Skocz do zawartości
Baton_3

Jak Nagrać Knoppixa

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnełem RARa z Knoppixem podpisany rar iso\ Myślałem że odrazu po rozpakowaniu będzie ISO lub inny format do nagrania! Po wypakowaniu są foldery i dane Knoppixa więc nagrałem wszystkie na CD i niby ikonka na płyte Knoppixa jest coś tam się autorunuje i nic :( Pisze ponieważ miał być gdzieś obraz płyty i nigdzie tam go nie ma :( Nie wiem jak go odpalić wpisywałem Lang=pl i nic :( Kiedy odpalam go z Biosu wyskakuje że nie prawidłowy dysk :( co robić??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema - mialem ten sam problem. Nie sciagnoleś RAR-a z Knoppixem tylko że RAR czyta takie pliki jak ISO :) Musisz w RARze wyłączyc by obsługiwał ten tym plików. Potem nalezy go nagrac na płytke i tyle. Napisz jaki masz progs do narywania a jak nie masz to Ci podam. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - musisz w Rarze wyłączyc opcję czyt plików ISO - by ten był widoczny w dowolnym progsie do nagrywania płyt CD jak np. Nero 6 ( najlepsza wersja ) czy tez darmowe wersję softu jak: DeepBurner czy CD Burner XP Pro. W każdym z tych przypadków po uruchomieniu zaznacz opcje nagrywania plików ISO - czy też nagraj obraz, projekt ISO itp. i tylko dajesz na "burn" i już - nic nie kombinuj z płytką bootowalna itp - ona sama sie zrobi. jak dasz rade podziel sie czy wszystko poszło OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...