Skocz do zawartości
b4rtx

Ale Dziady Z Tego Plus Gsm!

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies w polowie grudnia ubieglego roku wziolem sobie telefon na abonament :mur: . W lutym wyslalem smsa do kumpla a tu zonk! Zamiast do niego to telefon wyslal 100smsow do kolezanki do Angli!!!!!(o tej samej tresci) Myslalem ze to pewnie jakis moj blad! lecz nastepnego miesiaca w marcu stalo sie to samo tylko tyle ze wyslal 150smsow do niej. Wiec poszedlem do punktu sprzedazy i przedstawilem cala sytuacje. Powiedziano mi ze to normalne i telefon trzeba wyslac do serwisu. Zapytalem sie co z rachunkiem bo nie bede placic za te smsy bo to nie ja je wysylalem. powiedziano mi zeby napisac odwowlanie i napewno bedzie rozpatrzone. Mieli pozniej wyslac fakture korygujaca! telefon byl w serwisie 3 tygodznie, stwierdzono bledne oprogramowianie i wgrano nowe. Po miesiacu zadzownilem do bura obslugi i sie zapytalem czy moje odwolanie zostalo rozwazone! Tak lecz negatywnie! :angry: W tej chwili nie wiem co zrobic bo nie dam sie tak latwo tym zlodziejom! Dlatego pisze tego posta i prosze o jakies telefony lub adresy gdzie moge sie zwrocic o pomoc! Moze do praw konsumenta?? Czekam na wasze opinie w tej sprawie i odpowiedzi

pozdrawiam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu odwołuj się od tego, na pewno przysługuje Ci takie prawo

w jakim czasie poszły te smsy?

miałem też taki przypadek kiedyś i przyszło do mnie 70 smsów w ciągu jednej sekundy, więc to jest technicznie nie możliwe do zrobienia, przecież sieć monitoruje ruch

poprzyj to tym, że oddałeś telefon do autoryzowanego serwisu i wykryto wadę

nie chcę mi się wierzyć, że tego nie uznają

albo nieudolnie napisałeś tą reklamację, albo trafiłeś na konkretnego kretyna który to rozpatrywał

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smsy przyszly w ciagu jednej chwili! A nie moglem napisac reklamacji nieudolnie bo to mi pisali przy mnie w punkcie sprzedazy! i bylo tam uwzglednione ze telefon mial wade! bede sie jeszcze raz odwolywal a jak to nie pomoze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cza było siemensa kupić :-)

yhy

 

co do tematu... b4rtx sprobuj ich sadem postraszyc :) naszczescie zrazygnowalem rok temu z plusa.. nie raz nacialem sie juz u nich na rozne kruczki czy "nie mila" obsluge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cza było siemensa kupić :-)

 

a tak na serio, to muszą uznać tą reklamację. bo to ewidentnie nie z twojej winy było.

pozdrawiam

Tja. Siemensy też są gites. Mój Np. potrafi zadzwonić do kumpla o 7 rano jak ma zablokowaną kbd, leży spokojnie na stole i się ładuje, a mnie nie ma w domu. (autentyk sprzed dwóch tygodni).

 

b4rtx: walcz. Ja bym nie odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

no na rachunku pisze ze 50gr! a jak mi nie usznaja tej reklamacji poraz kolejny to moze gdzies dzwonic??? Moze do buira konsumentow com??

Pytanie na inteligencje: 50 groszy +22% VAT to jest ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem sie co z rachunkiem bo nie bede placic za te smsy bo to nie ja je wysylalem. powiedziano mi zeby napisac odwowlanie i napewno bedzie rozpatrzone.[ ...] Po miesiacu zadzownilem do bura obslugi i sie zapytalem czy moje odwolanie zostalo rozwazone! Tak lecz negatywnie! :angry: W tej chwili nie wiem co zrobic bo nie dam sie tak latwo tym zlodziejom! Dlatego pisze tego posta i prosze o jakies telefony lub adresy gdzie moge sie zwrocic o pomoc!

Takie odwołania to są odrzucane bez czytania. Serio.

