Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

NO ja nie wiem, dlaczego nie mowisz MY MY pierwsi :angry:

 

Ja nie wiem jak tak mozna olac druga polowe teamu , znajdzie sie jeszcze jedno miejsce z Opola ??

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja nie wiem, dlaczego nie mowisz MY MY pierwsi :angry:

 

Ja nie wiem jak tak mozna olac druga polowe teamu , znajdzie sie jeszcze jedno miejsce z Opola ??

Jak się uda ci wcisnąć pojedziesz z nami :>

 

Zalezy co kto bierze :)

 

btw - kupilem dzisiaj drugiego raptor'a do raid'a :>

będzie 2x36GB WD Raptor :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw - kupilem dzisiaj drugiego raptor'a do raid'a :>

będzie 2x36GB WD Raptor :>

Widze, że masz kasy za dużo, przeciez ja mam raptora to i tak raid by był ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego od razu że za dużo ?

 

Ty też masz więc w myśl tego co napisałeś też uważasz, że masz kasy za dużo ?

Myślisz, że masz monopol na posiadanie raida z Raptorów ?

 

Nie rozumiem twojego podejścia....

Edytowane przez tomekmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, tak sobie czytam co wy ściągacie na podkręcanie w czasie targów i zapowiada się dobra zabawa.

 

Jako, że na targach pojawiam się jako wystawca to z miłą chęcią zajrze do was na chwilę i najwyżej pomogę jeśli będzie potrzeba (joke) :)

 

Ja jestem od piątku gdzieś od 16 aż do niedzieli wieczora więc piwko też jest mile widziane w doborowym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, tak sobie czytam co wy ściągacie na podkręcanie w czasie targów i zapowiada się dobra zabawa.

 

Jako, że na targach pojawiam się jako wystawca to z miłą chęcią zajrze do was na chwilę i najwyżej pomogę jeśli będzie potrzeba (joke) :)

 

Ja jestem od piątku gdzieś od 16 aż do niedzieli wieczora więc piwko też jest mile widziane w doborowym towarzystwie.

romek z checia ciebie tam przywitamy i obgadamy kilka kwestii, o ile sie nie myle to ty wystawiasz/pracujesz w firmie Listan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja nie wiem, dlaczego nie mowisz MY MY pierwsi :angry:

 

Ja nie wiem jak tak mozna olac druga polowe teamu , znajdzie sie jeszcze jedno miejsce z Opola ??

Misiek ty się tak nie bulwersuj bo to na cerę szkodzi, to było ino klepanie miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek z checia ciebie tam przywitamy i obgadamy kilka kwestii, o ile sie nie myle to ty wystawiasz/pracujesz w firmie Listan?

Dokładnie pracuje w Listanie i będę na 100% na targach. Zajrze do was na bank w sobote a wieczorkiem napijemy się kurturalnie piwka przy stoliku. Jak będzie więcej czasu to może pomogę wam a później opiszę wasze dokonania na stronie głównej w postaci relacji.

 

ja tez sie musze z Romkiem zobaczyc i "obgadac" kilka kwestii. tylko mam male dylema: zwodowac CPU czy przyjechac do wrocka. w tym miesiacu obie rzeczy na raz nie przejda :/

Niemiec stary kumplu, oczywiście musisz się pojawić i pogadać.

Jest możliwość obgadania jak sprawy będą się dalej miały z PurePC i czy chcecie jednak zostać u Lisa czy jednak u prężnej starej ekipy.

Zobaczymy to pogadamy :)

 

Sorrka za OT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie też piszę moją 805 na LN2. I się pościgamy panowie :D

 

EDIT:

Właśnie się dowiedziałem że nie załapie się na to LN2 od Zenfista :mur: Więc piszę się na DI oraz FC/kaskada. Chyba że uda mi się załatwić LN2, muszę pogadać z chłopakami odemnie i zobaczyć co da się zrobić :)

Edytowane przez Kazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze jednak bede mogl na czyms bechowac osobiscie :D wraz LukeXe bedziemy meczyc mobilka 2600+ na abicie, do tego oczywiscie jakies wielblady i mobo full modded ;) wnioskuje o dopisanie tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze jednak bede mogl na czyms bechowac osobiscie :D wraz LukeXe bedziemy meczyc mobilka 2600+ na abicie, do tego oczywiscie jakies wielblady i mobo full modded ;) wnioskuje o dopisanie tego

 

Czyli mam nie ruszać tego mobo póki co, zrobimy wszystko na targach (mody itp ?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam nie ruszać tego mobo póki co, zrobimy wszystko na targach (mody itp ?) ?

jak chcesz, Świder tak do konca nie wie czy bedzie na targach, lepiej kup potki, mody zrobimy na miejscu i tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze jednak bede mogl na czyms bechowac osobiscie :D wraz LukeXe bedziemy meczyc mobilka 2600+ na abicie, do tego oczywiscie jakies wielblady i mobo full modded ;) wnioskuje o dopisanie tego

A Moze Chcielibyscie mojego NF7 v2.0@fsb 273mhz??? Bawilem sie na niej na TCCD przez wiekszosc czasu... (pamieci niestety nie mam, bo poszly na gwarancji)...

