Skocz do zawartości
marco

Oświadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

VII Dodatkowe postanowienia:

13. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.

To cytat z regulaminu - wiec bedzie trzeba usunac ten zapis - albo modyfikowac posty.

 

A cała sytuacja jak ma miejsce na forum mnie zaskoczyła - w zyciu nie spodziewalbym sie takich zmian.

Czy na lepsze ? Nie wiem. Tego nikt nie wie - czas pokaze.

 

Marco - robi co moze aby forum istnialo - tylko czy legalnie ? Nie wiem. Za malo faktow podano aby mozna kogos posadzac - o kradziez lub tez o inne czyny zabronione przez ustawe karna lub inne pokrewne akty normatywne.

 

Liska nie znam kompletnie - w zyciu z nim nawet jednej PW nie wymienilem - wiec nie moge sadzic iz jest taki a taki - zrobili to inni ktorzy go znaja - a czy napisali prawde - widocznie tak - skoro Pan Lisowski nie odpowiada na stawiane zarzuty.

 

Co do Panow z KSE i FrazPC - poczuli szanse na przejecie czesci rynku ? Chyba tak, bo cale zamieszanie jakie sami powoduja swoimi wypowiedziami do niczego nie prowadzi - jedynie do niepotrzebnych konfliktow i przywolania faktow - ktore w tej sprawie nie maja zadnego znaczenia.

 

Przykro mi, ze Tweak/PurePC chyli sie ku upadkowi - obym sie mylił - osobicie chcialbym aby forum wrocilo na stare smieci - jednak z tego co czytam w tym temacie i w innych - na chwile obecna - jest to niemozliwe.

Nie rozumiem postawy Pana Lisowskiego - dazy do procesu cywilnego ? A moze chce zniszczyc dzielo ktorego kiedys byl wspolautorem - ciezko mi wywnioskowac z kilku oswiadczen cala prawde.

 

Jednak cala ta sytuacja jest niepokojaca - mam nadzieje ze strony tego sporu dojda do porozumienia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak cala ta sytuacja jest niepokojaca - mam nadzieje ze strony tego sporu dojda do porozumienia.

 

Pozdrawiam

Cóż, czekamy w tej chwili na kontakt. Przedstawiliśmy rozsądną jak myśle propozycje wyjścia z sytuacji, niestety nadal nie mamy odpowiedzi na nią. ZTCW to Kubie udało się wreszcie dodzwonić do Piotra i ten obiecał odpisać na maile. Trzymamy za słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja licze na jak najszybsze rozwiązanie problemu, oby wszystko skończyło się jak najlepiej ... No to czekamy na odpowiedź, ale po tym co było wczesniej możemy też się spodziewać tego że moze ich nie być/moga być za dosyć długi okres czasu...

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czekamy w tej chwili na kontakt. Przedstawiliśmy rozsądną jak myśle propozycje wyjścia z sytuacji, niestety nadal nie mamy odpowiedzi na nią. ZTCW to Kubie udało się wreszcie dodzwonić do Piotra i ten obiecał odpisać na maile. Trzymamy za słowo.

Tak, dosłownie przed sekundą z nim rozmawiałem, powiedział, że miał wczoraj ciężki dzień i postara jak najszybciej się ustosunkować do naszego maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż może w koncu dojdzie do konkretnych działań. :)

A narazie to niech dojdzie do jakiegoś konkretnego porozumienia ;)

lub tez nie...

 

@Nierealny

Zapomniałem dopisać :P

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dosłownie przed sekundą z nim rozmawiałem, powiedział, że miał wczoraj ciężki dzień i postara jak najszybciej się ustosunkować do naszego maila.

ja nie wiem czy to tak tródno znalesc te 5 min zeby odpisac na tego maila ? przeciez po tym mógł by dalej robic to co musi (zapewne przez to nie ma czasu ), niech chociaz da jakis znak, ze mu zalezy na kontytnuowaniu tego całego(w tym momencie)"syfu".

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez RadekCzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nikogo nie bronie. Ale przestancie oceniac L. Rozne ludzie maja sytuacjei problemy. Dowiemy sie wszystkiego, to wtedy bedzie mozna powiedziec, ze olal sprawe.

 

Pozdrawiam.

Owszem ale jeśli to problemy z głową wtedy już jest gorzej...

