Skocz do zawartości
Kazio5

Gangi W Usa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

To z ta babka to masakra ;/ tacy silni, ich 100 ona jedna.

 

A ten film co sie strzelali hm... nie no on jest prawdziwy? Na bank? Bo cos mi sie wierzyc nie chce... ale jesli tak to nie wiem co mam mowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z ta babka to masakra ;/ tacy silni, ich 100 ona jedna.

 

A ten film co sie strzelali hm... nie no on jest prawdziwy? Na bank? Bo cos mi sie wierzyc nie chce... ale jesli tak to nie wiem co mam mowic.

w usa to sie nazywa drive by shooting

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Drive-by_shooting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc czarnych jest tam taka sama - nie chce im sie pracowac. Wola zyc na zasilkach, kombinujac, palac marihuane i gzic sie jak kroliki. Do tego dochodzi przemoc. Powiem Wam szczerze, ze nie bylem tak zle ustosunkowany do czarnych do czasu kiedy nie wyjechalem na zachod i nie przekonalem sie na wlasne oczy jak to naprawde wyglada. Dla mnie czarni to w wiekszosci bezmozgie zwierzaki. Chociaz z drugiej strony mialem wsrod nich kilku znajomych, ktorzy mieli cos wiecej miedzy uszami niz tylko grzebien w wywoskowanych wlosach... :>

Edytowane przez johar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj u mnie ok godziny 21:30 paru kolesi z pobliskich miejscowości zatrzymało na drodze minibus, a gdy kierowca wysiadł to go skopali tak że potem wsiąść z powrotem już poprostu nie mógł. :zonk: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Tam na poważnie takie akcje się odwala ? :blink: Przecież się we łbie nie mieści, myślałem, że takie rzeczy to tylko na filmach. Co tam patrolów nie ma, czy może się boją?

 

Polska bo polska, ale przynajmniej można w miarę bezpiecznie wrócić wieczorem do domu, i nie dostanie się wp*** za kolor skóry...

 

Brak słów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Tam na poważnie takie akcje się odwala ? :blink: Przecież się we łbie nie mieści, myślałem, że takie rzeczy to tylko na filmach. Co tam patrolów nie ma, czy może się boją?

 

Polska bo polska, ale przynajmniej można w miarę bezpiecznie wrócić wieczorem do domu, i nie dostanie się wp*** za kolor skóry...

 

Brak słów ...

Chyba u Ciebie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem powiedzieć :)...chociaż akurat u mnie to całkowicie bezpiecznie mogę przejść całe miasto i o 3 w nocy...(małe miasteczko rulez :) )...

 

ale ogólnie u nas nie kończy się to tak jak na przedstawionych filmach :|...

 

chociaż za kilka lat kto wie co się będzie i u nas działo...tak bardzo lubimy wzorować się na zachodzi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangi sa odpowiedzia na okres dojrzewania i potrzeby asymilacji z grupą.. jako ze kiedyś młodzi ludzie mieli coś co sie nazywa centralna jednostka obliczeniowa zwana mózg - to najczesciej łączyli się z pobude ideologicznych. Tworzyli np gang zwany "awangarda krakowską" - o którym teraz uczycie sie na polskim... obrazali starszych obrazami - które teraz ogladacie w galeriach.. szokowali muzyką i wierszem - co teraz jest na zajęciach z postmodernizmu..

 

Niestety to bylo wczoraj.. dziś gangi zaklada sie po to by połaczyć ludzi z jednego osiedla.. lubiacych ten sam kolor czapeczek lub kochających sie z ta samą dziewczyną...

Jedyną wspólna cechą jaka ich wszystkich łaczy to BEZMUZGOWIE totalne..

 

W gangach najwiecej jest latynosów i murzynów - to sa fakty.. nie trzeba byc rasistą by tak stwierdzic - powiem inaczej - to wlasnie dzieki rasistom i ok 3 wiekom selekcji naturalnej niewolników - powstalo społeczeństwo murzyno-latynosów - które jest zamkniete w niewidzialnej klatce własnego umysłu...

cos takiego jak jedna wielka rodzina dysfunkcyjna...

i oczywiscie to wszystko odbywa sie w kraju który walczy o demokracje na swiecie - i jest pokazywany jak wzór demokracji na swiecie...

 

Oczywiscie polscy młodzi ludzie tez sa zafascynowani ta demokracją..

