Skocz do zawartości
Poyep

Co Lepsze Radeon9500@9700 Czy Geforce 6600?

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy może to sobie nazwać po swojemu. Jeden powie optymalizacja, drugi inaczej i tyle. Fakt jest taki że GF radzi sobie lepiej z Doomem od Ati. D3 wykorzystuje Ultra-Shadow dlatego Ati jest słabsze. Natomiast w FarCry raczej Radosław będzie sobie lepiej radził niż GF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Proponuje fanatyką ATI iść się pomodlić za ich marka :wink:

Dobrego ATI teraz znaleść to też mały problem. 9700 nie jest zły ale technologicznie jest gorszy od 6600 a nie nadrabia tego rewelacyjnie wydajnością :wink:

Spójrzcie prawdzie w oczy o ile umiecie je otworzyć ati 9700 jest już dziadkiem :wink:

Co do optymalizacji pod NV to nawet jeżeli NV optymalizuje to to jest tylko dodatkowy plus a nie wada :wink:

 

Zresztą ja moge gadać wy i tak za ATI wskoczycie w ogień :wink:

 

Ja dam jeszcze linka http://egielda.com.pl/?str=art&id=450-all

Test 6600 vs 9800 hmm wiesz co zastanów się czy nie lepiej przesiąść się już na coś lepszego może jakiś 6600GT od MSI w cenie 470 zł?

 

A co do FC to ja słyszałem że był optymalizowany pod ATI ooo ja aaaa to sieee nie liczzyyy bo ATI maczało palce no straszna rzecz ;]

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mi tutaj dajesz :blink: Rozumiesz roznice pomiedzy rekomendowany sprzet ,a optymalizacja pod karty danej firmy? Widze ,ze dla Ciebie to wszystko jedno jak tak to nie mamy o czym rozmawiac ,bo masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego :lol2: pozdro i papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie a Ty twierdzisz ze za ten napis Nvidiz nic nie dala ?

 

ehhh czlowieku pomysl troche , bo naprawde nie trzeba byc geniuszem zeby wydumac ze gry to jest najlepsza dzwignia rynku k graficznych ...

 

ehh polecam podtsawowy kurs ekonomi :|

 

 

zeby nie bylo to nie jestem zwolennikiem ATI ( nigdy w mojej bydzie jeszcze takowego produktu nie bylo )

 

no i nie wspomne ze ATI wkladalo paluchy w H-L 2 ( albo B-f 2 ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz podstawowe pojecia ,zaplacic za optymalizacje gry pod dane uklady i zaplacic aby producent mowil na prawo i lewo ,ze dane uklady sa stworzone do danej gry :) Roznica jest znaczaca ,a o ekonomi nie musisz mi mowic ,bo costam wiem o rynku IT :wink:

 

Tak dla jasnosci (glownie zeby Cie uspokoic) nie napisalem ze nV nic nie zaplacila Carmac'owi ,zaplacila ale nie zeby specjalnie dla nich zoptymalizowal kod gry!!! Jasniej nie moge :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie już spokój bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi, to tak jakby rozmawiać o optymalizacji polskich dróg pod samochody terenowe a niemieckich pod sportowe. I jedna i druga firma macza palce w grach i tu nie ma się co z tym kryć, chociaż nv jest częściej spotykana i to juz od jakiegoś czasu. wystarczy włączyć coś starszego, np UT2k3 i na samym wejściu widać logo nV a z nowszych np. Tomb Raider Legend i też naszym oczom ukaże się zielone kółeczko. Doom 3 chodzi lepiej na nV bo oni rozwijają OpenGl a Ati sobie go po prostu olało dlatego w pojedynku kart o podobnych osiągach ATI vs. nV ten drugi wyjdzie zwycięsko. żeby porównywać która lepsza, a która gorsza to trzebaby było przetestować kilka niezależnych gier, bez żadnych cudów (czyt. reklam producentów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle mylisz pojecia odsylam Cie do mojego poprzedniego posta :? pozdro

 

Stawiam 2 jajka wielkanocne że właśnie tak było: mod cyt: "zaplacila Carmac'owi ...zeby specjalnie dla nich zoptymalizowal kod gry" .... a ATI to samo zrobiła z Valve.

