Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

A czemus sie nie pokazal? :D

 

Ktos mowil ze miales byc, ale potem Cie nie widzialem :(,

 

BTW najdalej to chyba Swider mial - z tego co na forum pisal to przeszlo 12h pociagiem.

Byłem, nawet stalem kolo Ciebie :lol: . To ja powiedzialem, ze grafa u Yotoma nie siedzi dobrze w PCI, jak wam komp nie odpalal :D

 

BTW gdybym pojechal pozniej, mialbym 15godzinna podroz z 4 przesiadkami :D

 

(i kurczę nawet sie nie przywitaliśmy, a staliśmy koło siebie :D ).

Siema :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, tyle ludzi poznać...:)

 

Ogólnie miła zabawa, i co najważniejsze "spotkanie integracyjne" było THE BEST :D :D Pozdro dla Chaosa, lol ! :D Żebyście tego człowieka na żywo zobaczyli :D A szczególnie po 2-3 piwach (mocnych za 6,5zl, a jak :P)

Co do stania obok MaSella i nie przywitania sie to właśnie

dlatego wymyslili te identyfikatory-bez tego to by sie nikt z nikim nie poznał...

 

Co do imprezy integracyjnej to było ciekawie. Fajknie było w Spiżu i te mocne za 6.50, ale ja barzdziej czułem klimaty na pięterku Not-u z puchami w łapie :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo

jezdem

mobo żyje

prawdopodobnie izolacja się sprawdziła ... ino bez nawiewu na okolice zasilania (mosfety i kondziorki z narosłym lodem) mobo pod koniec było mokrutkie i chyba przez to siadało

na początku szło siedzieć w windzie na 3,8GHz ... na koniec 3,7 oznaczał natychmiastowy reset

jak to mówią pierwsze koty za płoty (pierwsze LN2 bench party :D)

szczerze mówiąc chyba wszyscy mieliśmy drobne problemy (z samymi przygotowaniami jak i benchami) - już wiem że LN2 to nie DI :lol2: na którym spokojnie moge siedzieć 5h ...

atmosfera była baaardzo gorąca :D (nawet późnym wieczorem :lol: )

podsumowując - mamy 2 rekordy polski w PI 16M 9m17s i 1M 20.641 (a nie zapisałem 20.58x bo wydawał się do sporej poprawki :D )

z mojego 16M zadowolony nie jestem ... było by lepiej gdyby 4x512 leciały na 246 (tyle mi max w chacie pociągnęły) albo jak by 2x512 poszły 255 (też tyle robią w domku max)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ale i tak było super :D

Zen - wielkie dzięki za umożliwienie bliskiego spotkania 3 stopnia z LN2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

tak od hipro5

taki tam odrzut ...

Odrzut...

 

Piękniutki procuś :)

 

gratuluje wszystkim!

 

I żałuje ze mnie nie było :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie masz pieknego CPU...zazdroszcze :-P ...hipro5 z niego wydoil 3.9 Ghz dla SPI1M na Ln2 ...ale w koncu to niekwestionowany mistrz intela :D

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Chaos w realu to nie taki sztywny czlowiek jak forum :wink: :D

nie myl sztywnosci ze wrednoscią :)

 

Było świetnie, tyle ludzi poznać...:)

 

Ogólnie miła zabawa, i co najważniejsze "spotkanie integracyjne" było THE BEST :D :D Pozdro dla Chaosa, lol ! :D Żebyście tego człowieka na żywo zobaczyli :D A szczególnie po 2-3 piwach (mocnych za 6,5zl, a jak :P)

dzieki za pozdro ... pozdrów swoja kobiete ;]

 

jak sie wykapie i doprowadze nogi do stanu w którym chodzenie nie sprawia mi bólu to napisze cosik i dam foty...

mam filmik jak jełopy tancza o nagrody ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo macie jedno na zachete :P

Dołączona grafika

 

 

 

 

powiem tylko ze imho "nasze" zenfistki byly o niebo lepsze niz taganki ;]

ale taganki rozdawaly gumki ;] :P

 

a tu jeszcze fota z zenfistem ;] pozdro dla tego pana ;]

Dołączona grafika

 

 

 

 

a jesli chodzi o najlepsza czesc imprezy

Dołączona grafika

 

od lewej: maniakalny, ryba, "dżingis", kawalek mardoka, tomekmak, pit(z numerkiem), chaos, yoto, kate (lepsza czesc Yoto) :P

 

jeszcze moje ptanie .. moze dziwne od kogos kto tam byl .. ale która buda wygrala? :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wszystkcih co byli na tagrach(czesc odbywajaca sie za plecami fredry :P):

WIECIE CO TO SO TAJMINGI? :PPPPP

 

 

elo filmiki:

Tance ~~5mb

Ryba: ZA MAME! :P ~1.5mb

LN2 ~2.5mb

Panorma Targów (z tragiczna koncowka filmu :P ) ~2.5mb

 

premiera

Integracja 5mb

wystepują (w kolejnosci pojawiania sie):

Duza glowa: tomekmak

Mam elo czapke i pomaranczowa kamiezelke: mardok

Paluszki sa smaczne: świder

"machaj": fido

"ojej filmuja mnie": ma3ek

:P (alias "2 jądra w stresie"): genghiskhan

panna Marta :)

Wytrzeszcz Oczu (alias czlowiek z dwoma plakietkami): kvanfield

"Przelec nas": tomcat

Pije piwo "hyhyhy": ent

Siedze kolo enta: janio

Prawie mnie nie widac zza luke'a : kolega enta

Widac mnie bo macham paluszkiem: LukeXE

Chce sie przytulic do pita ale udaje ze spie (alias Ryba zaloz spodnie): ryba

Szybko smignelem na kamerze: pit

czarny brzydki: ja

 