NIestety jechac na targi nie moge, a plyta lezy i sie marnuje :)...

a Potrafila sporo...

Aka

271Fsb - Ps. Nie patrzcie na czas Pi... to specialnie

274,5Fsb

9,5x263Fsb

 

Ogolnie wiecej nic 2550Mhz plyta na oczy nie widziala bo MOj procek wiecej nie potrafil... ale ale... wszystko jeszcze przed NIa :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na 80% będe, Owies też tak na 70% ;)

 

Więc jak będzie NF7 + zestaw małego modera to jazda :D lutownice, poty, troche kabli ktoś zabierze mam rozumieć... :>

 

Jeśli nie to moge wziąśc co mam w domu... niewiele ale zawsze coś :)

 

PS. Jak będzie jakieś agp.. a chyba będzie to moge swojego fx5200 wziąśc :mrgreen: na dobrym procku można by poprawić moje wyniki w markach :D

 

PS. A bym zamoczył swoje brudne łapy w Sectorowym Abicie :blurp:

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na 80% będe, Owies też tak na 70% ;)

 

Więc jak będzie NF7 + zestaw małego modera to jazda :D lutownice, poty, troche kabli ktoś zabierze mam rozumieć... :>

 

Jeśli nie to moge wziąśc co mam w domu... niewiele ale zawsze coś :)

 

PS. Jak będzie jakieś agp.. a chyba będzie to moge swojego fx5200 wziąśc :mrgreen: na dobrym procku można by poprawić moje wyniki w markach :D

 

PS. A bym zamoczył swoje brudne łapy w Sectorowym Abicie :blurp:

 

Ohhohoho już widze te ostre starcia :blurp:

 

I bez zdjeć mi sie nawet nie pokazywac bo zabije :lol2:

 

A tak na poważnie to naprawde hardcore sietam szykuje :gitarzysta2: :legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na 80% będe, Owies też tak na 70% ;)

 

Więc jak będzie NF7 + zestaw małego modera to jazda :D lutownice, poty, troche kabli ktoś zabierze mam rozumieć... :>

 

PS. A bym zamoczył swoje brudne łapy w Sectorowym Abicie :blurp:

O tak, zamknijcie licznik na NF7 ;] Tweak.pl faker team niech się znów ukaże oldschoolową siłą!

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze jednak bede mogl na czyms bechowac osobiscie :D wraz LukeXe bedziemy meczyc mobilka 2600+ na abicie, do tego oczywiscie jakies wielblady i mobo full modded ;) wnioskuje o dopisanie tego

 

imho na S462 wszystko co miało zostać wywalczone to już zostało, więc to chyba tylko dla frajdy robicie ?

 

nie macie lepszego sprzętu do pomęczenia ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A bym zamoczył swoje brudne łapy w Sectorowym Abicie :blurp:

No to Zamocz :)...

 

Bo Plyta pojdzie do Luke(a)XE i on ja zabierze na Targi... Ja niestety nie moge podjechac :/... ale mam nadzieje ze dopiescicie moja plytke :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze bedzie dobre mobo pod pentium d

i mam nadzieje ze moja 805 przezyje LN2;]

zapodamy napiecie ~1.7V i zobaczymy na ile pojdzie :D

1.7 vcore to można na wc sobie dawać i traktować to jako wyczyn :lol: Ładnie się ustawi 1.8 z biosu + vdroop i styknie. :)

 

imho na S462 wszystko co miało zostać wywalczone to już zostało, więc to chyba tylko dla frajdy robicie ?

 

nie macie lepszego sprzętu do pomęczenia ? <_<

 

Wszystko zostało wywalczone - obyś się nie zdziwił.

 

Lepszy sprzęt przecież będzie, ja osobiście wolę katować coś starszego niż jakieś nowości.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Moze Chcielibyscie mojego NF7 v2.0@fsb 273mhz??? Bawilem sie na niej na TCCD przez wiekszosc czasu... (pamieci niestety nie mam, bo poszly na gwarancji)...

NIestety jechac na targi nie moge, a plyta lezy i sie marnuje :) ...

a Potrafila sporo...

Aka

271Fsb - Ps. Nie patrzcie na czas Pi... to specialnie

274,5Fsb

9,5x263Fsb

 

Ogolnie wiecej nic 2550Mhz plyta na oczy nie widziala bo MOj procek wiecej nie potrafil... ale ale... wszystko jeszcze przed NIa :)

jak masz jak nam przekazac plytke, to spox :) bedzie milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.7 vcore to można na wc sobie dawać i traktować to jako wyczyn :lol: Ładnie się ustawi 1.8 z biosu + vdroop i styknie. :)

Wszystko zostało wywalczone - obyś się nie zdziwił.

 

Lepszy sprzęt przecież będzie, ja osobiście wolę katować coś starszego niż jakieś nowości.

ja tylko chce zeby moj procek przezył :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.7 vcore to można na wc sobie dawać i traktować to jako wyczyn :lol: Ładnie się ustawi 1.8 z biosu + vdroop i styknie. :)

Wszystko zostało wywalczone - obyś się nie zdziwił.

małe OT i lamerskie pytanie - do czego służy vdroop mod ? :lol: sorx za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...