Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka tam biedna :) Muszą mody poprawić, bo coś się zjebały :mur: to wtedy dopiero będzie biedna :D

ale co konkretniej - luty puściły, układziki się pojarały, czy mobo odmawia współpracy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie wiem tylko:

"MaSell: Coś Matiza mobo się zjebało

Matiz w tle: nic sie nie zjebalo wszystko dziala" i wiem tyle, że mody muszą poprawić

edit:

Strasznie cieżko się z nimi dogadać, bo coś przerywa i na hali jest strasznie głośno :sad:

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie wiem tylko:

"MaSell: Coś Matiza mobo się zjebało

Matiz w tle: nic sie nie zjebalo wszystko dziala" i wiem tyle, że mody muszą poprawić

edit:

Strasznie cieżko się z nimi dogadać, bo coś przerywa i na hali jest strasznie głośno :sad:

Za dużo C2H5OH i Masell przerywa :P Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak wyniki ...

Dobre o/C ale żadych rewelacji - powód prosty : Ekipa miała niezły problem z modami MoBo (vcore)

Spi

1m-6350Mhz - czasy 22s - dokładnie nie pamiętam

16m-59xx - przeszedł ale czasu nie pamiętam około 9,40.

Vcore - 1,7 - niske:)

Respekt dla Matiza - za odwage :-) i pozwolenie modowanie MoBo na więcej V.

Jutro zapowiadają się ładne wyniczki :))

 

Btw.Dodam jeszcze, że biedna MoBo Matiza została zalana - ale żyje :P

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wieści z targów zorganizowanych we Wrocławiu.

OC-Team obliczył próbke Super PI 16M w czasie 9:17.xxx s na taktowaniach 59xxMHz mało ponieważ chłopaki mają problemy z vmodami i przez to vcore jest za małe

 

No więc tak wyniki ...

Dobre o/C ale żadych rewelacji - powód prosty : Ekipa miała niezły problem z modami MoBo (vcore)

Spi

1m-6350Mhz - czasy 22s - dokładnie nie pamiętam

16m-59xx - przeszedł ale czasu nie pamiętam około 9,40.

Vcore - 1,7 - niske:)

Respekt dla Matiza - za odwage :-) i pozwolenie modowanie MoBo na więcej V.

Jutro zapowiadają się ładne wyniczki :))

 

Btw.Dodam jeszcze, że biedna MoBo Matiza została zalana - ale żyje :P

:lol:

jezu - te p5wd2 są przez nich katowane ostro... jak uwalą.. będzie to już 6? straciłem rachube :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przeliczony wynik był tak jak wcześniej napisano 9:17.xxx co daje rekord polski :-) Ale było to pierwsze podejście do liczenia próbki 16M ;) bez większych optymalizacji. Jutro po uporaniu sie z mobo zabieramy się od rana do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejscie :-) taaa i trzeba dodać, że najlepszę po poźniej było straszne problemy z MoBo

Na konieć koło 18 po modach świdera nie wstała winda 15x290? bo volty do 1,4 (bios 1,7) spadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przeliczony wynik był tak jak wcześniej napisano 9:17.xxx co daje rekord polski :-) Ale było to pierwsze podejście do liczenia próbki 16M ;) bez większych optymalizacji. Jutro po uporaniu sie z mobo zabieramy się od rana do roboty.

czyżby bariera 8 minut została przełamana? Zapowiada się naprawde ciekawie ;)

 

biedny świder - chciał dooobrze :D

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawi :-) - BANK..

Podejrzawa jak uda im się zmodować tą MoBo na spokojnie wieczorem a najlepie załatwią jakąs nową i zmodują :-) + jeżeli Matiz nie zmini zdania na temat V na swoim procku - a podejrzewam, że będzie próbował :PP to powninniśmy zobaczyc jutro troszkę poniżej 9 ;-) a napewno nowy rekord polski

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faker to faker, da rade ;)

ale faktycznie z jednej strony to wstyd że nie ma żadnej relacji online ;]

może następnym razem wytypujemy jedna osobe która będzie robić za newsmena przynajmniej bo nie wierze że nie ma tam wolnych rąk ...chyba że już nie są w stanie ich opanować i czczą osiągnięcia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faker to faker, da rade ;)

ale faktycznie z jednej strony to wstyd że nie ma żadnej relacji online ;]

może następnym razem wytypujemy jedna osobe która będzie robić za newsmena przynajmniej bo nie wierze że nie ma tam wolnych rąk ...chyba że już nie są w stanie ich opanować i czczą osiągnięcia ;]

wstyd - przynajmniej co chwile jakieś posty na forum powinny się pojawiać nadawane na bieżąco z NOT`u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze apropos wyników, że ryba próbował coś osiągnąc na amd-ku ale skrzaniło się fc (-40 max a dochodziło do +15;/) a azot poszedł do szlifowania wymysłów intela :-)

