Skocz do zawartości
NetFly

Problemy Z Hp840c

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, rozwiązania problemu szukałem po forum, ale nie znalazłem nic, co by mi pomogło.

A problem jest taki: jeszcze tydzień temu drukarka działała normalnie. Następnym razem, jak chciałem drukować to zdarzyło się coś takiego - drukarka pracuje, słychać przesuwające się cardridge, jednak kartka 'wychodzi' biała... Cardridge jest oryginalny, nowy HP, zresztą na starym dzieje się to samo. Problem sie pojawia zarówno jna win 98 jak i XP. Oczywiście nie wyskakują żadne problemy a winy uznają, ze drukuje normalnie:/ Prosze o pomoc!!!

 

- czyszczenie styków nic nie dało

- pod win XP uzywa sterów systemowych, a pod 98 oryginalnych z hp

Edytowane przez NetFly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze jest nowy to nie znaczy ze, w przeciagu tego tygodnia kiedy drukarka stala nie uzywana nie mial prawa zaschnac, moze maasz zabrudzona stacje serwisowa albo cus. zapytam przy okazji kolegi od drukarek to dam znac co to moze byc

 

p.s. a puszczales jakies autotesty? w drukarkach atramentowych zawsze cos takiego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tusz, jest na pewno sprawny -sprawdzany na innej drukarce.

A autotesty, przeczyszczanie glowic,wyrownywanie, wszystko puszczalem, i t samo - niby drkuje, ale pusta kartka, a win nie wyrzuca zadnyc bledow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być kilka przyczyn; w mojej starej hp656c na tyle się wyrobiły "mechanizmy", że odlgłość między głowicą a kartką stałą się za duża i poprstu nie miała jak drukować :)

 

Niepamietam dokładne co robięm, ale jakaś prwizorka z taśmą i klejem pomogła na pół roku (potem kupiłem nową canona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...