Skocz do zawartości
Majtas

Problem Z Touchpad'em

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Acera Aspire 5024 a co sie z tym nierozlacznie wiaze takze touchpada wymienionej wyzej firmy ;)

Moj malenki problem polega na tym ze za kazdym razem gdy odpalam kompa musze we wlasciwosciach urzadzenia zmieniac szybkosc wskaznika na taka ktora mi odpowiada (urzadznie 'nie zapamietuje' ostatniego wybranego przezemnie polozenia suwaka, ustawia go zawsze w polowie miedzy szybko a wolno i musze to zmieniac za kazdym uruchomieniem kompa co jest cholernie irytujace ;)

Nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale dodatkowo mam zainstalowane oprogramowanie i czasami uzywam myszki Logitech MediaPlay.

Moze ustawienia w sterownikach dla myszki i touchpada sie ze soba 'gryza' ? sam juz nie wiem ;)

Pewnie rozwiazanie tej zagadki jest banalne ale jakos nie moge nic na to sam zaradzic...

Aha...sterowniki do touchpada pobralem ze strony synaptics bo myslalem ze to rozwiaze moj problem ale niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem taki problem przez dluzszy czas,tylko ze z ustawieniem przewijania w myszce(skok co 5 wierszy zamaist jednego).

Sciagnij najnowsze sterowniki ze strony www.synaptics.com i zainstaluj,jesli to nie pomoze to pokombinuj z jakimis sterami to mediaplaya(czy ten problem wystepowal przed zainstaloaniem myszki ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...