Ciagle prosze o jakies konkrety ,ale chyba sie nie doczekam :? Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no chemiczny_ali roxujesz, ale masz racje ten znaczek tak tylko jest wsadzony zeby ladnie wygladal w doomie 4 wrzuca jeszcze znaczek pumy adidasa i platkow chocapic bo tez sobie fajnie wyglada. LOOOOOOL tyle mam co do tego pana. A co do grafy to obie grafy bez oc beda mialy podobna wydajnosc (9700 i 6600) z tym ze w starszych gierach gdzie wazna byla magistrala to radek wyprzedzi giefa a w nowszych gdzie praktycznie bez ps3 sie nie obejdzie to radek dostanie po [gluteus maximus]. co do oc to fakt trzeba dorwac 6600 z dobrej serii (dlugo juz sa na rynku wiec ciezko bedzie) zeby go wykrecic zeby zjadl 9800pro po oc. imho albo 6600 z dobrej serii kup (musialbys miec znajomosci w sklepie) albo 6600gt lub cos lepszego. imho2 doloz troszke kasiory i kup sobie 6800 gt (dluzej na tym pograsz)

 

 

masz chemuś bo widze ze niedowiarek jestes

http://www.nzone.com/object/nzone_doom3_home.html

 

"NVIDIA is pleased to announce that id Software recommends the GeForce FX family of graphics processing units for DOOM 3. The rich feature set and programmability of GeForce FX GPUs enable the gripping world of DOOM 3 to come to life with real-time dynamic lighting and shadow, while raw horsepower delivers non-stop multi-player action at lightning-fast frame rates. Look for this sticker on video cards equipped with a GeForce FX GPU, and witness the mind-blowing detail of the DOOM 3 experience - the way it's meant to be played."

Edytowane przez MrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nastepny :blink: Widze ze jestes tu nowy wiec prosze nie wyjezdzaj z tekstami "roxujesz" ,bo na razie cytujesz tego samego linka ktorego podal Kyle ,nie martw sie czytac potrafie :lol2:

Widze ze dolaczaja "zabobonni fachmani" i robi sie ciekawie :lol: Gdybys wiedzial cos wiecej niz to ze "doom jest optymalizowany pod nV ,a hl2 pod Ati" to moglbys powiedziec cos ciekawego ,a tak powtarzasz stereotypy wyczytane z jakis gazet lub podsluchane u kogos i nakrecasz kolejnych "fachmanow" :lol2: Na razie lamo :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile to daje? Tyle co nic karty nV dostaja wiekszego kopa w srodowisku OpenGL i taka to optymalizacja :) Ten Us to marketingowy belkot ktory na niewiele sie zdaje ,ale nV zaplacila za to aby Carmack powiedzial ze to jest gut i dzieki temu mamy wielkiego kopa... Sprawa rozchodzi sie TYLKO i wylacznie o OpenGL ,aby nie byc goloslownym to Riddick ,Q4 ,PF ,Serious Sam2 to wszystko gry optymalizowane pod nV tak? Czy tylko wykorzystujace biblioteki OpenGL z ktorymi to Ati ma problemy? :-| pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boze czlowieku ile ty masz lat. zarejestrowalem 2 miesiace po tobie tylko i wylacznie z powodu ze musialem napisac posta a wiec jestem spooooro dluzej na tym forum niz ty a to ze sie nie udzielam to nei znacyz ze jestem nowy. btw no widze ze ty tu lamisz ob nie znasz prostych zasad marketingu i w zasadzie jedno male slowo (np nvidia) wymienione w reklamie gry moze oznaczac juz optymalizacje. Gra jest ewidetnie optymalizowana pod karty nvidii wystarczy spojzec na riddicka ktory na dzien dobry byl mylony z engine d3 i rowniez mocno wykorzystuje technike ultra shadow i ebm (ktory byl podstaw okraglosci postac) a jednak grafy nvidii dostaja po [gluteus maximus]. Btw czytac jak widac potrafisz ale nie ze zrozumieniem (i jestem swiecie przekonany ze siedze dluzej w kompach niz ci sie wydaje :]

) :mur: (i imho nie masz wiecej niz 17 lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ,a nawet bardzo :D Jest to moj ostatni post ,bo juz nie chce mi sie pisac rzeczy oczywistych :? Co do wieku nie skomentuje tego ,bo szkoda klawiatury :-| Juz nie chce mi sie pisac ,bo czuje ze widzisz wszedzie spisek ,ze to ta gra jest optymalizowana pod tego producenta ,bo on za to zaplacil :lol: Jasne. Prosze o jedno przejzyj testy i zobacz jak sobie radza karty nV w srodowisku OpenGL. Oczywiscie dojdziesz do wnioskow ze nV wszystkich kupila i kazala im wykorzystac US i dlatego karty tego producenta tak dobrze sobie radza :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah no to tak jak mowilem przejzyj pan sobie testy riddicka bo z tego co ja widzialem nv dostaje po [gluteus maximus] :] nie mam pytan do ciebie akurat hl2 i d3 byly oficjalnie zapowiadane jako optymalizowane pod dane platformy graficzne, wiec ja nie rozumie ciebie wogole. I jeszcze sie klocisz zamiast pomyslec logicznie. Albo nie mysl i nie psiz nic (bo szkoda klawiatury) tak bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...akurat hl2 i d3 byly oficjalnie zapowiadane jako optymalizowane pod dane platformy graficzne...

