Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

A to sorki! Ktos pisal o kaskadzie a i o wyniku, wiec wydawalo mi sie ze na kaskadzie ;) Mysle ze na targah powinni zrobic tylko jakas pokazowówka z ln2 a o rekordy walczyc juz gdzies indziej, gdzie jest spokoj, duzo czasu i tak dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord polski byl na kaskadzie luksa a nie na ln2! kszonek zobacz sobie co pisali wczoraj. A pozatym to klęska... pech poprostu..... co do mobo yoto to nie zyje czy chwilow odmowila wspolpracy bo zamrozeniu? szkoooda ze ine pojawil sie wysyp swietnyvh wynikow z targow..

hmmmm cos mi sie wydaje ze jadnek na ln2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm cos mi sie wydaje ze jadnek na ln2 :P

To dobrze ci się wydaje.

 

@wisnia666:

"co do mobo yoto to nie zyje czy chwilow odmowila wspolpracy bo zamrozeniu?"

 

Nie zawsze wstawała, a po czasie lubiła się wieszać.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wisnia66

zgadzam sie zupelnie z toba.

 

benching to nie jest takie wydarzenie medialne jak mogloby sie wydawac. prznajmniej ja sobie nie wypbrazam ze podkrecam i kreci sie kolo mnie 50 czy 100 osob... czasami trzeba odetchnac, pomyslec, zapalic na spokojnie papierosa...

ja nie wiem, moze ja mam inaczej, ale jak robilem wyniki do rankingu to schodzilo sie duzo dluzej niz 1 czy 2h.

oczywiscie czasami jest tak ze ustawi sie system, pi sie nie przeliczy raz czy dwa, cos sie poprawi i jest wynik. ale moze z raz tak mialem do tej pory...

w kazdym razie gratuluje wszystkim ktorym udalo sie cos zdzialac a tym ktorym sie nie udalo rowniez gratuluje za zacięcie :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie źle nie było ale cholernie ciasno i cholernie mało czasu sam swojego Venice miałem okazje łącznie 20min protestować z czego ponad połowa to same ustawiania jedyne co mi się coś konkretnego udało to zaledwie SPI1M na 3402MHz, screena nie mam bo dopiero jedzie sobie do… jak dojedzie to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze nieco sprostowac

yoto zrobil 16M w 9m 33s :D wiecej memki nie chcialy chodzic a potem to juz tak jak ktos napisal - przymrozilo mobo

co do mojej 630 i ln2 - zalozylismy, poszlo ale mielismy tylko dwie sruby i lipa z dociskiem wiec koniec zabawy byl bo ryba mial sruby w A XP

duzo wiecej by sie dzialo ale

- prad nam wczoraj dali chyba po 3 godzinach

- strasznie malo miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze nieco sprostowac

yoto zrobil 16M w 9m 33s :D wiecej memki nie chcialy chodzic a potem to juz tak jak ktos napisal - przymrozilo mobo

co do mojej 630 i ln2 - zalozylismy, poszlo ale mielismy tylko dwie sruby i lipa z dociskiem wiec koniec zabawy byl bo ryba mial sruby w A XP

duzo wiecej by sie dzialo ale

- prad nam wczoraj dali chyba po 3 godzinach

- strasznie malo miejsca

Jak dla mnie słowo „strasznie” nie oddaje całej sytuacji zbyt dokładnie, uważam że „cholernie” jest bardziej trafne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wisnia66

zgadzam sie zupelnie z toba.

 

benching to nie jest takie wydarzenie medialne jak mogloby sie wydawac. prznajmniej ja sobie nie wypbrazam ze podkrecam i kreci sie kolo mnie 50 czy 100 osob... czasami trzeba odetchnac, pomyslec, zapalic na spokojnie papierosa...

Przesadzasz :-) góra 15 osób było w szczytowych momentach w sobote po południu.

A co do tego miejsca - to kur...dobrze oddaje :-) 5 osób kręci się w 3 m2 + 2 butle z azotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam chwilowy dostęp do neta...

