Skocz do zawartości
Paweł24

Starczy?

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> fortona 400W:)albo jakiś inny zasilacz:)350 spokojnie wystarzy do twojej konfiguracji:)

Edytowane przez remiky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj w nazwie tematu o co chodzi - bo "Starczy?" to troche ogolne zagadnienie. Ktos pomysli ze chodzi o cos starczego :)

Feel powinien dzialac, ale lepiej jakiegos fortrona (jakiego? - przeczytaj temat o fortronach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki Feel

Jeżeli jest to ModeCom Feel to ujdzie (BENITO testował i były znośne), a jak nie to bierz jakiegoś Fortrona lub ModeComa na Fortronie i będzie spokój ;)

BTW Jakie masz mobo?

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to modecom feel 350, pytam bo własnie taki juz mam. cały sprzęt juz mam a dodaje tylko tego gf 6600 gt, i dlatego pytam czy to wystarczy czy musze zbierac kase na co innego. szkoda by było bo ten modecom ma z miesiąc. Co to mobo? i co się stanie jesli ewentualnie okaże się za słaby?

Edytowane przez Paweł24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy to jest uwiąd :D

mobo = motherboard = płyta główna = mainboard ;)

 

Myślę że bez problemu możesz brać tą zasiłkę. Pewnie że można lepszy, ale to można i lepszą grafę i więcej pamięci i tak bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to modecom feel 350, pytam bo własnie taki juz mam. cały sprzęt juz mam a dodaje tylko tego gf 6600 gt, i dlatego pytam czy to wystarczy czy musze zbierac kase na co innego. szkoda by było bo ten modecom ma z miesiąc. Co to mobo? i co się stanie jesli ewentualnie okaże się za słaby?

hmm jak dodasz do tego ta grafe to juz moze byc ciezko. Kup lepiej fortrona na allegro dla spokoju duszy :)

Jaki? poszukaj w topicu o nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ten dział ale jak będzie się sprawować tak karta przy tym chyba dość słabym procesorku? da się w cos pograć nowszego .Przesiadam się z gf 5500, więc chyba zauważe sporą różnice?

To na pewno nie ten dział i na pewno jest topik o 6600. Ale tak. Odczujesz różnice w gierkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...