Skocz do zawartości
Qba100

Konfiguracja D-link Dl-604

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem z moim routerem dlink dl-604. Cały dzień próbowałem go ustawić aby można było wejść do internetu ale nie dałem rady. Proszę Was a właściwie błagam napiszcie jak ustawić te adresy i gdzie (w tej przegladarce d-linka oraz na karcie sieciowej). Mam stały adres IP nr: 62.111.147.166. Łacze za pomocą bramy o adresie 62.111.147.161. a maska podscieci to 255.255.255.224. Próbowałem juz wielu kombinacji z tym i numerami łącznie z automatycznym przydzielaniem adresu IP ale to nie dało rezultatu. Wersja firmware urządzenia to 3.14. Bardzo proszę Was o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj rulez [;

 

Mam router taki sam jak kolega #1 tylko pytanie jest wogole z innej beczki. Problem jest w tym ze zakupielm to cacko xD ale wogole nie wiem jak to podlaczyc zeby rozdzielic sygnal Neo+ na dwa kompy. Kabel ethernet jest nieco wiekszy [RJ45] od normalnego kabla telefonicznego [RJ11] a jakos musze sie podlaczyc do sieci, wiec co w z wiazku z tym ? Sa moze jakies przejscoiwki z RJ45 na RJ11.

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można bo musisz mieć modem aby odbierał sygnał.

To tak jakbyś chciał podłączyć kabel RJ-45 bez karty sieciowej. Rozumiesz?

Albo sprzedaj tego D-Linka i kup router razem z modemem albo dokup modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha teraz rozumiem.. hmm ile taki sam modem i jaki najlepiej zakupic [nieoplaca mi sie sprzedawac tego routera]

 

edit:

Jednak chyba bede musial sprzedac...przegladalem allegro i nie ma zadnego taniego modemu...

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...