 

Jeszcze gorzej gdy problemy jednego człowieka dotykają innych ludzi.

 

A swoją drogą to jestem ciekaw swojego zachowania gdybym znał Liska osobiscie i mieszkał blisko niego ;)

 

@Lisek

 

Masz może fakturki z firmy budowlanej Twojego Ojca z odbieranej kasy z reklam?

 

A może masz też fakturki z tego co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?

 

Prawdopodobnie masz tylko paragony z fastfoodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje 4 lata olewki to inna sprawa.

Chodzi mi natomiast o wypowiedz RadekCzek.

Jednak jego postawe i zainteresowanie forum ocenimy obiektywnie wtedy kiedy on sie wypowie i przedstawi nam swoj punkt widzenia.

 

Mozemy tak na niego ejchac jeszcze przez 10 stron tego tematu ale to nie ma sensu. Mozna wypowiedziec sie pozniej po jego wypowiedzi.

 

Pozdro :)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal troche spuscic z tonu wypowiedzi...

 

Poczekajmy jak to wszystko sie skonczy skoro wiemy juz , ze sa szanse na dogadanie sie .

 

Ja wiem jedno , jesli administracja zrezygnuje z prowadzenia "pogodzonego" tweaka to ja stad rowniez wy****alam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat ma rację spuście z tonu i powstrzymajcie sie na razie od komentarzy.

 

Paranoik napisał przecież, że czeka na kontakt. Nie zachowujcie się jak byście dostali szału macicy ;]. Jak sobie pogadają to nam przedstawią sytuację. Natomiast jeżeli Lisek nie zadzwoni, to wtedy będzie temat na inną dyskusję, ale na razie wstrzymajcie sie od spekulacji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra może będą mieli mi to za złe chłopaki ale powiem.

 

W poniedziałek Lisek przewiduje otworzenie pod starym adresem ponownie forum, będzie to forum, zaraz przed padem, czyli co teraz piszę nie pojawi się na drugim forum.

 

W planie ma usunięcie na dzień dobry wszystkich moderatorów i administratorów (razem ze mną zapewne) i wprowadzić nowe rządy.

 

Bazy dobrowolnie nie chce oddać ani odsprzedać więc będzie taka jaka była wcześniej.

Tu jedna sprawa, wszystkie usprawnienia w działaniu forum są autorstwa administratorów a co za tym idzie Piotr nie może ich używać bez ich pisemnej zgody (o czym każdy wie).

Regulamin i system ostrzeżeń również jest autorstwa panującej władzy więc również tego zabrania się używać.

 

Na koniec proszę nie komentować mojej wypowiedzi ponieważ nie jest autoryzowana i nie chcę się za kogoś wypowiadać.

 

Dalsze informację będę podawał na bieżąco więc proszę nie spekulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lisek

 

Masz może fakturki z firmy budowlanej Twojego Ojca z odbieranej kasy z reklam?

 

A może masz też fakturki z tego co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?

 

Prawdopodobnie masz tylko paragony z fastfoodów...

Bardzo proszę i apeluje - nie schodźmy do parteru. Wyzywanie innych nic nie pomoże i nie ma absolutnie żadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O usuwaniu już było:

 

VII Dodatkowe postanowienia:

13. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe bedzie bardzo ciekawie jak to co pisze Romek jest prawdą 2 obozy... a skonczy sie to pewno klęską wszystkiego, czego wam ani sobie nie zycze.

zapewniam cię że tak się nie stanie :D , przetrwa purepc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O usuwaniu już było:

 

VII Dodatkowe postanowienia:

13. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego.

A kto Ci powiedzial , ze ja sie kogos bede o to prosil ? :>

 

Wystarczy , ze osoby , ktore najwiecej wniosly do bazy tweaka usuna swoje FAQ itp i z tweaka liska malo zostanie... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a nie mozna by bylo zrobic drugiego forum?? i wtedy bylby spokoj, a przeciez rozne faq'i i tematy mozna pokopiowac za zgoda ich autorow :D a z tym chyba nie bedzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba prosiłem.

 

Zapomieliście już, że można mnie zdenerwować i szybciutko pokasuje te wiadomości, które są wielkim OT.

 

Jeszcze raz proszę i chyba ostatni raz, nie wypowiadać się dalej spekulując, wszystkie obwieszczenia i informację zamieszczę najszybciej jak będę mógł.

 

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...