 

ogólnie targi uważam za dosyć udane, poznałem świetnych ludzi (pozdro) :)

 

Jak pisze Mardok i reszta... miejsca za mało, ja modowałem na stanowisku Zena na stojojąco :lol:

 

Miało być z 8-10 cepów... poszły 3 i to jeszcze z takimi dosyc średnimi wynikami (mozna by wiecej) lub kaszką całkowita (AXP) :(

 

Ja dzisiaj uwijałem sie jak mogłem... od samego rana dalsze mody z abitem sectora... (capmod) - duzo lutowania, potem zabrałem sie troche za izolacje i reszte pod ln2 do abita... potem kompletny remod asusa oc-teamu, wszytko ładnie działało, na koniec jakies piszczenie... (czekam na wiadomosc chłopaki czy wszytko działa ? ), potem jeszcze wyprowadzenia modów na Abicie dla Luke'a... a na koncu mod 7600gt Kvanfield'a ;)

 

Ogólnie było dużo roboty, każdy sie starał i pomagał jak mógł, zawsze znalazły sie pomocne ręce... w miedzyczasie Yoto sie na ln2 starał, wyniki/screeny będą, a pozatym sam sie wypowie...

 

Podobnie jak wczoraj z 631... chłopaki napewno zarzuca odpowiednią relacją ;)

 

A podsumowując aby widziec ile tam było roboty, zmagan, staran, przygotowan, jak mało miejsca, te procki, mobo, ramy, pasty, itp, które walały się wszędzie i gubiły kiedy były potrzebne... trzeba było tam być.

 

Pozdro

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem do Poznania :D, generalnie to benching nie zbyt wyszedl. Yoto chyba tylko pokazal jakis wynik i za to mu brawa bo na targi wpadl - w pelni przygotowany - mobo zaizolowana, wlasna rura i dysk z sysem do benchow. Wielkie brawa naleza sie Swidrowi - ten czlowiek na targach byl niesamowity - dwoil sie i troil, zmodowal kilka plyt grafe Kazza, izolowal co sie dalo i nie sposob go bylo zobaczyc w stanie innym niz load :wink:

 

Ekipa byla naprawde przednia :D i fajnie ze sie spotkalismy w takim gronie.

 

A Chaos w realu to nie taki sztywny czlowiek jak forum :wink: :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że zabawa zaczęła się dopiero w godzinach nocnych :P

 

Jakieś foty musicie tu zapodać ;)

 

Zabardzo wam sie nie udało na targach, ale przecież zupełnie inaczej się kręci w domu a inaczej na targach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że zabawa zaczęła się dopiero w godzinach nocnych :P

 

Jakieś foty musicie tu zapodać ;)

 

Zabardzo wam sie nie udało na targach, ale przecież zupełnie inaczej się kręci w domu a inaczej na targach...

Ta targach to myśmy się głownie „integrowali” ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, tyle ludzi poznać...:)

 

Ogólnie miła zabawa, i co najważniejsze "spotkanie integracyjne" było THE BEST :D :D Pozdro dla Chaosa, lol ! :D Żebyście tego człowieka na żywo zobaczyli :D A szczególnie po 2-3 piwach (mocnych za 6,5zl, a jak :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem do domciu - mialem chyba najdalej, ponad 7h w pociagu :-|

 

Wyniczek Oc-Teamu w spi16m jest taki fajny, bo komp zostal natchniony moja magiczną ręką - ja wcisnalem enter przy rozpoczęciu liczenia :D

 

Aha wazna sprawa - nie publikujcie zdjec jak ryba przychodzil do mnie w nocy z wazelina :D . Ja tylko spalem, nic zlego nie robilem :wink:

 

Poznalem sporo ludzi z forum - byli calkiem inni w realu niz sobie wyobrazalem (np luke, demek, geng, faker swider ( :lol: ), tomekmak & more).

 

Zabawa integracyjna była bardzo ciekawa - razem z matizem, devilem i kims tam jeszcze spiewalismy zenfistowi 100wat :lol: .

 

Zaraz lece kimac, bo zaraz spadne z krzesla

 

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem do domciu - mialem chyba najdalej, ponad 7h w pociagu :-|

A czemus sie nie pokazal? :D

 

Ktos mowil ze miales byc, ale potem Cie nie widzialem :(,

 

BTW najdalej to chyba Swider mial - z tego co na forum pisal to przeszlo 12h pociagiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też bardziej to uściśle...