Bo co tam.. gdy u nas budowano pierwszy uniwerek w europie, czy gdy przyjeto zydów .. ...ale co ja gadam.. marudze jak na polonistyce nie;)

wiec co... gramy w zielone...

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gangów nigga'ersów to oni wogle nie mają szacunku do zycia, za jakąś pirdułe Cię zastrzelą

 

...

W gangach najwiecej jest latynosów i murzynów - to sa fakty.. nie trzeba byc rasistą by tak stwierdzic - powiem inaczej - to wlasnie dzieki rasistom i ok 3 wiekom selekcji naturalnej niewolników - powstalo społeczeństwo murzyno-latynosów - które jest zamkniete w niewidzialnej klatce własnego umysłu...

cos takiego jak jedna wielka rodzina dysfunkcyjna...

i oczywiscie to wszystko odbywa sie w kraju który walczy o demokracje na swiecie - i jest pokazywany jak wzór demokracji na swiecie...

...

 

masz racje moze i to przez rasizm ale dobre 35lat (jak nie więcej) rasizm do czarnych jest raczej zadko spotykany, zato oni (ci z gangów) ciągle żywią niechęć do bialych i nie umia sobie uświadomić (czy tez nie chcą) ze podzialy społeczeństwa to juz przeszlość

 

...

Oczywiscie polscy młodzi ludzie tez sa zafascynowani ta demokracją..

Bo co tam.. gdy u nas budowano pierwszy uniwerek w europie, czy gdy przyjeto zydów .. ...ale co ja gadam.. marudze jak na polonistyce nie;)

wiec co... gramy w zielone...

 

moze i tak ale w europie nikt z jakichs blachostek nie zacznie strzelać

Edytowane przez TOMAHAWK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robia dokladnie to co polacy w polityce..

gdy prze iles pokleń nie masz NIC do powiedzenia - to jak odzyskujesz wolnośc wcale nie stajesz sie wolnym czlowiekiem.. wybic amotywkę z umysluosoby która nie mogla decydowac sama za siebie wcale nie polega tylko na powiedzeniu - idz - jestes wolny...

W szkole mozna bylo na ten temat porozmawaic gdyby się wyłaczyło mtv i przeczytało nowelkę "rozdziobią nas kruki i wrony"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robia dokladnie to co polacy w polityce..

gdy prze iles pokleń nie masz NIC do powiedzenia - to jak odzyskujesz wolnośc wcale nie stajesz sie wolnym czlowiekiem.. wybic amotywkę z umysluosoby która nie mogla decydowac sama za siebie wcale nie polega tylko na powiedzeniu - idz - jestes wolny...

W szkole mozna bylo na ten temat porozmawaic gdyby się wyłaczyło mtv i przeczytało nowelkę "rozdziobią nas kruki i wrony"...

 

 

 

dostali wolność 100 lat temu, niektórzy z tych 3-4 pokoleń jakoś się dostosowało: mają prace, rodzinę itd. są normalnie a reszta jest w gangach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sklep "nie dla idiotow" w sposob satyryczny przedstawil polski narod, to wielkie halo... ale po 'kolorowych' jak widac mozna ostro jechac piszac przy tym zupelne bzdury.

 

Nie ma rasizmu, 'czarni' chca byc zli, podzial spoleczenstwa nie istnieje...

 

Dla mnie czarni to w wiekszosci bezmozgie zwierzaki.

Jak mozna byc tak ograniczonym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie takie bzdury ze to przechodzi ludzkie pojecie , w kazdym spoleczenstwie sa przestepcy , dobrzy obywatele itp , nie wiem jak mozecie segregowac nacje na grupy itp , idac waszym tokiem rozumowania to polacy to zlodzieje , rosjanie to menele a niemcy to nazisci a czarni to przestepcy tylko szkoda ze druga co do wielkosci rasa w wiezieniach usa po czarnych sa biali :lol2:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie takie bzdury ze to przechodzi ludzkie pojecie , w kazdym spoleczenstwie sa przestepcy , dobrzy obywatele itp , nie wiem jak mozecie segregowac nacje na grupy itp , idac waszym tokiem rozumowania to polacy to zlodzieje , rosjanie to menele a niemcy to nazisci a czarni to przestepcy tylko szkoda ze druga co do wielkosci rasa w wiezieniach usa po czarnych sa biali :lol2:

no ok niech ci bedzie, czarni yy tzn afroamerykanie z USA sa jak zwierzaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio5, przez kilka lat mieszkalem w mineoli na long island, obecnie mieszkam w copiague (polskawa dzielnica z dzielnicami gdzie sa biali, hiszpanie i czarni). w mineoli sami biali chodzili do high school i zero problemow bylo. teraz jak jestem senior w hs, obecnie w copiague ('mix' okolo 1/3 biali, 1/3 hiszpanie oraz 1/3 czarni) to czesto mozna uslyszec o bojkach po szkole. jak sie nie myle dwa razy dzgneli nozem w szkole (murzyny miiedzy soba) oraz jedna w wiezeniu jest za narkortyki. swego czasu znalem kolesa ktory mieszkal w los angeles i mowil ze w szkole musisz koniecznie byc w gangu, albo bedzies 'kotem' dla wszystkich. widzocznie wszystko zalezy gdzie mieszkasz.. na przyklad u nas na long island jest kilka dzielnic czarnych ze jakbys sam sie tam przeszedl w srodku nocy to w ambulansie bys wracal.

 

aha Kazio5, twoj podpis: "Mieszkam w Chicago 18 lat. Przyjechalem jak mialem 5. Nie pisze za dobrze po Polsku. Od tego czasu bylem w Polsce 1 raz 6 lat temu. W USA wszyscy maja Polske w tylku." Zamiast Polske powinno byc: reszte swiata.

 

 

 

 

tylko szkoda ze druga co do wielkosci rasa w wiezieniach usa po czarnych sa biali :lol2:

a co mieli byc azjaci? jeden na trzech murzynow byl w wiezeniu/areszcie pomiedzy 20 i 29 rokiem zycia. teraz sobie porownaj ile jest bialych a ile jest czarnych ludzi w usa.

 

a moze jak juz mowicie african american na czarnych to na bialych zaczniecie mowic caucasian. paranoja. u mnie w szkole nawet nauczyciele mowia black.

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie takie bzdury ze to przechodzi ludzkie pojecie , w kazdym spoleczenstwie sa przestepcy , dobrzy obywatele itp , nie wiem jak mozecie segregowac nacje na grupy itp , idac waszym tokiem rozumowania to polacy to zlodzieje , rosjanie to menele a niemcy to nazisci a czarni to przestepcy tylko szkoda ze druga co do wielkosci rasa w wiezieniach usa po czarnych sa biali :lol2:

 

tylko ze 73 procent ludzi w usa to biali a 11 procent to czarni

 

meksyki sa wliczoni z bialymi choc ich jest bardzo durzo w wiezieniach wiecej nisz bialych

 

Kazio5, przez kilka lat mieszkalem w mineoli na long island, obecnie mieszkam w copiague (polskawa dzielnica z dzielnicami gdzie sa biali, hiszpanie i czarni). w mineoli sami biali chodzili do high school i zero problemow bylo. teraz jak jestem senior w hs, obecnie w copiague ('mix' okolo 1/3 biali, 1/3 hiszpanie oraz 1/3 czarni) to czesto mozna uslyszec o bojkach po szkole. jak sie nie myle dwa razy dzgneli nozem w szkole (murzyny miiedzy soba) oraz jedna w wiezeniu jest za narkortyki. swego czasu znalem kolesa ktory mieszkal w los angeles i mowil ze w szkole musisz koniecznie byc w gangu, albo bedzies 'kotem' dla wszystkich. widzocznie wszystko zalezy gdzie mieszkasz.. na przyklad u nas na long island jest kilka dzielnic czarnych ze jakbys sam sie tam przeszedl w srodku nocy to w ambulansie bys wracal.

 

aha Kazio5, twoj podpis: "Mieszkam w Chicago 18 lat. Przyjechalem jak mialem 5. Nie pisze za dobrze po Polsku. Od tego czasu bylem w Polsce 1 raz 6 lat temu. W USA wszyscy maja Polske w tylku." Zamiast Polske powinno byc: reszte swiata.

a co mieli byc azjaci? jeden na trzech murzynow byl w wiezeniu/areszcie pomiedzy 20 i 29 rokiem zycia. teraz sobie porownaj ile jest bialych a ile jest czarnych ludzi w usa.

 

a moze jak juz mowicie african american na czarnych to na bialych zaczniecie mowic caucasian. paranoja. u mnie w szkole nawet nauczyciele mowia black.

aziatow jest bardzo malo w wiezieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyzej napisal ze wolnosc otrzymali 100 lat temu..

tak wolniosc na papierku... mówisz tak jakby rasizm przestal istniec z chwila podpisania deklaracji równosci w USA..

