpalam, a tu boot i w momencie wykrywania hdd zwiecha. Clear cmos i nadal to samo :D . Odpinam dysk i nic. Po kilkunastu minutach wszedl mi do biosu i przy auto detect hdd bios sie wykrzaczył :D . Po 30-40min takiej fajnej zabawy cos zaskoczylo i dziala :D

 

Mam dość.

Spoko ja tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość.

Nie lam sie :cry: ostatnio cos jakas plaga pecha :mur: ja dzis polamalem amortyzator z rowerka (jakby ktos nie wiedzial koszt 1200zl):/... i nawtemi sie nie chce wkladac tego 2Ti do kompa :/ kurcze czekam na jakis wynik konkurencji... bo narazie Kwazor dal wynik, aleto Gts :/...

 

Nawet modow na GPU nie chce mi sie sprawdzac :/, ale ok zmobilizuje sie... zamontuje sobie nowa pompke i... moze cos pokaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już tyle sprzętu mi padło, że się przyzwyczaiłem, ale i tak jakoś tak nie halo :?

 

Pytanie mam takie, ale odpowiedź chyba brzmi nie : jest 3D Mark pod Linuxa ? Chyba nie ma bo nigdy nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już tyle sprzętu mi padło, że się przyzwyczaiłem, ale i tak jakoś tak nie halo :?

 

Pytanie mam takie, ale odpowiedź chyba brzmi nie : jest 3D Mark pod Linuxa ? Chyba nie ma bo nigdy nie widziałem.

 

spr Wine i Cedega ->google, wersji strikte pod linuxa nie bylo, nie ma i raczej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra Panowie :) To, że przez emulator będzie dzialać to ja wiem, ale do tego jeszcze dysk trzeba mieć. U mnie za jakiś śmieszny 2GB wołają po 40zł :blink: Imho hmmm może i by wyniki lepsze były :lol:

 

 

Dysk już obserwuję na allegro, jak się uda to ok, a jak nie to nadal na live cd :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gf już zgona zaliczył :D Założony był już pelt i wszystko grało, pokręciłem potem - doszedłem do 2,6v na gpu i zgon. Teraz 66GT jest katowany peltem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gf już zgona zaliczył :D Założony był już pelt i wszystko grało, pokręciłem potem - doszedłem do 2,6v na gpu i zgon. Teraz 66GT jest katowany peltem:D

I nie mow ze ani jednego wyniku nie zapisales !!! :mur: :mur: :mur: :lol2: :lol2: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...