 

Sporo miłych i fajnych ludzi, tak jak Masell innaczej sobie wszystkich wyobrażałem (i kurczę nawet sie nie przywitaliśmy, a staliśmy koło siebie :D ).

 

Świder --> człowiek-robot, latał w tą i spowrotem, modował co sie dało, pomagal gdzie sie dało. Świetna osoba ! :)

 

Devil / Matiz / Demek --> jak to skład OC-TEAMU, pogadalo sie, pokręciło, było fajnie :)

 

Reszta, czyli pit, ryba, geng, tomekmak, mardok, yoto, chaos, ent, tomcat, fido, zenfist...przepraszam jak kogoś nie wymieniłem, ale jestem padnięty totalnie teraz, ale naprawdę świetni ludzie i kto nie przyjechał niech żałuje ! :)

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

 

Wlasnie dojechalem do domu.

 

Tak wiec :

 

Miejsca masakrycznie malo, organizacja na poczatku z leksza kulawa ale potem jakos to poszlo po woli.

 

Ludzie : ciesze sie niezmiernie ze Was poznalem, nie ma tam jakos ze ten lepszy a ten gorszy, wszyscy jestescie :gitarzysta2: <------ hmmm to mi sie kojarzy z Chaosem :P

 

 

Dobra co do wyniku : tak jak bylo mowione Poland O/C Team w skladzie bardzo duzym ustanowil nowy rekordzik PL w PI 16M. Ponizej foto bo screena narazie nie mam.

 

Jutro wstane to zrobie ladnego arta i poczytacie, oraz poogladacie.

 

 

Aha i na koniec : wielkie uznanie dla Swidra, za mody i ogolnie wsparcie techniczne !!!!!

 

Pozdro.

 

 

btw. ten czas to wspolnie z Masellem wykrecony, nie ma to jak polaczyc moja intelowska wiedze z umiejetnosciami amdekowca B)

post-105041-1145824230_thumb.jpg

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony podsumuję to tak.

 

KAWAŁ DOBREJ ROBOTY :-) Co prawda miejsca mieliśmy niewiele. Nasze stoisko w godzinach szczytku zostało przemienione w polową stację lutowniczą (kto zachlapał mi cyną ceratke? :razz: ) Wynik jaki udało się uzyskać... hmmm... czemu jeszcze nie ma go na http://superpi.zenfist.pl/ ;)

 

Na prawdę świetnie było w końcu zobaczyć się w rzeczywistości i pokręcić. Szkoda jedynie, ze 60L LN2 poleci jutro do rozsadzania bultelek i chłodzenia coli, nieco przesadziłem z jego ilością. Wiele nauczyliśmy się podczas tych targów pod względem organizacji. Faktycznie podczas benchingu potrzeba ciszy, spokoju i skupienia. Jednak jak widać, wokół chłopaków był cały czas tłok ;) Teraz wiadomo jak trzeba się przygotować do takiej imprezy. Ogrodzić ich taką taśmą: DANGER - SUB ZERO ZONE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde świder rzeczywiście zasuwał. Wszędzie pełno go było :) A dla tego kto miał najdalej na targi, była jakas mobo do wygrania, a Świder niedość że zasuwał, to jeszcze mobo nie dostał ... Ale jeśli patrzeć na targi od strony integracyjnej, to było zajebiście, a imprezka na rynku rox :D A wiecie co to są timingi ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomnialem. :unsure:

 

 

Zenfist ( cala ekipa )

 

 

Wielkie dzieki za wszystko, bardzo ale to bardzo pragne Wam podziekowac w imieniu redakcji O/C Team oraz wszystkich tam zebranych. Bez waszego wsparcia nie byloby takiego dobrego krecenia oraz calej imprezy ktora byla super ( integracja :ploom: ) to juz calkiem ..... :lol:

 

 

 

ps. 100 W, 100 W, niech zyje, zyje nam :D

 

 

HK-350 AP wyciagnal 500W przez 4 minuty ---- teraz juz nie zyje. Ale dzieki za nowa sztuke redakcyjna.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...