Ani przesladowcy ani ofiary tak szybko sie nie zmieniają... sto lat to 5 pokoleń.. zauwaz ze u nas mineło tyle samopokolen od czasów jak zydami sie zajeli Niemcy.. a i tak w polsce wciaz ludzie mają wizerunek zyda hoksztaplera - hoc nawet nie ma tych biednych zydów tutaj..

A tam ludzie wciaz sie zcieraja ze sobą..

Rasism to starszna horoba społeczna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyzej napisal ze wolnosc otrzymali 100 lat temu..

tak wolniosc na papierku... mówisz tak jakby rasizm przestal istniec z chwila podpisania deklaracji równosci w USA..

Ani przesladowcy ani ofiary tak szybko sie nie zmieniają... sto lat to 5 pokoleń.. zauwaz ze u nas mineło tyle samopokolen od czasów jak zydami sie zajeli Niemcy.. a i tak w polsce wciaz ludzie mają wizerunek zyda hoksztaplera - hoc nawet nie ma tych biednych zydów tutaj..

A tam ludzie wciaz sie zcieraja ze sobą..

Rasism to starszna horoba społeczna..

fakt jest ze murzyni maja durzo mniejszy iq. najgorzej sie ucza. najwiecej przestepstw, meksyki niedaleko za nimi. choc usa wydaje milliardy co rok aby to wyrownac

 

murzyny meksyki maja darmowe szkoly. affirmative action << sprawdz co to jest

 

oni sa tylko dobrzi w sportie i muzyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze Meksykanie sa jeszcze gorsi.. brak mi slow na to.. Czy polijca wogle jezdi w takich dzielnicach czy sie boja.. Ja bym te kobiety ,ktore ja bily bez litosci wieszal na drzewie jedna kolo drugiej.. to sie w pale nie miesci zeby tlum ludzi linczowal kobiete i nikt nie interweniowal... czy ci ludzie nie maja mozgu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze Meksykanie sa jeszcze gorsi.. brak mi slow na to.. Czy polijca wogle jezdi w takich dzielnicach czy sie boja.. Ja bym te kobiety ,ktore ja bily bez litosci wieszal na drzewie jedna kolo drugiej.. to sie w pale nie miesci zeby tlum ludzi linczowal kobiete i nikt nie interweniowal... czy ci ludzie nie maja mozgu....

 

policjanty sie boja. ale jak tam pracuja to maja 130,000 na rok i emeryture jak przerzyja do 35 roku zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o trafiłem tu przypadkiem, widze że jesteście w szoku ale taka jest prawda o bambusach, zapewniam was że nie chcielbyscie mieć za sąsiadów czarnuchów (nie jest to określenie rasistowskie bo oni sami tak do siebie mówią), ni chcą sie uczyć, pracować, wolą kraść, żyć z zasiłku, handlu narkotykami i kradzieży, i nie piszcie mi ze są pokrzywdzeni przez los bo w stanach mają wieksze szanse, jak u nas większość młodych ludzim, musza miec nad soba białego pana który nimi dowodzi i pilnuje zeby sie nie powybijali (np. jak w Rwandzie, czy Somali), wiem ze teraz moda na hip hop i tacy s[ciach!]esyny jak snoop dog, 50cent i inni są w modzie, ale dla mnie to zwykli przestępcy którzy zajmowli sie handlem narkotykami, stręczycielstwem, kradzieżami a nawet zamieszani byli w morderstwa (snoop dog napewno), nie dziwe się że organizacje pokroju WHITE KLAN walczą z ta swołoczą i staraja sie utrzymac ich w strachu (czarny który ma za duzo swobody jest niebezpieczny), ja tez z kolegami w mieści staramy sie utrzymać porządek i nigdy nie dopuscimy aby zaległo sie w okolicy to menelstwo, nie sobie żyja w Afryce niech zdychają od chorób wenerycznych, siedza przed chata z krowiego łajna i popiją bimber, byle jak najdalej odemnie i mojej rodziny, to samo tyczy sie krajów muzułmańskich, kto tam był na wakacjach chociażby ten wie że kalecy sa wyszydzani a życie ludzkie warte mniej niż barana, jedynie dobre kebaby robią

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...