Skocz do zawartości
kanathea

Czym Zmyc Irytujace Napisy Producenta Z Wezy Igielitowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mnie nurtuje to pytanie - widzac co zmywacz robi z plexa

Przetestowalem na odcietym kawalku weza a rezultat byl taki

- przy energicznym przeciagniu szmatki ze zmywaczem przez waz, ustrojstwo zmatowialo

- przy delikatnym czyszczeniu wacikiem do uszu nasiaknietym zmywaczem napisy ladnie schodza, ale pozostaje cien po napisach - tak jakby dwu warstowy napis, pol-przezroczysty no i ten zmyty czarny.

 

Moglby ktos przedstawic inne skuteczne metody zmywania tandetnych literek? przeciez nie bede wycinal kawalkow wez pomiedzy napisami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

może pujdzie sposobem którym ja rdze usuwam a mianowicie biore szmatke i smaruje element olejem silnikowym potem szmatką zanużoną uprzednio w ów oleju maczam w piachu jak sie przylepi to tre dany element i po jakimś czasie schodzi - piasek ściera olej minimalizuje zniszczenia ... A jak nie pomoże to próbuj koli i foli aluminiowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmywacz do paznokci !!!

Ja kiedys probowalem - i nic :wink:

"weze do oleju" jak byly tak pozostaly... Lepiej imo ulozyc tak zeby napisy sie nie eksponowaly zanadto. Zreszta no jakby miec napis "tygon" to juz chyba malo kto by sie zdecydowal na zmywanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pujdzie sposobem którym ja rdze usuwam a mianowicie biore szmatke i smaruje element olejem silnikowym potem szmatką zanużoną uprzednio w ów oleju maczam w piachu jak sie przylepi to tre dany element i po jakimś czasie schodzi - piasek ściera olej minimalizuje zniszczenia ... A jak nie pomoże to próbuj koli i foli aluminiowej ;)

piaskiem to troche zarysuje, a chce zeby byly gladkie jak pupa niemowlaka

 

 

zmywacz do paznokci !!!

albo matowieja, albo zostaja slady po napisach - jak napisalem wyzej

 

Ja kiedys probowalem - i nic :wink:

"weze do oleju" jak byly tak pozostaly... Lepiej imo ulozyc tak zeby napisy sie nie eksponowaly zanadto. Zreszta no jakby miec napis "tygon" to juz chyba malo kto by sie zdecydowal na zmywanie :)

to w przypadku ludzi posiadajacych firmowe weze ;> ja mam jakies noname (bo akurat cellfastow w obi nie bylo)

 

Co wam przeszkadza w napisach? Mnie się nawet podobają ;)

 

http://img100.imageshack.us/my.php?image=14ep2.jpg

Jak wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

WEiem że usuwałem kamien roztworem z kwasu azotowego ... Więc brałem litr klwau azotowego 27% +10 litrów wody i mieszałem i wszystko schodziło tylko zakładaj rękawiczki jak bedziesz mył b parzy ... Spróbuj tylko dobierz proporcje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...