Skocz do zawartości
chasmis

Witam Panów - Amd Xp 2100+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jak widać jestem tu nowy. I od razu pytanie. Mam Asus-a A7N8X Delux, 256ram Pc 2700 Corsair CL2, i AMD Xp 2100+

Pytanko - czy można i ile podkręcić tego procka. Czy można odblokować w nim mnoznik? CZekam na oropozycje

C u All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozesz go podkrecić !! Jak najbardziej !!! Podeslij mi jaki masz numer seryjny tego proca to powiem ci co i jak mozesz z nim zrobic... acha i jeszcze powiedz mi na jakim jest rdzeniu ?? 0,13 czy 0,15 ?? Co do odblokowania mnoznika (gdyby byl zablokowany) moge ci doradzic jak to zrobic (mailem lub na gg) odblokowywalem osobiscie wszystkie procki AMD... No i najwazniejsze... po co chcesz go krecic ?? Co chcesz osiagnac ?? Wydajnosc ?? Benchmarki ?? Poprostu satysfakcja z wiekszej ilosci MHz ?? Życze powodzenia i pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozesz go podkrecić !! Jak najbardziej !!! Podeslij mi jaki masz numer seryjny tego proca to powiem ci co i jak mozesz z nim zrobic... acha i jeszcze powiedz mi na jakim jest rdzeniu ?? 0,13 czy 0,15 0,18

A co do podkrecenia na ile sie da to polecam www.cpudatabase.com

A to jak odblokowac mnoznik jest w FAQ.

A jak bedziesz mial problemy wal na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, Właśnie spisałem wszystko z CPU. Ale miałem jeszcz eprzygodę z CooperShim-em :P Na początku przykleił się do cpu, a potem źle go załozyłem i komp mi się nie chciał odpalić. Już się bałem, że amd poszedł się wiadomo co, ale wystarczyło przełożyć coopera i all OK.

A oto co na CPu jest napisane:

 

AMD Athlon

AX 2100DMT3C

AROIA 0218XPMW

98683720015

1999AMD

 

na samym dole ceramiki

27111

 

Chcę go podkręcić dla większej wydajności. Chcę zobzczyć, czy będą widoczne jakieś zmiany w szybkości. Aha, Chłodeznie i zasilacz:

Chieftec 360W i TT Volcano 9CM - daje rade

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...