Nice :mrgreen: pozdro

 

EDIT

A co do Riddicka to jakie testy przegladales ,ze nV dostaje po [gluteus maximus] :lol2:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=298-16

http://www.firingsquad.com/hardware/chroni...mance/page3.asp

http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...7900gtx_10.html

http://techreport.com/reviews/2005q3/7800g...ro/index.x?pg=8

http://techreport.com/reviews/2005q4/radeo...00/index.x?pg=9

 

Pomysly mi sie skonczyly :D dobranoc

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon R3xx nie posiada technologii ultra shadow przez co traci wiele względem GF 6600 podczas generowania cieni.

 

GF 6600 ma wolną pamięć przez co jest wolniejszy od radeona podczas renderingu z AA ( np.x4 ) i AF ( np. x 16 ).

 

Jeśli ktoś nie planuje OC karty i godzi się na Dooma 3 i inne gry na podobnym engine ( chronicles of riddick ) bez cieni , zależy mu na AA i AF to radeon 9500@9700 jest szybszą kartą . Radeon będzie miał ponadto przewagę w Battlefield 2 i Half Life 2 i podobnych nie OpenGL zwłaszcza z AA i AF.

 

Jeśli nie zależy kupującemu na AA i AF i chce mieć zaawansowane cienie w grach Doom3 i podobnych na OpenGL, ponadto jest zdecydowany od początku na max OC lepszą kartą będzie raczej GF 6600. Za GF 6600 przemawia jeszcze dłuższa gw. i PS3 który czasem , w przyszłości może być bardziej przydatny.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon R3xx nie posiada technologii ultra shadow przez co traci wiele względem GF 6600 podczas generowania cieni.

 

GF 6600 ma wolną pamięć przez co jest wolniejszy od radeona podczas renderingu z AA ( np.x4 ) i AF ( np. x 16 ).

 

Jeśli ktoś nie planuje OC karty i godzi się na Dooma 3 i inne gry na podobnym engine ( chronicles of riddick ) bez cieni , zależy mu na AA i AF to radeon 9500@9700 jest szybszą kartą . Radeon będzie miał ponadto przewagę w Battlefield 2 i Half Life 2 i podobnych nie OpenGL zwłaszcza z AA i AF.

 

Jeśli nie zależy kupującemu na AA i AF i chce mieć zaawansowane cienie w grach Doom3 i podobnych na OpenGL, ponadto jest zdecydowany od początku na max OC lepszą kartą będzie raczej GF 6600. Za GF 6600 przemawia jeszcze dłuższa gw. i PS3 który czasem , w przyszłości może być bardziej przydatny.

Amen :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysg4, JestemNoobem, chemiczny_ali

 

I wy twierdzicie, że tu fanatycy ATI się wypowiadają?

To właśnie Wy macie klapki na oczach i nie dopuszczanie do siebie myśli że ATI mogła wypuścić coś mocniejszego od nVidia, tak się składa że najmocniejszą karta na rynku jest obecnie X1900XTX, oczywiście do czasu aż nVidia nie wyda jakiegoś nowego potwora ( 7900GTX nie udało się pokonać ATI, a zapowiadało się ciekawie), a potem znowu ATI stworzy coś nowego i będzie na szczycie przez jakiś czas. To się nazywa konkurencja. KONKURENCJA JEST DOBRA.

 

Pewnie teraz ja zostanę wyzwany od fanatyków i odesłany aby się modlić za ATI, dlatego pragnę nadmienić że następną kartą jaką zakupię będzie za pewne 6600GE (najlepszy stosunek wydajność/cena B) )

 

ATI miało problemy z OpenGL ale to juz nieaktualne bo wyszły różne fixy dla sterów i jest OK, więc chybiony argument.

