Skocz do zawartości
techsonx2

Forum Filmowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie chcesz, żeby ktoś oceniał Twoją stronę to nie dawaj do niej linka na tym forum. Przeglądnij sobie ten dział to zrozumiesz o co mi chodzi i o co mi chodziło pisząc poprzedniego posta.

99% wszystkich for internetowych przestaje działać w ciągu pierszego miesiąca ich "istnienia", a z tych co przetrwają pierszy miesiąc też niewiele pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoim zdaniem nie ma sensu tworzyc seriwsów, for, stron itd bo i tak upadna?

 

Masz troche racji - sam nie raz "stawialem" forum ale mam nadzieje, że przy moim uporze, sporej pracy to forum moze zdobedzie kilku userów :)

 

Pozdrawiam,

darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z pLi5k3n. Przejrzyj sobie kilkanaście poprzednich for dyskusyjnych, które były prezentowane w tym dziale. Po prostu żenada, wybacz, ale jak na razie u Ciebie jest dokładnie tak samo. Może uporem coś zdziałasz, ale wątpię. Trzeba mieć dobry pomysł na stronę, a szczególne na forum. Inaczej zginiesz w przeciągu kilku dni, może tygodnia... Życzę szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoim zdaniem nie ma sensu tworzyc seriwsów, for, stron itd bo i tak upadna?

Nie!

Fora mają to do siebie, że tworzą je użytkownicy z nich korzystający, a zebrać taką "ekipę" użytkowników która bedzie w stanie utrzymać forum jest bardzo trudno. Serwisy, czy strony są tworzone po to aby ich twórcy mogli za ich pomocą przekazać coś oglądającym i to czy taka strona, czy serwis się utrzyma zależy tylko od ich twórców.

Życzę Ci aby Twoje forum się rozwijało i osiągnęło takie rozmiary jak PurePC (dawniej Tweak), ale moim zdaniem będzie to niesłychanie trudne.

Edytowane przez pLi5k3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano :).. po prostu widzę jak się kończą takei strony i fora, które od razu chcą czegoś wielkiego.. nie da się tak...

 

Kiedyś miałem ambicje stworzyć servis elektroniczny... dobrze że po obejrzeniu elektrody przeszła mi na to ochota :D. Po prostu nie pobijesz konkurencji i nic nie osiagniesz.. dlatego też postanowiłem zrobić wąłsną domową stronkę o tym co robię i czym się zajmuję... i jakos powoli się kręci... Swoje odwiedziny/miesiąc ma... Nie tyle co elektroda :D ale jak dla mnie wystarczy... Co nie znaczy że wiecej by nie było fajnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ambicji. Tylko trzeba mieć ją na "zdrowym" poziomie, bo jak wyrwiesz się z motyką na słońce próbując prześcignąć jakieś znane fora dyskusyjne to skończysz na niczym [jeżeli nie masz pomysłu oraz grupy ludzi, którzy by rozkręcili to forum i się nim zajmowali].

 

Jeżeli chcesz zrobić forum dla swoich kolegów + kilku innych przypadkowych userów to twoja sprawa. Moim zdaniem lepiej wrócić do C++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...