2 ziomow na koncu: bohaterowie BROKEBACK POORPC ;]

 

 

Pomoge Ci stary ;]

Dołączona grafika

 

 

 

Chiaclem tez podziekowac Markowi (ma3ek) za nocleg i goscine ... respekt

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do wszystkcih co byli na tagrach(czesc odbywajaca sie za plecami fredry ):

WIECIE CO TO SO TAJMINGI? :PPPPP

 

 

NIE, a co?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na relacje devilka z benchingu:) no i screny:) Ogolnie panowie widze ze sie bawiliscie przednio :D Filmiki chaosa sa extra :D Widac w koncu kto pisze na forum;) Jak targi bedą w krakowie to impreze integracyja robimy u MNIE :) Tylko nie brac lasek bo wyszlo tak ze mieszkam w akdemiku razem z uj/ae ;p

 

edit:

 

a mardok to sie cos slabo ujawnił :) ZIĄ ;)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprazka integracyjna była przednia :D A widząc te filmiki zaczynam się zastanawiać co to są te sławetne timingi :P ;) i wogule gdzie kobiety mają najbardziej kręcone... ;) Było ok, tylko organizacja trochę kulała, potrzebowalibyśmy jakiś większy stół do benchów, wtedy nic by się nie zmarnowało z tego LN2 i wszystko byśmy zdążyli pokręcić. I dzieki Świdrowi za mod mojego 7600 GT, człowiek był jak fabryka modów, ledwo się włączył a już modował :]

 

Pozdro all i tak na marginesie, też jestem ciekaw która buda wygrała? A co do Krakowa to tam już będzie się więcej działo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na relacje devilka z benchingu:) no i screny:) Ogolnie panowie widze ze sie bawiliscie przednio :D Filmiki chaosa sa extra :D Widac w koncu kto pisze na forum;) Jak targi bedą w krakowie to impreze integracyja robimy u MNIE :) Tylko nie brac lasek bo wyszlo tak ze mieszkam w akdemiku razem z uj/ae ;p

 

edit:

 

a mardok to sie cos slabo ujawnił :) ZIĄ ;)

Dobra! To zrobimy pod akademykamy, albo w siedzibie apollo :D

 

Yoto na Ln2

...

Chaosie mam nadzieję, ze zawitasz do Krakowa w październiku bo aż mnie skręca, że nie widziałem w 'realu' :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra! To zrobimy pod akademykamy, albo w siedzibie apollo :D

Chaosie mam nadzieję, ze zawitasz do Krakowa w październiku bo aż mnie skręca, że nie widziałem w 'realu' :lol:

zrobie znow stronke i bedziec mi sie zrzucac na bilet do kraka i spowrotem to pojade .. ;]

chyba ze wyjade do roboty gdzies za granice to mnie nie bedzie ..

 

ale ty zdaje sie mlody jestes ... wiec nie wiem czy powinnismy w twoim towarzystwie spozywac alkohol ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach. Home sweet home ;) Co prawda w portfelu kilkadziesiat PLN mniej, ale co tam...

 

Bylo "chyba raczej na pewno" fajnie, nie ma to jak poznac ludzi "z monitora". Tylko cos malo dowcipow znacie :P (tzn. teraz juz troche nadrobiliscie ;])

W ramach zadosc uczynienia za to, ze musieliscie mnie ogladac dorobilem stronicowanie wynikow w rankingu (jak dla mnie to juz troche za duzo ich sie na raz wyswietlalo), domyslnie jest off, jak ktos chce to trzeba sobie wlaczyc w profilu.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tak naprawde to juz bylo zrobione w piatek przed wyjazdem, ale siedzialem cicho ;].

 

Mardok: kaczuszka na specjalne zamowienie bedzie za pare(nascie) minut :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

WIECIE CO TO SO TAJMINGI? :PPPPP

...

Ssss… znaczy TAK :D

 

....

a mardok to sie cos slabo ujawnił :) ZIĄ ;)

Bo Mardok był undercover i gnębił Chosa ;)

 

...

Mardok: kaczuszka na specjalne zamowienie bedzie za pare(nascie) minut :]

Super, bo bez kaczki to się nie da :D Już widziałem i powiem tyle kaczka wporzo.pl ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, ryba pozabieral wszystkim zabawki bo sie mocno w[ciach!]ial na sprzet, i teraz obmysla diaboliczny plan jak to na fc dobrze posadzic, a jak sie okaze ze mocy swidra nie dzialaja to wgniote proca w socket (tak jak luke :lol: ) a mobo posiekam scyzorykiem

 

of corz joke, but juz jestem zlekka padniety jutro sie pomysli co dalej w tym kierunki bedziemy robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, tyle ludzi poznać...:)

 

Ogólnie miła zabawa, i co najważniejsze "spotkanie integracyjne" było THE BEST :D :D Pozdro dla Chaosa, lol ! :D Żebyście tego człowieka na żywo zobaczyli :D A szczególnie po 2-3 piwach (mocnych za 6,5zl, a jak :P)

zabawa to byla zajebista:)

juz czekam na kolejne takie targi albo zlocik :D

pozdro dla calej ekipy z sobotniego wieczoru w spizu :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, nawet stalem kolo Ciebie :lol: . To ja powiedzialem, ze grafa u Yotoma nie siedzi dobrze w PCI, jak wam komp nie odpalal :D

Niestety dalej nie przypominam sobie Ciebie :(, przewinelo sie tam tyle twarzy :(

 

Fido >> jak Mardok dostal kaczuszke to ja chce bobra! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...