Skocz do zawartości
durczyn

Lato Zbliża Się Wielkimi Krokami A Wirion Niedługo Gril Wystawi :d

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wielkim zwolennikiem grilowania, toteż jak tylko nadaży się ciepły weekend od teraz, zabieram się za grila. Najbardziej pasuje mi karkówka przesączona wielogodzinną marynatą. Ewentualnie dochodzi do tego polędwica a kiełbasa to ostateczność. Bardzo mnie naszło dzisiaj wiec wybrałem się do pomieszczenia gospodarczego oblookac gril. (mieszkam w domu z ogródkiem). Musze go przygotować na nowy sezon :-P i wmiarę wyczyścić z tłuszczu i innego syfu. Macie na to jakiś sposób? Jakby sięuprzeć to dremelkiem :lol2: wyszlifować , lub szpachelką i ludwikiem czy innymi takimi. W każdym bądz razie dostałem polecenie przygotowania rusztu i musze jakoś sobie z tym poradzić. :rolleyes:

W sumie ta kratka na grilu też nad ogniem się opali ale co tam... Zamierzam całe 4 miechy jak pogoda dopisze jeść niezdrowe pyszne jedzonko :D Ha, a do picia kto co woli :D :D

 

Jak to u was wygląda? Czy tylko ja mam zajoba na tym punkcie.... ?

 

Pamiętkowe foty z zeszłego roku :lol2:

 

http://www.picasso.neostrada.pl/q.jpg

http://www.picasso.neostrada.pl/qq.jpg

http://www.picasso.neostrada.pl/qqq.jpg

http://www.picasso.neostrada.pl/qqqq.jpg

http://www.picasso.neostrada.pl/qqqqq.jpg

 

Jeszcze w tym samym poscie za tydzień dam fotki z przygotowania grila krok po kroku do sezonu :lol2:

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się zaproszony :) Po świętach :P

Grill w wakacje to wspaniała sprawa często jak latam na modelach RC robimy sobie grila do rozpalania używamy butli gazowej z paliniekiem Efekt natychmiastowy :D

Ja zamist rusztu używam tacek aluminiowych nietrzeba sie męczyć z czyszczeniem rusztu. A przepalony tłuszcz to rakotwórzcza akroleina.

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No to kiedy grill, może majówka z grillem i % ;) Chętnie przyjade, blisko mam ;) BTW Pure i wirion znacie sie??

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie naszło dzisiaj wiec wybrałem się do pomieszczenia gospodarczego oblookac gril. (mieszkam w domu z ogródkiem). Musze go przygotować na nowy sezon :-P i wmiarę wyczyścić z tłuszczu i innego syfu. Macie na to jakiś sposób? Jakby sięuprzeć to dremelkiem :lol2: wyszlifować , lub szpachelką i ludwikiem czy innymi takimi. W każdym bądz razie dostałem polecenie przygotowania rusztu i musze jakoś sobie z tym poradzić. :rolleyes:

Dobrze ten cały syf schodzi takim płynem w sprayu do czyszczenie szyb w kominkach :)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda całkiem podobnie jak na twoich zdjęciach :D

tyle że ja zazwyczaj grilla robie na mojej działce oddalonej około 1,5 km od mojego bloku.

karkówka z grilla jest najlepsza, świat bez karkówki byłby mniej kolorowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy grill, może majówka z grillem i % ;) Chętnie przyjade, blisko mam ;) BTW Pure i wiron znacie sie??

Dorośnij do tego. :>

 

Co do grilla to zrobimy z wujkiem taki pr0 ceglany grill na wsi. ;> Będzie "zasilany" na drewno, a nie węgiel jak zwykłe.

