Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

sreberko ja tego nie powiedzialem :P

a czuje że bardziej moge wam przeszkadzać niż pomóc...

a kto bedzie nam abita modowal ?:D bedziesz nas wspieral swoja wiedza i obecnoscia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sreberko ja tego nie powiedzialem :P

a czuje że bardziej moge wam przeszkadzać niż pomóc...

racja Owsiu, zle to "zkonfigurowałem" ;) powinno być na 50% albo tak, albo nie :P z tym, że czuje, że chętnie by pojechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sobie tam cichutko zwiedzał i robił fotki. Postaram sie nic nie zepsuc ;)

Fotkuj duzo, wszystkie akcje OC chlopakow maja byc krok po kroku obfotkowane :D Czekam na dokladna relacje i screeny :D

 

Ze tez mnie tam w tym roku nie bedzie :mur: :oops:

 

Zapowiada sie prawdziwie grube krecenie, z czolowka polskich O/Cerow w akcji B) .

 

 

pozdro

piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tez moge porobic jakies fotki

ps. kiedy bedziemy sie bawic azotem 22 czy 23?

i w jakich godzinach?

od 10-11 22 kwietnia, do 16-17 23 kwietnia, moze byc :lol: z przerwami na dochlodzenie orgranizmu %%% :]

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze że sie jakiś oprocentowany wypadzik szykuje :> na mieście czy na miejscu :> ?

 

a możde jak zostanie azotu czy DI to można by zrobić wyścig oldsmobilów ?:> tzn np celeron 500, amdk6 etc ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze że sie jakiś oprocentowany wypadzik szykuje :> na mieście czy na miejscu :> ?

 

a możde jak zostanie azotu czy DI to można by zrobić wyścig oldsmobilów ?:> tzn np celeron 500, amdk6 etc ? :>

nie, i tak juz jest za duzo sprzetu, nie wiem jak my w dwa dni to chcemy wszystko przetestowac, ja i tak czuje w moczu ze chlopaka asus siadzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja protestuje :|

 

LN2 proponuje po 15 w sobote bo bede po 14 dopiero we wrocku. zawody w C2H5O proponuje rozegrac z soboty na niedziele a w niedziele dogrywke w LN2 ;]

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejj tak sobie pomyslalem, coby moze jakies bezposrednie starcie w koncu zrobic tzn NF7 vs AN7, duzo sie mowi i pisze, a nikt jeszcze nie udowodnil wyzszosci pierwszej nad druga :rolleyes:. Co wy na to, ja swoj sprzecik moge udostepnic :D i zaparcie bede walczyl o sprawiedliwosc :lol2:

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejj tak sobie pomyslalem, coby moze jakies bezposrednie starcie w koncu zrobic tzn NF7 vs AN7, duzo sie mowi i pisze, a nikt jeszcze nie udowodnil wyzszosci pierwszej nad druga :rolleyes:. Co wy na to, ja swoj sprzecik moge udostepnic :D i zaparcie bede walczyl o sprawiedliwosc :lol2:

Szkoda czasu na takie porownania... AN7 ma tylko jeden plus ze ma wyzse napiecie dla ramow :)... ale w extreme i tak sie robi mody :)...

 

A co do szyny FSB to zalezy od modelu jaki masz :) sztuka inna od sztuki

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto do mnie wpada na stoisko to pokaże jakie mam ciekawe zabawki :)

 

Dobra wezmę również aparacik i zrobie relacje z pokręcania i z targów.

Pewnie wszyscy razem Cię odwiedzimy, jako jedna duża oc rodzina :wink:

 

Relacja musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo, że będą dwie NF7`emki. Postaram sie kupić jakieś potki, ale nie obiecuje.

 

W razie czego jakie te poty kupic ? 10`tki ?

Ja też zobacze czy sie uda jakieś zabrać :) Mogą być 1ki, 2ki, 5ki, 10ki... :) Z rybą już troche rzeczy obgadałem i wiem, że troche sprzetu do modowania itd tam będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...