Skocz do zawartości
rad_lek

Podłączenie Kilku Urządzeń Audio Do Jednego Wyjścia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Do jednego wyjścia audio z mojej karty dźwiękowej chcę podłączyć głośniki komputerowe, słuchawki, telewizor i wieżę. Wiecie jak można to zrobić?

 

Myślałem o jakimś wzmacniaczu, ale nie znam takiego modelu który miałby 4 wyjścia mini-jack. Rozgałęźniki też nic nie pomagają, a do tego boję się, że zepsuję przez to kartę dźwiękową.

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgałężniki to sobie zdecydowanie odpuść.

Co do wzmacniacza - przecież nie musi być mini-jack - są przejściówki z chinch na jack. W sumie nawet wyjścia głośnikowe mogą posłużyć jako wyjście, wystarczy przykręcić dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wzmacniacza, myślisz, że jak podłączę kabel (ucinając końcówkę mini-jacka) do wyjść głośnikowych to to będzie działać? Szczerze mówiąc nie myślałem o tym. Problem jeszcze w tym, że nie widziałem wzmacniacza z 4 wyjściami na raz, zwykle jest wyjście do 2 głośników.

 

A co do pomysłu Varolla, to tutaj nie jest tak łatwo. Wieżę mam tak ustawioną, że głośniki są po prawej od TV, więc się nie da. Pomysł z podłączeniem TV do wyjścia słuchawkowe może nie jest zły, ale zyskam wtedy jedną wtyczkę z karty mniej. Ciągle chcę podłączyć do kompa wieżę, głośniki i słuchawki. Więc tak i tak, coś takiego jak wzmacniacz będzie potrzebne. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...