Skocz do zawartości
freak_outXP

Winfast Gf6800xt Mod16p6v -> Tr:l I Nfs:mw -> Zryte Cienie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na samym początku chcę napisać, że przykro mi z powodu Forum i całej tej sytuacji ze sponsorem.

 

Mam problem - sprzęt i sterowniki są opisane w "Opisie tematu". W grach Tomb Raider: Legend i Need For Speed: Most Wanted (możliwe, że gdzie indziej też) czasami - zwłaszcza w NFS - cienie są... co tu dużo mówić - obskur*****. Wewnątrz nich są jakieś szybko_zmieniające_się_śmieci, które mi migają. Nie wiem, czy dociera to do kogoś, co tu napisałem :), więc daję linka do screena:

 

Tomb Raider: Legend 1280x1024, full detale bez nextgen'a

http://republika.pl/flyaway/trlshadow1.jpg

Jeszcze jedna ważna sprawa - przy NFS:MW wyłączyłem odblokowane shadery/potoki i vertexy i cienie nadal były zrypane. Czego to może być wina ? Sterów ? Karty ? Rąbniętych shaderów lub potoków ? Nforce3 ? Proszę o pomoc.

 

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to wina karty, w tym przypadku tych potoków lub shaderów które odblokowałes i z czasem zrobiła się taka usterka w postaci tych małych kropeczek, przebarwień, zobacz na innych sterach i na deafulowych ustawieniach karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to wina karty, w tym przypadku tych potoków lub shaderów które odblokowałes i z czasem zrobiła się taka usterka w postaci tych małych kropeczek, przebarwień, zobacz na innych sterach i na deafulowych ustawieniach karty

Przeciez napisal, ze na standartowych ustawieniach jest tak samo, czyli pewnie raczej uszkodzenie karty.

 

Jeszcze jedna ważna sprawa - przy NFS:MW wyłączyłem odblokowane shadery/potoki i vertexy i cienie nadal były zrypane. Czego to może być wina ? Sterów ? Karty ? Rąbniętych shaderów lub potoków ? Nforce3 ? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to raczej nie na tym polega problem ,smieci w TRL tez mam ,ale tylko jak gram z NG i to sporadycznie na niektorych powierzchniach :-| Jedno miejsce to brzeg basenu w croft manor w sali terningowej :-| A co do MW to cienie sa zenujace i to niezaleznie od karty ,wiec nie ma co sie przejmowac :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...