 

A co do wyboru pomiędzy 9700 a 6600 to jednak brałbym 6600, ale nie nonamowego, a najlepiej dobierać parę złotych do GE.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz samm-ur nigdzie nie napisalem kto produkuje wydajniejsze karty ,a Ty mi mowisz o klapkach na oczach :? Mowisz ze Ati mialo problemy z OpenGL...mialo to pokaz mi ze sobie porazdilo ,bo na razie jestes co najmniej malo wiarygodny zeby nie powiedziec wiecej...

Ati radzi sobie w tym srodowisku... http://www.firingsquad.com/hardware/bfg_ge...view/page10.asp ja tutaj widze jakas kompletna zenade ,moze Ty widzisz cos innego :D Co do jednego masz racje r580 jest lepsza propozycja od g71 ,chociaz i jedna i druga propozycja ma swoich zwolennikow ,ja bralbym r580 :) Tak wiec milo by bylo jak juz ktos zabiera glos to zeby poparl swoje tezy jakimis dowodami :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze Ati mialo problemy z OpenGL...mialo to pokaz mi ze sobie porazdilo ,bo na razie jestes co najmniej malo wiarygodny zeby nie powiedziec wiecej...

http://www.dzikie.net/index.php?news=3603

Pierwszy z brzega link. Mam nadzieję że wystarczy.

 

A co do klapek na oczach to takie właśnie odniosłem wrażenie, jeśli mylne to przepraszam.

Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

@Krzysg4, JestemNoobem, chemiczny_ali

 

I wy twierdzicie, że tu fanatycy ATI się wypowiadają?

To właśnie Wy macie klapki na oczach i nie dopuszczanie do siebie myśli że ATI mogła wypuścić coś mocniejszego od nVidia, tak się składa że najmocniejszą karta na rynku jest obecnie X1900XTX, oczywiście do czasu aż nVidia nie wyda jakiegoś nowego potwora ( 7900GTX nie udało się pokonać ATI, a zapowiadało się ciekawie), a potem znowu ATI stworzy coś nowego i będzie na szczycie przez jakiś czas. To się nazywa konkurencja. KONKURENCJA JEST DOBRA.

 

Pewnie teraz ja zostanę wyzwany od fanatyków i odesłany aby się modlić za ATI, dlatego pragnę nadmienić że następną kartą jaką zakupię będzie za pewne 6600GE (najlepszy stosunek wydajność/cena B) )

 

ATI miało problemy z OpenGL ale to juz nieaktualne bo wyszły różne fixy dla sterów i jest OK, więc chybiony argument.

 

A co do wyboru pomiędzy 9700 a 6600 to jednak brałbym 6600, ale nie nonamowego, a najlepiej dobierać parę złotych do GE.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Wiem że 1900 jest najwydajniejszy :wink:. Klapki na oczach? Widzisz sam byś wziął 6600 zamiast 9700 więc też mógłbym powiedzieć że masz klapki na oczach bo ty tak na mnie powiedziłeś :wink:

Ati spokojnie kopało serie 5xxx 9700 dobrze podkręcony to dobra karta wydajnościowo ale technologicznie wyprzedza ją 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dzikie.net/index.php?news=3603

Pierwszy z brzega link. Mam nadzieję że wystarczy.

...

Zaraz zaraz mowisz o tym hofixie wydanym przez Ati dla Doom3 czy tez dla Q4... Ja mowie o czyms innym ,a mianowicie problemy Ati z obsluga OpenGL sa nadal co z tego ze staraja wydawac sie patche i latki zwiekszajace wydajnosc skoro i tak karty nV leja je rowno jak chca :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, łatki fixy czy patche jak zwał tak zwał, ważne że są skuteczne i nowe Radki juz nie odstają w grach openGL'owych od GF'ów, a co do lania kart ATI przez nV, to może starsze modele biorą po tyłku, bo nowe się bronią i nawet w Doom'ie X1800XT potrafi wyprzedzić GF7800GTX :D.

 

Dobra kończe bo robi się offtop :D

@Poyep zbieraj na 6600GE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac ten przydlugi OT napisze ,ze chodzi mi jak najbardziej o najwydajniejsze grafy (g70/71 ,r520/580). Niestety dalej nie jest rozowo ,dalem linka jak wyglada sprawa pomimo poprawienia sytuacji i tak Ati jest daleko w tyle i to zarowno w segmencie mainstream jak i premium. Nie mowie tutaj o doomie jako przedstawicielu OpenGL tylko o caloksztalcie :wink: pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dobra kończe bo robi się offtop :D

@Poyep zbieraj na 6600GE

Jestem pewien że w twoje istnienie maczało palce ATI :lol: Gdzie masz logo?

