Skocz do zawartości
mateusztt

Jaka Karta Graficzna Za Ok 700zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie rozwiazanie mniej wiecej w tej samej cenie proponujecie na chpisecie ati?

Podaj konfigurację swojego komputera. I raczej nie bierz nic z Ati, bo Radeony obsługują starsze technologie. 7600gt jest najlepsza za ok. 700zł.

 

Edit: lukmek ;)

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfigurację swojego komputera. I raczej nie bierz nic z Ati, bo Radeony obsługują starsze technologie.

Na razie mysle nad jakims dobrym zestawem. TUTAJ podałem czesci nad jakimi myslałem. Kompa planuje kupic za około 2 miesiace, ale zaczałem sie mniej wiecej juz zastanawiac co by tu wziac.

 

 

PS. Uwazacie ze te karty http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=4141 sa gorsze od 7600 GT ?

Edytowane przez agentX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys miał dwa konta???? mateusztt oraz agentX???? Bo temat jest mateusztt, a teraz sie wypowiada agentX jakby to był jego?????

Nie. Poprostu równiez szukałem karty w tych granicach cenowych, z tym ze myslałem o ati radeonach X1600 XT(dobrze sie nie orientuje co jest lepsze, wiec chce sie dowiedziec jak najwiecej), ale nie chciałem zakladac nowego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, nie jestem agentX :wink:

 

Widze ze wszyscy polecają GF 7600GT . Troche sie rozejrzalem po sklepach, w parametrach karty są podobne, wiec nowe pytanie : jakiej firmy ?

 

Znalazłem tez ciekawostke ?? 7600GT ??

dziwna ta karta : Ilość potoków Pixel Shader : 8 Ilość jednostek Vertex Shader : 3

za to cena 500zł. Coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, nie jestem agentX :wink:

 

Widze ze wszyscy polecają GF 7600GT . Troche sie rozejrzalem po sklepach, w parametrach karty są podobne, wiec nowe pytanie : jakiej firmy ?

 

Znalazłem tez ciekawostke ?? 7600GT ??

dziwna ta karta : Ilość potoków Pixel Shader : 8 Ilość jednostek Vertex Shader : 3

za to cena 500zł. Coś jest nie tak

To jest 7600GS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie GS, ale opis i tak jest błedny bo GS posiada tak samo jak GT 12PS oraz 5VS jedyna roznica pomiedzy nimi to wolniejsze taktowanie oraz pamieci DDR2 (gs) GDDR3 (gt).

8PS i 3VS miał 6600GT widzac panowie ze sklepu w innych realiach zyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...