 

wstyd - przynajmniej co chwile jakieś posty na forum powinny się pojawiać nadawane na bieżąco z NOT`u

a kto miał robić za reportera on-line ? wszyscy z przejęciem patrzyli na osiągi a w nocie nie było neta - aby najmniej pod ręką ;-)

Było trzeba przyjechać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze apropos wyników, że ryba próbował coś osiągnąc na amd-ku ale skrzaniło się fc (-40 max a dochodziło do +15;/) a azot poszedł do szlifowania wymysłów intela :-)

od początku było wiadomo że na amd nie ma sensu lać azotu - tak niskiego punktu coldBuga ma naprawde mała ilość procków K8

 

@gutman1

jasne że chciałem - z zzzkubą mieliśmy się wybierać, jednak on ma testy gimnazjalne, mnie pokolenie starsze nie chcaiło zbaardzo puszcić.. więc siedze sobie w domu i bacznie śledze informacje jakie tutaj docierają ;)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, nie no musi byc czas 8:xx:xx wogole bez tego to sie pokazywac chopcy niepowinni :D

teraz widze marność mojego o/c z którego tak się cieszyłem... samodzielne, rzutem na taśme - 2,813Ghz :P

patrząc tak - gdyby azot był szerzej i łatwiej dostępny (i przede wszystkim tańszy) było by więcej tak ładnych wyników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz widze marność mojego o/c z którego tak się cieszyłem... samodzielne, rzutem na taśme - 2,813Ghz :P

patrząc tak - gdyby azot był szerzej i łatwiej dostępny (i przede wszystkim tańszy) było by więcej tak ładnych wyników ;)

DI jest znacznie tańsze a pobawić też się można, tylko nie wiem jak z dostępnością u Ciebie w mieście <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gutman1

jasne że chciałem - z zzzkubą mieliśmy się wybierać, jednak on ma testy gimnazjalne, mnie pokolenie starsze nie chcaiło zbaardzo puszcić.. więc siedze sobie w domu i bacznie śledze informacje jakie tutaj docierają ;)

pojechać tam z lbn to trzeba mieć nasrane pieniędzy...jeszcze wvczoraj o 19:00 miałem jechać (22:05 pociąg - 8,5 godziny jazdy :/ ...)...ale 40zł+40zł podróż + 25zł nocleg + szama i trunki = bite 140zł... no to jadnak podziękowałem :lol: :lol:

 

Oni się cały czas męczyli tylko z 631 :lol: a ile jeszcze mają proców do oblecenia :lol:

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI jest znacznie tańsze a pobawić też się można, tylko nie wiem jak z dostępnością u Ciebie w mieście <_<

spokojnie - wakacje idą, puławy a w nich zakłady azotowe pod nosem (azot i di dostępny za odpowiednią opłatą :>)

Czasu, transportu, sprzętu i ludzi chętnych do zabawy ;)

 

Dejot - w lublinie? :D

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od początku było wiadomo że na amd nie ma sensu lać azotu - tak niskiego punktu coldBuga ma naprawde mała ilość procków K8

 

@gutman1

jasne że chciałem - z zzzkubą mieliśmy się wybierać, jednak on ma testy gimnazjalne, mnie pokolenie starsze nie chcaiło zbaardzo puszcić.. więc siedze sobie w domu i bacznie śledze informacje jakie tutaj docierają ;)

Też mam :-) będe się uczył dzięn przed - jak mi się zachce :-)

Co do coldBuga ok..ok ale ok. - 90 moze byś się udało pociągnąc 3k+ e3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już gadałem o tym kiedyś z majkelem ;) ale nie wiadomo czy nadal to jest :P

my z kubą mieliśmy robić skok na zakłady azotowe w puławach;) a gdzie w lublinie był/jest "skład" di?

 

[ot]

wobec tego - powodzenia! 100pkt z testów :P

ja się wogóle nie uczyłem - nie chwaląc się :P

[/ot]

 

E: co taka cisza...

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...