 

No Poje*ie zbieraj na coś lepszego bo przenoszenie się z 9800 na 6600 albo 9700 mija się troche z celem ja bym na twoim miejscu wziął 6600GE albo MSI 6600GT obie karty w cenie ok 470zł a są wydajniejsze od 9800

 

Jakby ktoś miał wątpliwości http://pclab.pl/art13696-6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Chociaż 256 ramu i tak będzie zamulaczem zwłaszcza w grach z dużymi przetrzeniami otwartymi :wink: Ja mam 512 i czasem to bardzo wąskie gardło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ponieważ kolega JestemNoobem insynuuje że jestem spowinowacony z ATI to spróbuje przedstawić mój punkt widzenia korzystając z podlinkowanych przez chemicznego_alego stron.

Gry OpenGL'owe z którymi ATI ma "problemy" i:

jest daleko w tyle i to zarowno w segmencie mainstream jak i premium. Nie mowie tutaj o doomie jako przedstawicielu OpenGL tylko o caloksztalcie

1.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=298-5

Doom3 1280x1024 AA x4

6800ultra - 65 fps

x850xt pe - 58 fps

(fixy robią swoje :D )

2.

http://www.firingsquad.com/hardware/chroni...mance/page5.asp

CoR EfBB 1280x1024 AAx4 AFx8

6800ultra - 49fps ( 35fps dla 1600x1200)

x850xt pe - 43fps ( 31fps dla 1600x1200)

 

3.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...7900gtx_10.html

CoR EfBB AAx4 AFx16

(1024x768)

7900GTX - 132 fps

x1900xtx - 111 fps

(1600x1200)

7900GTX - 66 fps

x1900xtx - 55 fps

 

Na moje oko to mimo problemów z OpenGL radzą sobie nie najgorzej, choć nie da się ukryć że nVidia radzi sobie lepiej w tym środowisku, ale IMO stwierdzenie, że ATI "sobie nie radzi" czy "jest daleko w tyle" są zbyt mocne bo wcale nie jest tak źle :D (no chyba że ja mam inną definicję "bycia w tyle").

Tak więc Panie kolego JestemNoobem ja nie jestem dzieckiem ATI ja tylko stwierdzam fakty.

Pozdrawiam.

 

Ps.

@chemiczy_ali pisałeś wcześniej że nV nie miała nic wspólnego z tworzeniem/optymalizowaniem Dooma3, ja tam nie wiem i mało mnie to obchodzi ale na egiełdzie napisali:

Długo oczekiwana gra, na którą kazano czekać nam niemalże lata. Stworzona została przy bliskiej współpracy z nVidią. Przetestowaliśmy grę w wersji z patchem 1.2 oraz dodatkiem (niestety niedostępnym u nas w Polsce) Resurrection of Evil.

Więc coś w tym musi być B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

To był żart :razz:

 

A naszego Poje*a chyba i tak to nieobchodzi czy ATI sobie radzi czy sobie nie radzi i kto tu został stworzony przez kogo.

 

No więc ani 9700 i 6600 nie zapewni ci takiej wydajności żeby sobie pograć porządnie (dużo detali wysokie rozdziałki) w najnowsze tytuły (tu patrz Oblivion). A nawet lepsza karta nic niedaa bo kąp będzie miał zadyszke z 256 ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - radek ma 256 bit na szynie co juz na starcie daje tej karcie przewage,po 2 - nie ma znaczenia czy gra nowsza czy starsza bo i GF byl jest i bedzie wolniejszy,po 3 - co z tego,ze gf ma ps3.0 jak wlaczajac go w grach nie da sie grac nawet w 640x480 :P wiec nie piszcie mi tu takich bzdur,ze gf jest lepszy od radka 9700.Co do Obliviona to wystarczy wgrac config od radka 9700 i gra smiga w naprawde dobrej grafie.Po 4 - radek 9700 byl najlepsza karta na rynku niemal ponad pol roku jak nie wiecej,czego nigdy nie bylo na gf 6600,ktora od zawsze jest w przedziale middle range (a dzisiaj to prawie zchodzi na low-end).Radek ma 4 lata a dzisiaj na nim pograsz w kazda gre z przyzwoita grafika i nie bedzie to nigdy grafika z detalami na low,zeby tak bylo bedzie musialop minac jeszcze z 2 lata,6 lat a karta sie u3ma.Dzisiaj liderem co jest ? radek x1900xtx i nawet jak tu kolega powyzej napisal,ati wypuscilo stery,ktore o 35% wydajniej chodza w grach open gl wiec o czym my tu mowimy :P Pozdro i hapi ister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...