 

Przydatne adresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi przyszla odpowiedz!! oczywiscie nie uznali i napisali ze sprawa jest zamknieta i mozna tylko sie odwolac droga sadowa!!! teraz jakie jesdt prawdopodobienstwo ze sprawe wygram (o ile wygram)??? A i jeszcze napisali ze ich telefon nie obchodzi ze byl zepsuty i te smsy to ja wyslalem bo wszystko bylo sprawdzone!! nieweim noramlnie zlodzieje!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze powtarzam, by kazdy tak jak ja,kupil tel na karte a nie na biedny abonament.Jak cos wyjdzie nie tak to nigdy im tego nie udowodnisz,a na karcie nie wydasz wiecej niz ustawa przewiduje i nie placisz smiesznych rachunkow,a promocje i tak sam sobie wybierasz :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość netkafejas

w tym kraju jest wszedzie tak samo, mam niby blokade na 0300 na stacjonarnym, a dzwonic mozna, a z bok polsatu tu juz dogadac sie jest trudno, nie mowiac o pomocy technicznej neostrady, dopiero 5-ta zaczela mi dzialac, ja tego juz mam dosc, narazie tylko orange mi nic nie podpadlo! (raz tylko pop)

 

wiec uszy do gory, wiem ze to nie pociecha, ale tu poprostu tak jest. wszystko ladnie jak sie gada w salonie, a pozniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze powtarzam, by kazdy tak jak ja,kupil tel na karte a nie na biedny abonament.Jak cos wyjdzie nie tak to nigdy im tego nie udowodnisz,a na karcie nie wydasz wiecej niz ustawa przewiduje i nie placisz smiesznych rachunkow,a promocje i tak sam sobie wybierasz :)

No oczywiscie, w przypadku gdy twoj telefon wysle 100razy tego samego smsa [a ty masz na koncie jakąs grubszą kwote] to nic nie stracisz....

jak zwykle błyszczysz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

dla mnie to chore

w sadzie wygrasz jak nic

niech mi pokaza czlowieka ktory w ciagu sekundy potrafi wyslac 50 smsow

to oczywiste ze zawinil wadliwy sprzet

szkoda ze tak ida w zaparte ale uwierz mi

zaplaca za to

krfiom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie stwierdzono uszkodzony soft. Telefon pochodzi od nich, więc to ewidentntnie plus spartolił sprawę. :| Powinni uznać reklamację... Ech jesteś już którąś osobą, którą znam i którą naciągnął plus. Jak mi się mix skończy to migruję na abonament do ERY, albo kupuję Siemensa SX1 i starter heyah. Pozdrawiam wszystkich zrobionych w konia przez Plus GSM. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

W telefonie stwierdzono uszkodzony soft. Telefon pochodzi od nich, więc to ewidentntnie plus spartolił sprawę. :| Powinni uznać reklamację... Ech jesteś już którąś osobą, którą znam i którą naciągnął plus. Jak mi się mix skończy to migruję na abonament do ERY, albo kupuję Siemensa SX1 i starter heyah. Pozdrawiam wszystkich zrobionych w konia przez Plus GSM. :)

weś mnie nie strasz

biore k750i na abonament w Plósie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

nie bierz u tych dziadow!!!!!

Rozumiem twoj zal i wscieklosc

niemniej czy mozesz przedstawic wiecej faktow swiadczacych o braku profesjonalnosci w szeregach plusiaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoj zal i wscieklosc

niemniej czy mozesz przedstawic wiecej faktow swiadczacych o braku profesjonalnosci w szeregach plusiaka?

hm.... np. u mojej znajomej po wybraniu numeru odrazu lecialy darmowe sekundy wiec jezeli zanim ktos odebral to musiala za to czekanie placic darmowkami!!! to tez chore jest! napisala do nich i usterka zostala naprawiona!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4rtx

Rozumię że się zdenerwowałeś faktem naliczenia tych sms, ale spróbuj ochłonąć i rzucić na to okiem obiektywnie. Ewidentnie nie jest to twoja wina lecz aparatu. Ale nie jest to też wina Plusa, że twój aparat był uszkodzony. Została zrealizowana usługa w liczbie 50szt i za tyle ci policzono- wszystko zgodnie z prawem i uczciwie. To że telefon był sprzedany w salonie Plusa to niczego nie zmienia bo telefon produkowany jest przez firmę Nokia (skąd inąd bardzo dobrą), a nie przez firmę Plus i nie oczekuj że Plus wezmie za jego awarię odpowiedzialność.

Rozwiązanie tej sprawy jest niestety takie:

1- Plus wykazuje się DOBRĄ WOLĄ i w trosce o dobre imię firmy i zadowolenie klienta uznaje twoją reklamację. Podkreslam że NIE musi tego robić tylko wykazuje się dobrą wolą,

 

albo

2- Płacisz Plusowi za 50 sms i zwracasz się z prośbą do Nokia Polska o zwrot pieniędzy które musiałeś zapłacić za 49 sms, które wysłał ich uszkodzony aparat. Jeżeli odmówią- wzywasz ich przed sąd.

 

To tyle z mojej strony. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...