A co do tego co grilluje. Kiełbaski firmy "Duda" (tylko w tesco je widziałem u Mnie w mieście), keczup taki jak w makdonaldzie, chleb taki z lokalnej piekarni. Smaczne i dobre. :>

 

No i oczywiście zapijam Moją ukochaną colę z tesco. ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi wirion smaka narobil na grila... uwielbiam zarcie z grila, w wakcje jak siedzialem sobie na wsi to z kuzajem mielismy okresy ze dzien w dzien cos robilismy... tak jak przedmowcy lubie karkoweczke, do tego palki z kurczaka, ryby, sery plesniowe, szaszlyki... jako ze lubie grzebac w kuchni to czesto kombinuje rozne marynaty, mieszanki przypraw itd... eh moglbym godzinami gadac o grilu :D

 

chyba w najblizsze swieta skocze na wies odpalic grila i rozpoczne sezon grilowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez grila lubie... poprzednie wakacje to caly miech prawie dzien w dzien byl grill :) grzebac sie przy tym nie lubie tylko zjesc kielbache itd.. ;]

 

a w tym roku juz grila mielismy.. na dzien wiosny :D

rece z zimna odpadaly wiec trza sie bylo preocentami dogrzewac... ;] ale impreza byla udana.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez grila lubie... poprzednie wakacje to caly miech prawie dzien w dzien byl grill :) grzebac sie przy tym nie lubie tylko zjesc kielbache itd.. ;]

 

a w tym roku juz grila mielismy.. na dzien wiosny :D

rece z zimna odpadaly wiec trza sie bylo preocentami dogrzewac... ;] ale impreza byla udana.. :D

Grzebanie przy grillu r0x!

To jest właśnie najlepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Grzebanie przy grillu r0x!

To jest właśnie najlepsze!

A nie myślałeś o diecie żeby w miarę dobrze wyglądać w wakacje :) ? Wtedy można pr0grilować najlepiej w towarzystwie pań :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

o/c grilla?

 

No i mi tez smaka narobil ;/ ja uwielbiam taki mix:

 

Mieszamy ze soba jakies miesko (nawet nie wiem jakie ;]), kalafior, pieczarki, cebulka, ziemniaczki itp, przyprawiamy to czyms, zawijamy folia aluminiowa i na grilla... mmmm miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja też z kumplem zamierzam rozpocząć sezon na grilla,ale to musiz być troszke cieplej,tak jak bylo jakos niadwno np. Mmmm już się nie moge doczekać tego skwierczenia mięsą i zapachu węgla:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gril na węgiel jest najlepszy, próbowałem elektrycznego i to jest CHAŁA WIELKA :D, tradycyjnego nic niezastapi, a i jako dodatek moze być szasżłyk z np papryszki, cebulki i innych tego typu :D .

 

Karkówka i żeberka mniam :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle

szaszłyki, szaszlyki i jeszcze raz szaszlyki ;] po prostu rulez ;]

ale karkowka tez jest niczego sobie ;] za kielbaskami nie przepadam, tak samo jak nie lubie zweglonych rzeczy z grilla ;]

wogole imprezki na wsi albo na dzialkach z grillowaniem sa super extra wypas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda sprzyja to grill jest obowiazkowy, ale co do kielbachy (ble) to sie nie zgodze ;] tylko skrzydelka/karkowa/podudzia/szaszlyki no i z 8 Carlsbergow, do tego jakas wodna fajka do tytoniu egipskiego badz ***** ;] wtedy czlowiek jest gorzy od ghuli z Warcrafta, tylko "jeśc, jeść, jeść" :[]

Grille'm all

Moze macie jakies ciekawe przepisy na miecho z grilla? ;]

Na PCschabie maja tematy o gotowaniu i sie tym ostro jaraja (wole co innego w tym temacie ;]) wiec moze i my zaczniemy?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ;] ja mam do morza z dzialki przez las tak z 500m :[] w sam raz obalasz jedno pifko - przedzierasz sie przez piekny porosniety mchem oraz paprociami lasi i w koncu ladujesz na wydmowej plazy ;] a no i grilla "podroznego" można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze sobą

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...